Насоси «Грундфос»

Конденсаційний котел Logamax plus GB122i – новинка від Buderus

Енергоефективність — незмінний тренд на ринку опалювальної техніки. Тому конденсаційна технологія активно розвивається і стає все більш популярною серед споживачів

Зображення Logamax plus GB122i Представництво німецького бренду Buderus в Україні в цьому році представить споживачам новий настінний конденсаційний котел Logamax plus GB122i з модуляцією потужності 1:10. Двоконтурна модель потужністю 24 кВт на опалення та 30 кВт на приготування гарячої води вразить своїми характеристиками і конструктивними особливостями.

Ключові технічні характеристики і переваги:

  • модуляція потужності 1:10;
  • рівень комфорту ГВП – 3***;
  • середньорічний коефіцієнт ефективності 94%;
  • енергоефективний насос;
  • клас енергоефективності А+;
  • рівень шуму – 44 дБ при 24 кВт;
  • сумісність з Logamatic TC100.2 та EMS Plus;
  • компактний розмір 710×400×300 мм.

Що нового всередині?

Зображення кондесаційний котел Logamax plus GB122i Інновації та перевірені часом технології і компоненти вдало поєдналися у новому конденсаційному котлі Logamax plus GB122i. Котел отримав вдосконалений теплообмінник опалення C6-1, що забезпечує середньорічний коефіцієнт ефективності до 94% при номінальному коефіцієнті використання палива 109%. Завдяки погодозалежній системі керування з урахуванням температури назовні та у приміщенні котел має клас енергоефективності А+.

Вперше для розробки котла було використано модульну конструкцію корпусу та основних вузлів, що забезпечило швидкий доступ при обслуговуванні. Дані характеристики економлять час та кошти.

Компактність та легкість монтажу

Однією з основних особливостей котла є його компактний розмір і вага менше 36 кг. Вдосконалена, компактна та надійна конструкція з гідравлічними підключеннями непомітними спереду, дозволяє встановити Logamax plus GB122i навіть в кухонній шафі. Також котел має глибину всього 300 мм та висоту 710 мм, що робить можливим його монтаж у найтіснішому місці, та простою заміну старого конвекційного котла.

Інтуїтивне керування з широкими можливостями

Зображення корування кондесаційним котломКонденсаційний котел Logamax plus GB122i має сучасний рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Керування котлом є досить простим та зрозумілим. Підтримка шини EMS та вбудована функція погодозалежного керування дозволяє використовувати усі пристрої лінійки Logamatic. Так, за допомогою розумного контролю регулятора Logamatic TC100.2 разом з розумними термоголовками радіаторів споживач зможе встановлювати бажану температуру у кожному окремому приміщенні зі смартфону. З пристроями Logamatic RC200 та RC310 можна керувати найскладнішою системою опалення, в тому числі, геліосистемою.

Сучасний дизайн

Зображення кондесаційний котел для опалення Незмінним для котлів нового покоління від Buderus є сучасний дизайн. Довершеність та елегантність конденсаційного котла Logamax plus GB122i з чіткими лініями дозволить гармонійно доповнити сучасний інтер’єр, а надзвичайно тиха робота котла не буде привертати увагу та дратувати вночі .

Представництво Buderus в Україні:

02152, пр. П. Тичини, 1-В
ТОЦ «Silver Breeze», оф. А701
Тел: (044) 390-71-93
E-mail: info@buderus.ua
https://www.buderus.ua

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Просмотрено: 1 957


Оставьте комментарий

Telegram