Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Консольні сантехнічні системи від TECE

Є. Черкашин

За допомогою каркасних систем для консольної інсталяції сантехнічного обладнання ванних та туалетних кімнат можна розширити варіанти планувальних рішень, поліпшити дизайн і прискорити монтаж. Окрім того консольні системи надають багато нових переваг порівняно із традиційним способом кріплення

Каркасні інсталяційні системи для санвузлів вже давно стали популярними в європейських країнах ще з часів появи систем підвісних унітазів. Тепер консольне кріплення застосовується практично до всього сантехнічного обладнання для санвузлів – раковин, біде, унітазів, душових систем тощо. Всі системи являють собою жорстку та міцну конструкцію, на якій змонтована вся інженерна обв'язка та яка дозволяє стійко закріпити і приховано підключити будь-який сантехнічний прилад до мереж водопостачання, каналізації та вентиляції. Такий спосіб значно прискорює монтажні роботи, приховує всі допоміжні комунікації, а відтак – полегшує прибирання, чим підвищує гігієну у санітарних приміщеннях.

Зображення монтаж консольних систем TECE Рис.1. Монтаж модульних консольних систем

Конструкцію точно виставляють по висоті і жорстко кріплять до підлоги, стіни або каркаса перегородки, а потім зашивають водостійким гіпсокартоном. Після чого на заздалегідь вкручені шпильки монтують підвісну сантехніку. Наприкінці, після підключення та випробування, в санвузлі виконують фінішну декоративну обробку (облицювання плиткою або фарбування тощо). Такі підвісні системи насправді є дуже міцними і надійними – вони можуть витримувати до власної ваги сантехприлада ще 400 кг консольного навантаження.

Зображення сонвузол з конослями TECE Рис. 2. Санвузол з модульними консольними системами

Переваги модульних консольних систем (див. рис. 1 та 2):

  • Підвісне сантехнічне обладнання полегшує підтримання чистоти у ванній кімнаті – спрощується прибирання приміщення в важкодоступних місцях.
  • Підлогу в санвузлі чи ванній можна оснастити системою «тепла підлога».
  • Використання системи інсталяції унітазів повністю приховує труби і вентилі комунікаційних систем, що значно покращує дизайн санвузла.
  • Мобільність систем інсталяції для унітазів дає можливість оформити туалетну кімнату згідно з будь-дизайнерським рішенням. Інсталяція унітазу дозволяє оформити приміщення навіть в тому випадку, якщо воно має нестандартне планування, дає можливість ефективно використовувати кожен сантиметр простору приміщення.
  • Система інсталяції для унітазу передбачає використання зливних бачків із пластику, а не з кераміки. Пластикова ємність бачка має ізоляцію, що перешкоджає утворенню конденсату і поширенню шуму.
  • Розміри бачка в глибину становлять всього 13 см.

На основі каркасних систем з консольним кріпленням сантехприладів також можна збирати архітектурні модулі, що стоять окремо та не прилягають до стін. Тим самим можна створювати вбудовані меблі або душові кабінки, зонувати простір, і таким чином, раціонально використовувати площу та створювати інтер’єри з індивідуальним дизайном.

Заздалегідь зібрані модулі

Серія TECEbox – це бачки ТЕСЕ для застінного монтажу в цегляну кладку. Перевірена роками, система TECEprofil – це система застінного монтажу, яка робить процес створення гіпсокартонних стін з використанням стінового профілю швидким і якісним, рис. 3.

Зображення консолі TECEbox Рис. 3. Серія TECEbox

Модуль для підвісного унітазу TECElux

Призначений для монтажу в стіну та вписується в архітектуру будь-якої ванної кімнати. Модуль TECElux (рис. 4) поєднується майже з будь-яким підвісними унітазами чи біде. Має додаткове регулювання висоти унітазу. Власна лицьова панель з великою поверхнею захищає стіну від бризок, що дозволяє планувати оздоблення стіни без облицювання плиткою. Варіанти активації змиву: класичний ручний або безконтактний за допомогою сенсору. Є система фільтрації повітря з керамічним фільтром.

Зображення консолі TECElux Рис. 4. Модуль TECElux

Підвісний унітаз з функцією біде TECEone

Система TECEone – це безкомпромісна інтимна гігієна та вишуканий дизайн. Це компактність та мінімалізм, рис. 5. Це інженерна досконалість кожного елементу системи. Це – «must have» у кожній хаті.

Зображення консоль TECEone Рис. 5. Система TECEone

Панелі на кнопки змиву

ТЕСЕ пропонує широку колекцію ексклюзивних панелей та кнопок змиву як для замовників з приватного сектору, так і для об'єктного бізнесу. Панелі зі скла, нержавіючої сталі та пластику для унітазів та пісуарів представлені у серіях TECEsolid, TECEplanus, TECEplanus Urinal, TECEfilo, TECEnow та TECEambia. Металеві та скляні панелі змиву TECEsquare, а також скляні панелі змиву серій TECElux Mini і оновлена серія панелей і кнопок TECEloop мають незрівняний елегантний стиль для вишуканих ванних кімнат.

Оновлена колекція TECEloop – це класичний дизайн і сучасність та безліч варіантів. Панелі змиву TECEloop завдяки своїй модульності, шістьом новим кольоровим варіантам лицьових панелей з нових матеріалів стала дуже популярною моделлю панелі змиву. Окрема панель змиву TECEloop складається з лицьової панелі та клавіш. Кожен може підібрати собі варіант відповідно до власних уподобань та особливостей інтер’єру, а тепер ще й з натуральних матеріалів – бетон, деревина дуба, мармур, сланець, скло... Це не просто назви чи імітація: панелі та клавіші оновленої модульної системи TECEloop, див. рис. 6, виготовлена саме з того матеріалу, який зазначається в її найменуванні. Це дійсно справжній дуб, справжній бетон, справжній мармур, сланець чи кольорове скло. Усі лицьові панелі та клавіші системи TECEloop можна вільно комбінувати.

Зображення Панелі змиву TECEloop Рис. 6. Клавішізмиву TECEloop з натуральних матеріалів

Клавіша змиву TECEvelvet – елегантна, матова і неймовірно міцна – це нове слово у дизайні, функціональності та візуальних і тактильних відчуттях. Поверхня панелей TECEvelvet, виготовлених з акрилових смол нового покоління, що є ідеальними для умов експлуатації в приміщеннях з високою вологістю, має унікальну структуру, яка розсіює світло замість того, щоби відбивати його, завдяки чому TECEvelvet має абсолютно матову поверхню, див. рис. 7.

Зображення панелі TECEvelvet Рис. 7. Дизайнерські панелі TECEvelvet

Про серію панелей TECEloop та про вдалу експозицію нових дизайнерських панелей TECEvelvet, що були представлені на ISH 2021 – всесвітній виставці галузі HVAC, водопостачання та санітарії, більше дивись в статі «Новинки від ТЕСЕ на ISH 2021».

Для отримання докладнішої інформації про консольні системи та новинки відвідайте сайт TECE чи сайт авторизованого дистриб'ютора продукції TECE в Україні – компанії «СП УДТ» та мережі сантехмаркетів Інсталятор».

Більше інформації на сайті www.santehnika.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 403


Залишити коментар

Telegram