Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсаційний котел Logamax plus GB122i – новинка від Buderus

Енергоефективність — незмінний тренд на ринку опалювальної техніки. Тому конденсаційна технологія активно розвивається і стає все більш популярною серед споживачів

Зображення Logamax plus GB122i Представництво німецького бренду Buderus в Україні в цьому році представить споживачам новий настінний конденсаційний котел Logamax plus GB122i з модуляцією потужності 1:10. Двоконтурна модель потужністю 24 кВт на опалення та 30 кВт на приготування гарячої води вразить своїми характеристиками і конструктивними особливостями.

Ключові технічні характеристики і переваги:

  • модуляція потужності 1:10;
  • рівень комфорту ГВП – 3***;
  • середньорічний коефіцієнт ефективності 94%;
  • енергоефективний насос;
  • клас енергоефективності А+;
  • рівень шуму – 44 дБ при 24 кВт;
  • сумісність з Logamatic TC100.2 та EMS Plus;
  • компактний розмір 710×400×300 мм.

Що нового всередині?

Зображення кондесаційний котел Logamax plus GB122i Інновації та перевірені часом технології і компоненти вдало поєдналися у новому конденсаційному котлі Logamax plus GB122i. Котел отримав вдосконалений теплообмінник опалення C6-1, що забезпечує середньорічний коефіцієнт ефективності до 94% при номінальному коефіцієнті використання палива 109%. Завдяки погодозалежній системі керування з урахуванням температури назовні та у приміщенні котел має клас енергоефективності А+.

Відео. Конденсаційний котел Logamax plus GB122i: відгуки експертів

Вперше для розробки котла було використано модульну конструкцію корпусу та основних вузлів, що забезпечило швидкий доступ при обслуговуванні. Дані характеристики економлять час та кошти.

Компактність та легкість монтажу

Однією з основних особливостей котла є його компактний розмір і вага менше 36 кг. Вдосконалена, компактна та надійна конструкція з гідравлічними підключеннями непомітними спереду, дозволяє встановити Logamax plus GB122i навіть в кухонній шафі. Також котел має глибину всього 300 мм та висоту 710 мм, що робить можливим його монтаж у найтіснішому місці, та простою заміну старого конвекційного котла.

Інтуїтивне керування з широкими можливостями

Зображення корування кондесаційним котломКонденсаційний котел Logamax plus GB122i має сучасний рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Керування котлом є досить простим та зрозумілим. Підтримка шини EMS та вбудована функція погодозалежного керування дозволяє використовувати усі пристрої лінійки Logamatic. Так, за допомогою розумного контролю регулятора Logamatic TC100.2 разом з розумними термоголовками радіаторів споживач зможе встановлювати бажану температуру у кожному окремому приміщенні зі смартфону. З пристроями Logamatic RC200 та RC310 можна керувати найскладнішою системою опалення, в тому числі, геліосистемою.

Сучасний дизайн

Зображення кондесаційний котел для опалення Незмінним для котлів нового покоління від Buderus є сучасний дизайн. Довершеність та елегантність конденсаційного котла Logamax plus GB122i з чіткими лініями дозволить гармонійно доповнити сучасний інтер’єр, а надзвичайно тиха робота котла не буде привертати увагу та дратувати вночі .

Представництво Buderus в Україні:

02152, пр. П. Тичини, 1-В
ТОЦ «Silver Breeze», оф. А701
Тел: (044) 390-71-93
E-mail: info@buderus.ua
https://www.buderus.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 448


Залишити коментар

Telegram