Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсаційні котлові модулі Vaillant

Для опалювальних пристроїв та систем ГВП багатоквартирного будинку або багатоповерхового котеджу, окрім економічності, існує дуже широкий спектр вимог, серед яких: виключна надійність, нечутливість до якості палива та води, продукування теплової енергії виключно за потребою споживача та багато іншого. Всім цим вимогам відповідають нові конденсаційні газові котли компанії Vaillant серії ecoTEC plus. Українські споживачі, як і споживачі ринку Європи, високо оцінили якість обладнання Vaillant

Vai_1 Економічність конденсаційних котлів серії ecoTEC plus зумовлена використанням прихованої теплоти, що вивільняється при фазовому переході (конденсації) водяного пару в продуктах згоряння природнього або зрідженого газу. В одноконтурних котлах ecoTEC plus (модифікації з потужністю 30, 34, 38 кВт) та в двоконтурному виконанні (потужністю 24, 28, 34 кВт) у порівнянні з традиційними неконденсаційними газовими котлами ККД на рік досягає в середньому значень 107–109%.

Виключна надійність системи згоряння і теплообміну котлів серії ecoTEC plus, а також перевірені технічні особливості отримали своє продовження у вигляді потужних теплових модулів, що складаються від одного до шести одноконтурних конденсаційних котлів ecoTEC plus моделі VU 806-206 з потужністю 80, 100 або 120 кВт.

Потужні конденсаційні котли Vaillant серії ecoTEC plus відносяться до 5-го покоління газових нагрівачів, що вирізняються ефективністю спалювання палива – для них розроблена нова електронна система приготування оптимальної газово-повітряної суміші для згоряння. У електроніці котлів 5-го покоління в додаток до розвиненої автоматики з мультисенсорною системою аналізу роботи котла є можливість під'єднувати до плати управління додаткове обладнання – циркуляційний насос, сигналізатор аварії тощо.

Широкий діапазон модуляції пальника від 20% до 100% потужності сприяє виключній економічності котлів серії ecoTEC plus. Застосована також нова конструкція теплообмінника великого об’єму із малим гідравлічним спротивом та низькою схильністю до засмічення і відкладення вапняних нашарувань.

Можливість збирати каскад до шести котлів у єдиний котельний агрегат загальною потужністю до 720 кВт відкриває конденсаційним котлам ecoTEC plus нові горизонти застосування.

Окремі серійні апарати ecoTEC plus можна поєднувати між собою та монтувати в лінію, «спина до спини», або у кутовий спосіб на стіні чи на окрему монтажну стійку. Всі з’єднання, підключення закритого розширювального баку та іншого допоміжного обладнання можна виконати знизу. Таким чином, стає можливим більш раціональне використання робочого простору. Підвищений до 6 бар максимальний тиск у системі дозволяє інтегруватися у котловий модуль з висотою подачі до 45 м – тобто, наприклад, встановити його у цоколі 15-поверхової будівлі.

Таку модульну котельню для опалення та приготування гарячої води (в комбінації з ємнісним водонагрівачем) у нових будівлях та в тих, що реконструюються, легко проектувати, монтувати та обслуговувати.

Економія енергоресурсів досягає до 20–25% за опалювальний сезон в порівнянні із застарілими жаротрубними агрегатами.

Представництво Vaillant в Україні
01015, м. Київ, вул. Лаврська, 16
Багатоканальна інформаційна лінія: Тел.: 0-800-50-18-05
Е-mail: info@vaillant.ua
www.vaillant.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 858


Залишити коментар

Telegram