Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конвектори KORADO – для просторих рішень

Сучасні будівлі з великою площею фасадного скління стали трендом в архітектурі та міцно увійшли в наше життя. Однак відразу виникає питання: «Як влаштувати систему опалення, якщо віконний проріз фактично сягає підлоги? А якщо при цьому ще й передбачений енергоефективний низькотемпературний генератор тепла, то які прилади опалення застосувати?» Рішення є – це установка внутрішньопідлогових конвекторів

Зображення внутрипольного водяного конвектора Korado Раціональний вибір для приміщень з великою площею скління і малим підвіконним простором (або повною його відсутністю) – водяний конвектор. Ці опалювальні прилади можна застосовувати як в центральній, так і в автономній системах опалення, у житлових і комерційних будівлях. Теплоносієм, як правило, є нагріта вода. Назвуприлади отримали, виходячи з принципу роботи, який заснований на конвективному теплообміні. Цей процес може відбуватись як природним чином, так і примусово із застосуванням вбудованого вентилятора. Аналогічно може здійснюватись не тільки обігрів, а й охолодження приміщень улітку.

Подібні водяні конвектори для різних потреб пропонує на українському ринку чеська компанія KORADO. Її прилади можна становлювати в системах з максимальним робочим тиском води 1,2 МПа і температурою до 110°С. Крім того, застосування водяних конвекторів можливо в системах з тепловими насосами і геліоколекторами, а також котлами на різних типах палива. Прилади характеризуються низьким енергоспоживанням та оптимізовані з точки зору шуму, теплової потужності та дизайну.

Конвектори KORAFLEX FK

Серія конвекторів з природною конвекцією KORAFLEX FK включає широку лінійку моделей. Глибина приладів – від 90 до 450 мм, ширина від 160 до 420 мм, довжина – від 800 до 3000 мм (з кроком 200 мм). Потужності водяних конвекторів: 87–4100 Вт. Варіанти виконання KORAFLEX FK: Basic (короб з оцинкованої сталі, верх без рамки, нефарбований теплообмінник), Economic (модель, яка включає пофарбований чорним лаком сталевий короб і нефарбований теплообмінник), Exclusive (пофарбований сталевий короб і теплообмінник), Inox (короб з неіржавіючої сталі AISI 304, нефарбований теплообмінник), InPool (для басейнів, з коробом із неіржавіючої сталі AISI 316).

Конвектори KORAFLEX FV

Зображення водяного конвектора Korado Конвектори KORAFLEX FV – рішення для приміщень з великими потребами в теплі. Прилади обладнані вентиляторами серії OC, малошумними, з низьким енергоспоживанням. Їх можна підключати до джерела струму з напругою 12 або 24 В. Є можливість керування за допомогою системи BMS (Building Management System).У лінійці продукції KORADO – моделі глибиною 70, 80, 90 і 110 мм. Ширина – від 160 до 420 мм. Потужність: 201–8593 Вт, у залежності від довжини та режиму роботи вентилятора (є три ступені потужності). Також передбачені різні варіанти виконання.

Конвектори KORAFLEX FI/FW

Внутрішньопідлогові водяні конвектори KORAFLEX FI/FW не тільки виконують функцію опалення, але й здатні охолоджувати приміщення у спекотну пору року. Вони також оснащені тихими та економними вентиляторами, можливе керування через BMS. Охолоджувальна потужність (при параметрах теплоносія 6/12°C і температурі повітря 28°C) – від 170 до 3658 Вт. Є конвектори повністю з неіржавіючої сталі.

Представництво KORADO в Україні
02095, м. Київ, вул. А. Ахматової 35-А, оф. 1
Тел./факс: +380 44 498 07 97
Е-mail: korado.ua@gmail.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 504


Залишити коментар

Telegram