Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кондиціонери Midea напівпромислової серії – джерело альтернативного обігріву повітря

Сучасні інверторні технології, що застосовуються в кондиціонерах, дозволяють отримати максимальну теплову продуктивність, в тому числі й від напівпромислових кондиціонерів спліт-систем, і таким чином власники можуть значно заощадити на опаленні офісів, магазинів, ресторанів, одночасно отримавши кондиціонування для літнього періоду з високим коефіцієнтом сезонної енергоефективності

Зображення штаб квартири Midea Корпорація Midea є одним з лідерів на світовому ринку кондиціонування, яка окрім виробництва здійснює дослідження у власному науково-дослідному інституті, отримує патенти на розробки та впроваджує їх у серійне виробництво. Починаючи з 2001 року, одним з основних напрямків виробництва корпорації є напрівпромислові кондиціонери. Це спліт-системи з касетним, канальним, колонним або підлого-стельовим внутрішнім блоком та зовнішнім блоком з холодопродуктивністю 5-16 кВт. Сучасні моделі виготовляються з Full-DC-inverter компонентами – це компресор та всі двигуни вентиляторів, що робить кондиціонер максимально енергоефективним, тихим і надійним.

Зображення кодниціонери Midea касетні Ураховуючи постійне подорожчання енергоресурсів, усе більше користувачів на комерційних об’єктах ставлять за мету скорочення витрат, що в зимовий період суттєво впливає на вартість утримання нерухомості. Сучасний кондиціонер стає реальною альтернативою центральному або спільному опаленню у комерційних спорудах, оскільки швидко та ефективно через нагрів повітря забезпечує комфортну температуру, забезпечує тепловий ККД не менше ніж 2,5 на відміну від електричного опалення, а також має цілу низку переваг:

  • підтримання температури з високою точністю;
  • ефективну працездатність на обігрів до мінус 15°С зовнішньої температури;
  • відсутність інерційності, що притаманна класичним системам опалення;
  • можливість використання довгих міжблокових трас – до 50 п. м;
  • енергоефективність за класом А+ згідно з європейською класифікацією;
  • можливість організувати керування через дротовий пульт для 2-64 кондиціонерів.

Зображення канальні кондиціонери Midea Найбільш популярними в цій серії є касетні стельові та канальні внутрішні блоки з можливістю прихованого монтажу.

У касетних блоках застосовано корпус з низьким профілем – висота всього 245-287 мм, залежно від моделі, також використовується панель з кутовими розсіювачами повітря, що забезпечують 360° круговий потік з максимальним комфортом. Також у касетних блоках є вбудована дренажна помпа з можливістю підйому конденсату на 750 мм від рівня виходу з блока. Нова серія канальних кондиціонерів MTI представлена також в діапазоні потужностей 5-16 кВт, на відміну від попередніх моделей MTB – у цій серії зменшено висоту корпусу до 248 мм, застосовано робоче колесо вентилятора нового дизайну з низьким рівнем звукового тиску, передбачено бічний та нижній доступ до компонентів для спрощення обслуговування.

У лінійці напівпромислових спліт-систем поставляються як моделі з інверторним компресором, так і з компресором сталої потужності.

Інверторні мульти-спліт системи Midea – енергоефективне рішення щодо кондиціонування, з мінімумом зовнішніх блоків на фасадах.

Зображення інверторний кондиціонер обігрів Мульти-спліт системи – група устаткування для кондиціонування квартир і невеликих офісів, магазинів, ресторанів. У порівнянні зі звичайними кондиціонерами дозволяють використовувати один зовнішній блок з компресором DCinverter на групу внутрішніх, кожний з яких може бути віддалений на дистанцію до 15 м від зовнішнього, тим самим такі системи не «перевантажують» фасади будівель і можуть використовуватися більш універсально. Внутрішні блоки, які можна підключити, – різноманітні за типами.

Покупцеві, на вибір, можуть бути запропоновані касетні 600×600 мм, консольні, канальні або настінні внутрішні блоки декількох серій з потужністю кожного від 2 до 5 кВт. У цілому склад мульти-спліт-системи підбирається в режимі «вільного конструктора», єдине, що потрібно врахувати – те, що до кожного внутрішнього блока необхідно прокласти трубопроводи від зовнішнього і відвести дренаж.

Зовнішні блоки інверторного типу мають можливість підключити від 2-х до 5-ти внутрішніх, виходячи з вимог для кожного конкретного об'єкта і виробляються з потужністю від 5 до 12 кВт, з однофазним електроживленням і можливістю експлуатації до мінус 15°С.

Внутрішні блоки в такій системі можуть експлуатуватися як одночасно, так і поодинці, кожний з них керується своїм бездротовим пультом керування.

Midea пропонує зовнішні блоки з новітнім дизайном, антикорозійним покриттям, інверторним мотором вентилятора та високоефективним компресором DC-Inverter.

Показники продуктивності та енергоефективності підтверджені надвимогливими тестами та Сертифікатом асоціації Eurovent.

Зобаження інверторні мульти-спліт кондиціонери Midea На особливу увагу заслуговують внутрішні блоки настінного типу серії Ultimate Comfort (моделі іменуються як «МТ») – це нова розробка Midea, Серія внутрішніх блоків MT – це блоки з висококласним дизайном, що забезпечують комфорт і наднизький рівень шуму (звукового тиску) 19,5 дБ (А). Особлива функція Silky Cool («шовкова прохолода») реалізована через спеціальні жалюзі, що розсікають повітряний потік наноотворами Wind Sprayer – при їх використанні користувач не постраждає від ефекту «протягу» і буде перебувати в комфортних умовах. У разі необхідності основні жалюзі моделей MT можуть створювати потужний «повітряний промінь» до 10 м, використовуючи т. зв. «ефект Коанда». Для додаткової зручності у блоках серії MT, придбавши додатковий модуль-«флешку» Midea SK-102 та встановивши програму на смартфон, можливо організувати Wi-Fi-керування таким внутрішнім блоком кондиціонера. Це дає можливість передавати всі команди зі смартфона, підімкнутого до мережі Інтернет у будь-якій точці світу – як з пульта дистанційного керування.

Стаття підготовлена компанією «Мирконд» – ексклюзивним дистриб'ютором Midea в Україні.
https://midea.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 329


Залишити коментар

Telegram