Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Кондиціонери для цілого міста

Департамент з питань муніципалітетів та транспорту в Абу-Дабі (DMT) назвав пропозицію «Oasys» (Оаза) європейської архітектурної фірми «Mask Architect», натхнену пальмовими деревами, одним з 10 переможців у дизайн-конкурсі «Cool Abu Dhabi» (Крутий/холодний Абу-Дабі). Цей глобальний конкурс дизайнерів шукав стійкі рішення для пом'якшення ефекту міського теплового острова

Як можна охолодити місто?

Зображення кондиціонери у вигляді пальм Проєкт «Oasys» пропонує створення чисельних зон притулку та захисту від непомірної міської спеки у вигляді кондиціонерів на сонячних батареях з модульними конструкціями, схожими на пальмові дерева в зонах, оточених штучно створеним озелененням. Достатня кількість таких кондиціонерів здатна поліпшити мікроклімат в цілому в місті.

З технічного боку пропозиція «Oasys» від «Mask Architect» — це кондиціонери у вигляді пальм з сонячними панелями зверху та з форсунками, що розпилюють під тиском охолоджуючий водяний туман у повітря. Дизайн цих «міських» кондиціонерів приховує все технічне обладнання, включаючи водопровідні, електричні лінії та сонячні батареї і включає п'ять типів трикутних модулів різного розміру. Модулі можуть з'єднуватися між собою в різних конфігураціях, щоб створювати різноманітні форми.

«Окрім гнучкої та змінної дизайнерської лінії, будь-які функції на відкритому повітрі легко адаптуються до концепції «Oasys». Це структура, яку можна легко відтворити, утворюючи мережу концентраторів та центральних точок, в яких вони виступають як рятувальні острівці для місць відпочинку, спілкування та комунікацій людей та громади», — пояснюють в «Mask Architect».

У глобальному конкурсі дизайну «Cool Abu Dhabi», який завершився на початку цього року, взяли участь понад 300 робіт з майже 70 країн. Про 10 проєктів-переможців, які отримали по 10000 доларів США як призові, було повідомлено через Інтернет.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 922 / 2021-01-17 22:56:08

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram