Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли на біомасі ЕТА: інновації та комфорт від "Унітех Бау"

Основними тенденціями в розвитку будь-якої техніки останніх десятиліть є автоматизація всіх процесів експлуатації, віддалене керування та ергономічний дизайн. Усе це служить для максимального комфорту споживача. Твердопаливні котли не є винятком. Традиційно лідерами у розвитку котлів на біомасі є австрійські виробники. Зокрема, фірмі ЕТА Heiztechnik GmbH – одній з небагатьох – вдається поєднати у своїй техніці останні розробки у сфері спалювання деревного палива та ергономічний дизайн

Австрійська фірма ЕТА Heiztechnik GmbH з вересня 1998 року розробляє і виготовляє одні з найкращих автоматичних твердопаливних котлів на європейському ринку. Простота в експлуатації, комфорт та ефективність роблять її продукцію популярною в усьому світі. З обсягом випуску понад 25 000 котлів на рік, 80% яких експортується, компанія ЕТА належить до провідних виробників котельного обладнання, що працює на біомасі.

Усе в одному корпусі

ETA_1 Для швидкого монтажу топкової (за два дні) фірма розробила серію компактних автоматичних пелетних котлів потужністю від 7 до 50 кВт. Вони відрізняються наявністю насосно-змішувальних груп для гідравлічної обв’язки, комплекту для підвищення температури в зворотній магістралі, термічного клапана та групи безпеки. Усі ці важливі компоненти для розподілу тепла на контури системи розташовані в корпусі котла, а не на трубопроводах, як зазвичай.

Одночасно з цим котел має невеликі розміри, займаючи всього лише 0,6 м2 площі, що особливо актуально при реконструкції системи опалення. Заощадити місце дозволяє розташування всіх підключень збоку. Це дає можливість зробити пристінний монтаж.

Додаткова зручність установлення котлів потужністю до 32 кВт пов’язана з тим, що забір повітря для горіння може здійснюватися ззовні по трубі довжиною до 15 м.

Економія цілий рік

Пелетні котли відрізняються мінімальним енергоспоживанням. При тепловому навантаженні 24 кВт витрата пелет, в залежності від погодних умов, становить від 8 до 11 тонн на рік. Компактні котли серійно оснащені насосами з частотним керуванням потужністю від 15 до 30 Вт, а також енергоефективними вентиляторами. Електроспоживання при максимальному навантаженні становить 100 Вт.

Ефективне згоряння і використання палива забезпечує запатентована колосникова решітка, що обертається, оснащена очисною гребінкою.

Для зниження зносу системи подачі та зменшення витрат пелет на котлах ETA встановлено запатентований шлюзовий дозатор. Цей вузол забезпечує високий рівень безпеки, зокрема, повний захист від зворотного займання.

Керування та обслуговування

Система керування ETAtouch із сенсорним екраном складається з функціональних блоків, необхідних для керування двома опалювальними контурами, лінією ГВП через бак непрямого нагріву або модуль для приготування гарячої води, а також геліоустановкою. Система забезпечує підключення до інтернету для керування параметрами функціональних блоків через ПК, планшет або смартфон. У котлі постійно здійснюється моніторинг роботи всіх вузлів.

Теплогенератор не потребує частого обслуговування. Адже в камері згоряння і в теплообміннику виконується автоматичне очищення. При цьому золовидалення здійснюється не за заданим часом, а за необхідності – після 15–30 кг згорілих пелет. Завдяки механізму пресування та ущільнення ємність для золи не потребує частого очищення.

«Унітех Бау»
03110, м. Київ, вул. А. Пироговського, 19, корп. 4
Тел.: 044 270 3825
Е-mail: office@bau.kiev.ua
http://unitechbau.kiev.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 209

Вас може зацікавити:



Залишити коментар

Telegram