Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові моделі кондиціонерів Hitachi

Готується до відкриття шоурум кондиціонерів Hitachi в Україні. Демонстраційні площі створено на території заводу Aerostar, м. Київ, просп. Відрадний, 95-Б2. В експозиції представлені моделі найновішої лінійки виробів: кондиціонери, тепловий насос та VRF-система із різноманітними внутрішніми блоками – касетними, настінними, канальними тощо. Експозиція також включатиме припливно-витяжну установку з повітропроводами власного виробництва Aerostar

Лінійка кліматичної техніки марки Hitachi у 2021 році представлена в Україні новими моделями кондиціонерів від офіційного дистриб’ютора.

Кондиціонери Premium

Лінійку кондиціонерів Hitachi очолює флагманська модель Premium з номінальними потужностями 2,5, 3,5 та 5 кВт, що отримала відзнаку Good Design Award у 2018 р. за ексклюзивний, інноваційний та якісний дизайн. Цим кондиціонером можна керувати віддалено завдяки підключенню через мережу Wi-Fi та додатку для смартфона.

У моделі зібрані нові технології, що надають користувачеві багато можливостей. Це насамперед (див. рис. 1):

  • Автоочищення та знезараження – функція FrostWash – теплообмінник примусово заморожується до -15°C, створюється «шуба» з інею, а при розморожуванні вода змиває забруднення та пил, що дозволяє позбавитись до 93% бактерій та бруду.
  • Автоочищення фільтру – система сама піклується про чистоту фільтруючих елементів без втручання користувача.
  • Високі показники енергоефективності (SEER = A+++ / SCOP = A+++).
  • Стабільна потужність обігріву навіть за умов низької зовнішньої температури (до -15°C).
  • Жалюзі та сітчастий фільтр із неіржавіючої сталі легко очищується навіть від жирових забруднень.
  • Датчик присутності користувача в приміщенні з широким кутом огляду.
  • Сучасний ергономічний «прихований» цифровий дисплей та сучасний сріблястий або білий матовий колір корпусу.

Зображення кондиціонери хітачі Рис. 1. Оновлена лінійка кондиціонерів Hitachi Premium матовий колір корпусу

Кондиціонери Hitachi Hi-End

Модельний ряд кондиціонерів Hitachi Hi-End (рис. 2) потужністю 2,5 та 3,5 кВт та з високою енергоефективністю (SEER = A+++ / SCOP = A+++) мають всі функції, що притаманні класу Premium, включно з функцією FrostWash, завдяки якій теплообмінник на 93% позбавляється від цвілі, бактеріальних відкладень та неприємних запахів. Кондиціоноване повітря розподіляється з 4-х сторін. Застосування фільтра та направляючих із неіржавіючої сталі сприяє на 99% меншому накопиченню бактерій та забруднюючих відкладень, у порівнянні з пластиковими деталями.

Зображення кондиціонери хітача хай енд Рис. 2. Особливості кондиціонерів Hitachi Hi-End

Кондиціонери Hitachi Standard

Модельний ряд цього класу має найвищі показники співвідношення ціна–якість для сучасного ринку. Універсальні кондиціонери Hitachi Standard мають один з найбільш компактних блоків (ширина: 780 мм) на ринку, що сумісний з мульти-спліт системами. Його легко встановлювати і обслуговувати – полегшений доступ до труб та до двигуна вентилятора. Модель має функцію FrostWash та обладнана датчиком присутності користувача з широким кутом огляду (див. рис. 3), що суттєво підвищує загальну економію енерговитрат при експлуатації. Більш того, кондиціонери використовують сучасний та енергоефективний холодоносій-фреон R-32, який відповідає сучасним вимогам по збереженню довкілля.

Зображення кондиціонер хітачі стандарт Рис. 3. Кондиціонери Hitachi Standard

Кондиціонери бюджетного класу Entry

Компактні кондиціонери бюджетного класу Entry – це розширена функціональність та споживчі характеристики за меншу вартість. Як і «старші» моделі, вони обладнані системою FrostWash, та мають високу енергоефективність SEER = A++/ SCOP = A+ (див. рис. 4).

Компактні кондиціонери Entry призначені для роботи на охолодження та обігрів з номінальною потужністю 2,5 ÷ 5,0 кВт. Завдяки компактності (ширина: 780 мм) можуть встановлюватися над дверима, мають конструкцію, що полегшує сервіс – простий доступ до труб та до двигуна вентилятора, який можна легко замінити або обслуговувати без демонтажу.

Зображення кондиціонери бюджетного класу Хітачі Ентрі Рис. 4. Кондиціонери бюджетного класу Hitachi Entry

Кондиціонером можна керувати та програмувати його за допомогою додатку HiKumo, сумісним з IOS та Android, завдяки додатковій опціїпідключення до Wi-Fi. Для зручності моделі Entry обладнані новим ергономічним пультом керування. Вони також використовують R-32, що є новим і одним з найбільш екологічних видів фреону.

Розширені можливості керування

Всі моделі оновленої лінійки кондиціонерів Hitachi 2021 року мають широкий асортимент пристроїв керування, що охоплюють будь-які запити користувачів (див. рис. 5).

Зображення керування кондиціонерами хітачі Рис. 5. Пристрої керування кондиціонерами Hitachi

Енергоефективні зовнішні та різноманітні внутрішні блоки для мульти-спліт систем

Зовнішні блоки кондиціонерів Hitachi з високою енергоефективністю SEER = A+++ / SCOP = A++ мають зменшений рівень шуму та забезпечують мікроклімат у 2 ÷ 5 кімнатах одночасно (див. рис. 6), мають можливість підключення від 2 до 5 внутрішніх блоків для забезпечення комфортним мікрокліматом декілька приміщень одночасно.

Зображення Зовнішні та внутрішні блоки кондиціонерів хітачі Рис. 6. Зовнішні та внутрішні блоки Hitachi

Більше, ніж демонстрація

Окрім кондиціонерів та VRF-систем, буде змога ознайомитися з тепловими насосами Hitachi. Більш того, в експозиції шоу-руму представлені припливно-витяжна установка та повітроводи власного виробництва Aerostar.

Відвідувачі шоу-руму Hitachi отримають консультацію щодо продукції, зможуть наочно ознайомитися з особливостями даної кліматичної техніки. На цій базі регулярно проводитимуться семінари та навчальні заходи для інсталяторів кліматичного обладнання.

Адреса шоуруму:

«ТД АЕРОСТАР»

03061, пр-т Відрадний 95
Тел.: +38 (044) 35-121-35
E-mail:office@aerostar.ua
www.aerostar.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 323


Залишити коментар

Telegram