Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конвектори KORADO: економність і екологічність

Нині низькотемпературні системи опалення набувають все більшої популярності, оскільки вони вдало поєднуються з обладнанням, що працює на відновлювальних джерелах енергії. А в теперішні часи, коли традиційна енергія стає все дорожчою, це вкрай важливий фактор для пересічного споживача. В цьому сенсі новітня лінійка подібних пристроїв від чеської компанії KORADO, звісно, привертає увагу потенційних власників, позаяк може запропонувати широкий асортимент таких виробів, як кажуть у народі: «до кольору, до вибору»

Передусім вигідно вирізняє продукцію цьог виробника економна робота, низьке енергоспоживання та нешкідливий для навколишнього середовища характер роботи таких конвекторів. До того ж, до послуг споживачів будь-які дизайнерські рішення – для сімейних котеджів і багатоквартирних будинків, офісних будівель і торгових приміщень. Є також варіанти для інтер'єру, екстер'єру, сухого та вологого середовища. Сумісність з усіма джерелами енергії (теплові насоси, газ, електрика, сонячне тепло, деревина та біомаса) особливо припадуть до вподоби вимогливим до енергоощадності споживачам. Відтак, сьогодні компанія пропонує різноманітну лінійку таких пристроїв: KORAFLEX – внутрішньопідлогові конвектори та засувні решітки і рамки до них; KORALINE® – надпідлогові конвектори; KORAWALL® – настінні конвектори; спеціальні конвектори (фасадні конвектори і теплообмінники) та системи OC, тобто прилади з примусовою конвекцією.

Конверктори KORAFLEX

K_1 Ці конвектори призначені для підпідлогового монтажу в приміщеннях, де неможливе використання опалювального обладнання, що перекриває панорамні вікна, вітражі, виходи на тераси зимових садів тощо. А завдяки безлічі варіантів колірного виконання решітки, ці конвектори підійдуть для будь-якого інтер'єру. Їх вирізняє широкий вибір видів і конструкцій, простий догляд та чищення. Для сухих приміщень чи басейну пропонується варіант FK InPool. Передбачена можливість керування за допомогою BMS (Building Management System). Регуляція 12 В і 24 В.

Конвектори KORALINE®

K_2 Ці універсальні моделі конвекторів забезпечують високу ефективність опалення навіть при низькій температурі. Завдяки цьому вони ідеально підходять для систем опалення, що працюють на теплових насосах. Їх вирізняють: висока ефективність опалення при низькій температурі теплоносія, можливість монтажу спільно з тепловим насосом, економічні вентилятори з електродвигуном і мінімальною споживаною потужністю та миттєва реакція на зміну температури в приміщенні.

Конвектори KORAWALL®

K_3 Настінні конвектори з вентилятором та оптимізованою конвекцією. Особливу увагу привертає модель з вентилятором KORAWALL WI 45/11. Має високу ефективність при низьких температурах системи опалення, а конструкція захищена патентом. Двотрубна система, під'єднання знизу праворуч, можливість регулювання за допомогою системи BMS .

Зазначимо також, що вся лінійка продукції KORADO оптимізована з точки зору шуму, теплової потужності та енергоспоживання для функціонування вентиляторів. До того ж, моделі з вентилятором віднесені до системи продукції з низьким енергоспоживанням S – CONTROL.

Представництво KORADO в Україні

02095, м. Київ, вул. А. Ахматової 35-А, оф. 1
Тел./факс: +380 44 498-07-97
Е-mail: korado.ua@gmail.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 264


Залишити коментар

Telegram