Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли на агропелетах Liberator Pro

Біоенергетика – один із способів вирішення проблем теплогенерації, пов'язаних із залежністю від імпорту енергоносіїв і підвищення цін на природний газ. Виходячи з цього, завод «Лібератор» розробив та впровадиу у виробництво серію автоматичних твердопаливних котлів Liberator Pro потужністю від 250 до 1200 кВт. Перевага даних котлів в тому, що в якості палива для них використовуються відходи лісопильних виробництв - пелети з деревини, тріска, а також пелети з лузги насіння соняшника (агропелети), які відносяться до відновлюваних джерел енергії

LiBerator Україна є лідером з виробництва соняшникової олії, завоювавши в минулому році 54% світового ринку цього продукту. Природно, при цьому щорічно утворюються сотні тисяч тон відходів, лушпиння соняшнику, – які можуть служити цінною сировиною для виробництва паливних пелет, що, в свою чергу, відрізняються високою теплотворною здатністю і зручністю використання. Застосування таких агропелет дуже вигідно економічно і практично не завдає шкоди навколишньому середовищу, адже продукція сільського господарства – насправді дуже швидко відновлюваний ресурс.

Котли Liberator Pro є відмінним ефективним рішенням для використання таких агропеллет. Крім застосування дешевого палива, вони автоматизовані, тобто практично такі ж зручні у використанні, як і газові теплогенератори. При їх обслуговуванні не потрібен великий штат персоналу, що суттєво скорочує експлуатаційні витрати. Більш того, можлива організація автоматичної роботи без постійної присутності оператора, з дистанційним контролем і управлінням.

Пелети, як паливо, відрізняються зручністю доставки, для їх зберігання не потрібно великих площ, і, крім того, можливо організувати автоматичну подачу з бункера в камеру згоряння.

Котли призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, споруд комунально-побутового та промислового призначення, обладнаних системами опалення з надмірним тиском до 0,6 МПа. Вони оснащені теплообмінником жаротрубного типу з високоякісної сталі, перлітового та аустенітного класів. У камері згоряння – рухливі ряди колосників з роздільно-послідовним переміщенням. В цілому, всі комплектуючі – від кращих виробників і перевірених брендів.

Агрегати Liberator Pro характеризуються широкими функціональними можливостями. Зокрема, автоматично здійснюються завантаження і розпалювання палива, золовидалення з колосникової зони та з теплообмінника (у зовнішній бункер), чищення поверхонь нагрівання. Безпечна і безперебійна робота забезпечується автоматичною системою захисту.

Крім того, передбачено плавне модулювання потужності. Всі двигуни приводів управляються через частотні перетворювачі.

Підвищення коефіцієнта корисної дії досягається шляхом використання димових газів в якості стабілізатора процесу горіння (рециклінг), а також шляхом природного нагріву вторинного повітря від котлоагрегату. В результаті впровадження всіх інновацій ККД агрегату сягає 92%.

Широкі можливості інтелектуальної системи управління реалізуються за допомогою багатофункціонального контролера з сенсорним екраном.

Котли Liberator Pro мають технічний паспорт та їх можна використовувати без додаткового очищення димових газів. Завдяки компактності та сучасному дизайну вони легко впишуться в проект. Термін експлуатації обладнання – понад 10 років.

ТОВ «Лібератор»

м. Дніпро вул. Набережна Перемоги 26-б
Тел.: 0 800 218 111 (безкоштовно з усіх телефонів
на территорії України)
info@liberator.ua
http://liberator.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 532

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram