Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Настінні кондиціонери Daikin у компанії DDU GROUP

А. Деряжний

Компанія DDU GROUP – офіційний дистриб'ютор японського виробника кондиційного устаткування Daikin – відкрила в Україні мережу виставкових залів, в яких можна ознайомитися з новинками техніки поточного сезону

Навесні 2018 року компанія DDU GROUP провела офіційні презентації кількох нових «шоурумів» (від англ. «show» і «room» – «демонстраційний салон»). Сьогодні вони вже функціонують в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Крім того, до кінця року планується відкрити після ремонту аналогічний зал у Харкові. Таким чином, буде повністю завершена програма створення мережі виставкових салонів обладнання Daikin в найбільших та інвестиційно-перспективних регіонах України.

Мережа салонів Daikin в Україні

На церемоніях урочистого відкриття постійно діючих експозицій були присутні представники компанії Daikin Europe N.V.:

Зображення керівників напрямків продажів кліматичних рішень

В якості ведучого на презентаціях виступав народний артист України Богдан Бенюк.

Зображення ведучий Богдан БенюкЯк зазначалося в ході заходів, Daikin по праву займає лідируючі позиції на ринку кліматичної техніки. Компанія DDU GROUP, як офіційний дистриб'ютор виробника, поставила перед собою мету якісно виділити даний бренд серед інших присутніх в Україні торгових марок.

Зображення шоуруму Дайкін «Ми створили мережу сучасних« шоурумів» Daikin у великих містах, де наші партнери можуть проводити переговори зі своїми потенційними покупцями, інвесторами, а проектувальники і дизайнери – наживо ознайомитися з кліматичним обладнанням в комфортних умовах, отримати вичерпну технічну інформацію», – зазначає директор DDU Group Віталій Сокол.

Інтер`єр «шоуруму»

Зображення кондиціонерів ДайкінУ салонах представлені зразки кліматичного обладнання Daikin не тільки традиційного напряму кондиціонування повітря – побутові спліт-системи (настінні кондиціонери), напівпромислові установки SkyAir, мультизональні VRV-системи, – а й гарячого водопостачання та підтримки опалення – Altherma та ін.

Важливо, що обладнання знаходиться в підключеному робочому стані, що дає можливість наживо ознайомитися з його технічними можливостями.

Нові настінні кондиціонери Daikin

Серед новинок представлений внутрішній блок настінного типу FTXA-A/RXA-A, що має компактний і функціональний дизайн. Доступні три кольори: білий, «срібло» і «чорне дерево». Устаткування характеризується високою сезонної ефективністю на рівні A+++. Потужність моделей при роботі на охолодження – від 1,3 до 5,3 кВт.

Зображення настінних кондиціонерів Daikin Зразки настінних кондиціонерів Daikin

У внутрішньому блоку застосовуються такі новітні технології, як датчик «grid eye», що здатний дистанційно вимірювати температуру тіла людини і, відповідно до цього, регулювати роботу обладнання. А урахування ефекту Коанда (розподілу струменя повітря щодо стін) створює найбільш комфортну температуру в приміщенні.

Блоки комплектуються енергоефективними малошумними вентиляторами. Технологія Flash Streamer (окислення, що призводить до розкладання і нейтралізації небезпечних вірусів) забезпечує свіже і здорове повітря.

В системі управління застосовується онлайн-контролер, що дозволяє організувати віддалений моніторинг роботи обладнання.

Зображення настінний блок EHBX+ERGA системиDaikin Altherma 3 В свою чергу, система Daikin Altherma 3 з настінним блоком EHBX+ERGA оснащена тепловим насосом типу «повітря-вода». Установка здатна стабільно працювати при температурі зовнішнього повітря мінус 25°C.

Стенд Daikin Altherma в шоурумі в Києві

Зображення теплового насоса Daikin Altherma Устаткування поставляється в максимально повній комплектації, з включенням всіх гідравлічних компонентів. Серед особливостей продукту – компактні розміри, завдяки яким для монтажу потрібна невелика площа.

Зображення офіса DDU GROUP

Це лише частина новинок, які можна побачити, зокрема, в салоні техніки Daikin в Києві, на вул. Федора Ернста, 16-В. Попередньо домовитися про його відвідини можна за тел.: +38 (044 ) 490-20-00.

Адреси інших «шоурумів» Daikin:

Зображення офіса DDU GROUP в Одесім. Одеса, вул. Розумовська, 10/12;

Зображення шоуруму Дайкін у Львові

м. Львів, вул. Липинського, 28;

Зображення офісу DDU GROUP у м. Дніпро

м. Дніпро, вул. Мечникова, 5.

Крім демонстрації обладнання та проведення ділових переговорів, у залах вже проходять тренінги та технічні семінари для фахівців у сфері HVAC.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 113


2 коментаря

  • У настінних кондиціонерах Daikin, які ви продаєте, реалізована можливість керувати спліт-системою через мережу інтернет чи з мобільного телефона?

  • У настінних кондиціонерах Daikin в моделях FTXJ та FTXA є можливість керування внутрішнім блоком за допомогою мережі інтернет через смартфон без додаткових пристосувань. А в моделях FTXF, FTXP, FTXS, FTXZ, FTXG, FTX, FAQ передбачена ця ж можливість, тільки через спеціалізований адаптер BRP069A(B)41-BRP069A(B)45. Мобільний додаток називається Daikin Online Controller, сумісний з усіма смартфонами на базі операційних систем iOS та Android.

4
5
4
Залишити коментар

Telegram