Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Котли твердопаливні ETA: з поглядом у майбутнє

Компанія «Унітех Бау» вже 25 років спеціалізується на поставках на український ринок якісного обладнання європейських виробників. Особливе місце серед її пропозицій займають котли на деревній трісці, дровах та пеллетах від австрійського виробника ETA. Вони є альтернативою для традиційного газового опалення

Uniteh_1 Технічні спеціалісти позначають ККД опалення грецькою літерою ῃ, яку називають “eta”. Котли ETA – гарантія тепла при невеликих витратах палива, екологічності та надійності.

Нещодавно асортимент продукції компанії поповнився новою моделлю котла на трісці ETA eHack. Його діапазон потужностей складає від 20 до 80 кВт.

Цей якісний котел на трісці не потребує багато часу на обслуговування. Подача палива функціонує автоматично, навіть за наявності крупних фракцій довжиною до 12 см. Для запобігання блокування подачі тріски збільшено відстань між окремими вигинами шнеку. За таких конструктивних особливостей, паливо транспортується легко, тихо, без великих витрат на електроенергію.

Основними перевагами котла ETA eHack є:

 • високоефективний фільтр для продуктів згоряння;
 • колосникова решітка, що сама очищується та охолоджується;
 • комплект для підвищення температури в зворотній магістралі (насос, змішувальний клапан та шарові крани знаходяться в котлі);
 • два ступені подачі повітря для повноти спалювання в будь-якому режимі роботи обладнання;
 • датчики для управління процесом горіння;
 • безпечний розпал з можливістю моніторингу;
 • керований процес рециркуляції продуктів згоряння;
 • ергономічний і сучасний дизайн;
 • простий для налаштування та користування контролер;
 • компактні розміри;
 • низький рівень споживання електроенергії;
 • повний захист від зворотного займання.

Від якості тріски залежить відсоток вмісту пилу в димових газах. Тому не завжди вдається дотримуватись норм викидів в атмосферу. Вирішальним фактором при цьому є регульований процес згоряння, і, якщо необхідно, встановлення фільтру для очищення димових газів.

ETA пропонує революційну зміну: вмонтований фільтр-уловлювач часток, що знаходяться в продуктах згоряння. Частки іонізуються під напругою та осідають на внутрішніх стінках уловлювача, а не в димоході. Зола осідає, а потім автоматично транспортується до відповідної ємності. Такий фільтр подовжує експлуатацію котла, уловлює від 80 до 85% часток в вихідних газах. При цьому він не потребує сервісного обслуговування завдяки функції періодичного самоочищення.

Новітня конструкція колосникової решітки, яка складається з окремих вмонтованих сегментів, виключає проблеми, пов`язані з перепадом температур та подовжує строк експлуатації обладнання. Постійне самоочищення отворів для повітря відбувається через рухливість всіх сегментів решітки.

І, нарешті, в котлах застосовується системний підхід до керування системою опалення. Агрегат ETA eHack не тільки виробляє тепло, а ефективно його розподіляє. Він оснащений регулятором для всієї опалювальної системи, навіть за умови використання в ній інших генераторів тепла, зокрема, геліоколекторів. Управління та моніторинг стану роботи передбачені за допомогою сенсорної панелі ETAtouch на котлі. Крім того, можливий дистанційний контроль системи опалення з комп’ютера або смартфону.

«Унітех Бау»

м. Київ, вул. Пироговського, 19, корп. 4,
тел. (044) 270-38-25.
office@bau.kiev.ua
http//unitechbau.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 010


Залишити коментар

Telegram