Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Альтернативна енергетика – успіхи та перспективи

Изображение Alternative Energy Day Більше 100 учасників, 6 історій успіху, думки експертів та жвава дискусія – 18 квітня 2018 р. у Києві відбулася конференція з енергоефективності Alternative Energy Day. Подія зібрала зацікавлених у впровадженні енергозберігаючих заходів та економії витрат в бізнесі та у муніципальному секторі. Спікери форуму презентували успішно реалізовані проекти із впровадження заходів з енергоефективності у промисловості, комунальному секторі, у громадах та на будівництві: від зародження ідеї до отриманого результату. Інтерактивний формат зустрічі передбачав оцінку кожного з проектів експертами, серед яких представники консалтингових, фінансових, інжинірингових та юридичних компаній. Їх влучні запитання та змістовні поради спікерам отримали високу оцінку учасників заходу, які відзначили професійний рівень проведення зустрічі.

Організатор конференції, Alternative Energy Club - Клуб альтернативної енергетики, спрямовує свою діяльність на сприяння розвитку відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні. Клуб зорганізовує та сприяє проведенню низки спеціалізованих заходів, що збирають разом власників та топ-менеджерів зі сфери альтернативної енергетики для спілкування та налаштування зв'язків поміж активними гравцями енергетичного ринку України та представників дотичних до нього галузей.

Видання AW-Them, що регулярно публікує статті, новини, та аналітичні матеріали щодо альтернативної енергетики та практичного енергозбереження, викликало жваву цікавість з боку учасників форуму, про що свідчать відео- та фото звіти конференції з енергоефективності Alternative Energy Day.

Відвідання форуму Alternative Energy Day, крім величезного багажу нових знань, надало учасникам можливість дізнатися про тенденції розвитку енергоефективних технологій, завести корисні ділові і дружні знайомства, отримати нові джерела натхнення і мотивації.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 269


Залишити коментар

Telegram