Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли Mydens: інноваційна енергоефективність конденсаціїних систем

В сучасному світі витрати на енергоносії постійно зростають. Питання економії енергоресурсів та їх оплати сьогодні є дуже важливим. Треба пам'ятати – кожна неефективно витрачена гривня не приносить користі. Тому потрібно економити електроенергію, гарячу воду та тепло в офісах, вдома чи на підприємствах, щоб стати більш незалежними від енергопостачання. Цього дозволяє досягти, зокрема, використання обладнання відомої італійської компанії Cosmogas

Не секрет, що нормальне бажання будь-якої нормальної людини, яка планує своє майбутнє життя в теплому і комфортному житлі – це вигідно вкласти кошти в його будівництво та купити якісне енергозберігаюче теплотехнічне обладнання.

Наступне – це економія сімейного бюджету чи бюджету підприємства за рахунок зменшення споживання енергоресурсів. Це можливе при зведенні до мінімуму тепловтрат будівель, використання економних сучасних газових систем та альтернативних до газу джерел енергії.

Протягом більше ніж 45 років Cosmogas S.r.l. проектує та виготовляє енергозберігаюче обладнання, докладаючи всіх зусиль для того, щоб досвід, накопичений в галузі енергозбереження енергоресурсів, не пропав і у вигляді фахових рекомендацій потрапив до користувачів. Ефективна та індивідуальна робота нашого підприємства з Вами, як нашими клієнтами, в кінцевому результаті принесе Вам відчутну економію коштів.

Оcнова – економія газу

Mydens – нове покоління конденсаційних котлів виробництва фірми Cosmogas S.r.l., що характеризується ще більш низьким споживанням газу та підвищеним комфортом для клієнтів. Гама потужностей котлів Mydens: 15, 24, 34, 60, 115, 140, 210 та 280 кВт.Cos_3

Основним фактором при розробці цих моделей була економія газу. Яким же чином зекономити цінне паливо? Потрібно шукати новий спосіб використання тепла отриманого від пальника, а це означає створення нового високоефективного теплообмінника.

"Серце" системи опалення

"Серцем" Mydens є первинний теплообмінник С.R.V. (змінна радіальна циркуляція), виготовлений з нержавіючої сталі AISI 361 Ті, стабілізованої титаном – нова розробка, новий інтернаціональний патент Cosmogas.

Оскільки теплообмінник виконаний без застосування зварювання, він має високу механічну стійкість, робочий тиск досягає 10 бар. Нержавіюча сталь стабілізована титаном збільшує міцність і термін служби. Теплообмінник також має високі антикорозійні властивості. Всі разом вище перераховані характеристики дозволяють використовувати ці теплообмінники, як водонагрівачі конденсаційного типу (колонки) та нагрівачі води в басейнах.

Cos_1 Первинний теплообмінник на 60 кВт з пальником Premix

Первинний теплообмінник складається з трьох витків труб, по яких проходить котлова вода. Діаметри – одна труба 18 мм і дві по 16 мм – дозволяють використовувати котли для підключення до різних систем опалення (при реконструкції старих систем, наявності різних радіаторів, контурів "теплих підлог", конвекторів та ін.). Зовнішня сорочка теплообмінника виконана з новітнього композитного матеріалу, що протестований при температурі 120°С і містить 30% скляної фібри, що значно знижує термічні втрати. Висока продуктивність котла (до 109%) досягається завдяки запатентованій системі з серії труб, через які проходять відпрацьовані гази. Це гарантує економію газу до 35% порівняно зі звичайним котлом.

Такі результати можливі завдяки малому об'єму води в теплообміннику, у зв'язку з чим вона швидкому нагрівається, буквально, за декілька секунд. При роботі в режимі опалення 50/30°С температура відпрацьованих газів на 2,5% менша, ніж температура на подачі. Така швидкість передавання теплової енергії дозволяє негайно дати необхідну температуру і при виробництві ГВП.

Виробництво гарячої води

Cosmogas S.r.l., основною задачею якого завжди було задоволення клієнта по кількості та якості виробництва гарячої води, і цього разу не відмовився від своєї мети. На заміну теплообміннику з накопичуванням води прийшов пластинчастий проточний теплообмінник збільшеної площі. Таким чином, при відкритті двох точок водозабору до споживача поступає вода з постійною температурою. Більше того, завдяки великій площі вторинного теплообмінника збільшується площа тепловіддачі і, таким чином, для отримання високої температури немає необхідності підвищувати її на вході в теплообмінник. Наприклад, при Δ t = 30°С, для отримання 54°С на виході ГВП достатньо підвищити температуру до 60°С, що значно знижує утворення водного каменю і збільшує термін служби вторинного теплообмінника. Виробництво ГВП для котла Mydens становить від 18 до 34 л/хв. (при Δ t = 30°С). Миттєва реакція по зміні потужності при збільшенні чи зменшенні точок водозабору відбувається завдяки електронному пресостату, який чуттєво реагує на величину протоку і сигналізує Cos_2електронній платі про зміну потужності на ГВП. При цьому корегується швидкість насоса та вентилятора, зменшується потужність пальника. Хочеться підкреслити, що електронний пресостат необхідний для досягнення найоптимальнішого комфорту при використанні гарячої води.

Вторинний теплообмінник пластинчатого типу збільшеної площі

Більше того, будова первинного теплообмінника дозволяє конденсувати в режимі виробництва ГВП, що неможливо в інших теплообмінниках.

Функції для комфорту і безпеки

Для поліпшення комфорту та підвищення безпеки роботи обладнання виділено ряд автоматичних функцій, час увімкнення яких оптимізовано з урахуванням економії газу та електроенергії.

Так, при активації функції антиблокування протягом літнього періоду насос вмикається автоматично кожні 24 години на 15 секунд для запобігання можливих відкладень, що можуть його заблокувати. Так само це стосується розподільного клапана та насоса ГВП.

Функція "Антилегіонела" для котлів, підключених до бойлера для приготування ГВП, передбачає, що раз на тиждень температура підвищується до 60°C для дезінфекції бактерій. Ця функція запускається автоматично через 2 години після першого включення.

З метою захисту від замерзання при досягненні температури 10°C автоматично вмикається насос на опалення. Якщо температура знижується нижче 5°C, запалюється пальник.

В ході роботи обладнання на дисплеї можна спостерігати стан роботи котла та дані діагностики, контролювати останні блокування або помилки. Для зменшення споживання електроенергії після 5 хвилин після останньої виконаної операції, дисплей вимикається автоматично.

Для комфортного та економного опалення всі модифікації котлів можуть бути підключені до кімнатного термостату і зовнішнього температурного датчика для автоматичного регулювання температури води на подачу в контур. Крім того, для збільшення потужності та отримання переваг широкого діапазону її регулювання в ряді моделей котлів передбачена функція підключення в каскад.

Адаптація до реальних умов

Завдяки запатентованій системі Cosmomix котел прекрасно адаптується до запитів на опалення та має діапазон регулювання потужності 1:8. Пальник попереднього змішування з металевої фібри Fecralloy дозволяє працювати при будь-якому типі та кількості газу. Мінімальний тиск газу для Mydens при цьому становить 3,5 мбар.

Компактні розміри настінних котлів – 445х305х770 мм – заощаджують простір. Невелика вага, що дорівнює 36 кг, спрощує транспортування та встановлення. Високі технології, використані в даному обладнанні дозволяють економити газ і підвищувати комфорт.

Сosmogas залишається заводом орієнтованим на новітні високотехнологічні розробки та їх використання для своєї продукції, невпинно підвищуючи якість.

Звести до розумного мінімуму енерговитрати в системах опалення можна!

Регiональнi дистриб'ютори:

Берлин
м.Львiв, тел.: +380 32 231 72 12
www.berlyn.com.ua

Компаньйон
м.Житомир, тел.: +380 412 41 80 57
www.companion.zt.ua

Heat Gas
м.Київ, тел. 050 334 80 47,
www.truba.ua/f/HeatGas/

Area manager Est Europe
Chypchayeva Aryna
тел.: 0039 335 770 55 44
www.cosmogas.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 739


Залишити коментар

Telegram