Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсаційний водонагрівач

Враховуючи, що гаряча вода необхідна протягом 365 днів на рік, італійська компанія Cosmogas розробила нову модель AGUAdens Т – підлоговий водонагрівач конденсаційного типу. Він забезпечує економію газу при малих витратах води та велику кількість води з постійною температурою, коли це необхідно

AGUAdens Т (рис. 1) має підвищену потужність і спроектований для задоволення постійного використання гарячої води. Такими споживачами є спортивні центри, SPA-салони, школи, дитячі садки, готелі. Однак обладнання може застосовуватися і там, де необхідна невелика кількість санітарної води.

Зображення підлогового водонагрівача конденсаційного типу AGUAdens Т Рис. 1. Будова підлогового водонагрівача конденсаційного типу AGUAdens Т

Водонагрівач розроблений на основі вироблених компанією опалювальних модулів конденсаційного типу Mydens, які за кілька років вже змогли завоювати визнання, і отримали високі оцінки користувачів в різних країнах світу. Зокрема, застосовується запатентований компанією-виробником теплообмінник типу C.R.V.

Теплообмінники виконані без застосування зварювання й тестовані під тиском 11 бар. Вони являють собою три витка труб діаметрами 16 і 18 мм, що забезпечує великі проходи, малі гідравлічні втрати і низький ступінь засмічення. Матеріал – нержавіюча сталь, стабілізована титаном (AISI 316Ti).

Серія водонагрівачів AGUAdens Т представлена моделями 100Т, 115Т, 140Т, 210Т, 280Т. Моделі 100Т, 115Т і 140Т мають по два теплообмінника, а модель 280Т – чотири теплообмінника, підключені в каскад.

Питна вода, що постачається централізовано, зазвичай, міс - тить хлор. Це агресивне середовище для теплообмінників конденсаційного типу, однак застосування в сплаві, з якого вони виготовлені, титану дозволяє протистояти корозії.

Іншим основним елементом водонагрівача є пальник попереднього змішування з металевої фібри Feсrаlloy. Вона дає можливість в якості палива використовувати метан, зріджений газ і газ з низькою теплотворною здатністю, при цьому зберігаючи низькі значення NOx (15 ppm). Діапазон регулювання потужності пальника – 1:20.

Кожен термічний елемент водонагрі вача оснащений усіма пристроями безпеки, контролю та управління, гарантуючи тим самим, в разі виходу з ладу одного з елементів, роботу інших. Обладнання оснащене також колекторами з нержавіючої сталі для виходу ГВП та входу холодної води.

Спільно з водонагрівачами передбачено застосування накопичувальних ємностей AQUAtank (рис. 2), які також пропонуються компанією Cosmogas.

Зображення системи ГВП із застосуванням водонагрівача AGUAdens Т

Рис. 2. Схема системи ГВП із застосуванням водонагрівача AGUAdens Т:

1 – водонагрівач; 2 – буферна ємність; 3 – споживачі води; 4 – циркуляційний насос; 5 – зворотній клапан; 6 – вхід холодної води; 7 – ревізійне віконце; 8 – рециркуляційний насос

Отже, можна виділити кілька основних переваг застосування водонагрівачів AGUAdens Т. По-перше – гарантія економії газу до 30% в порівнянні з традиційними газовими колонками. По-друге – комфорт і екологічність. По-третє – компактність. При великих потужностях немає необхідності в об'ємних баках-акумуляторах, досить встановити накопичувач в розрахунку 1 л/кВт (наприклад, для водонагрівача на 280 кВт – накопичувач на 300 л).

Крім усього цього, розміщення теплообмінників в каскад дає гарантію безперебійного виробництва ГВП, навіть у разі виходу з ладу одного з термічних елементів.

Регiональнi дистриб'ютори:

Берлин
м.Львiв, тел.: +380 32 231 72 12
www.berlyn.com.ua

Компаньйон
м.Житомир, тел.: +380 412 41 80 57
www.companion.zt.ua

Heat Gas
м.Київ, тел. 050 334 80 47,
www.truba.ua/f/HeatGas/

Area manager Est Europe
Chypchayeva Aryna
тел.: 0039 335 770 55 44
www.cosmogas.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 614


Залишити коментар

Telegram