Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові конденсаційні котли Buderus Logamax plus GB272 для комерційних проєктів

Чи існує ефективне рішення для опалення та ГВП об’єктів середньої потужності? Нові конденсаційні котли Buderus Logamax plus GB272 з інноваційною концепцією встановлення, різними варіантами керування та новою системою швидкого монтажу

Logamax plus GB272 – газовий конденсаційний котел, що вийшов на заміну Logamax plus GB162, та представлений моделями у потужності 50, 70, 85, 100, 125 і 150 кВт. Максимальна температура подачі котла становить 85°C, його можна використовувати як єдиний котел у системі або об’єднати до 6 котлів у збірну каскадну систему, загальною потужністю до 900 кВт

Зображення Buderus Logamax plus GB272

Зображення Logamax plus GB272

Зображення GB272_Buderus_100kW

Конденсаційні котли Buderus Logamax plus GB272: інноваційна концепція встановлення

Особливою перевагою є швидкий монтаж каскаду завдяки його інноваційній модульній концепції. Каскадну систему можна зібрати без інструментів. При монтажі каскаду достатньо встановити окремі конденсаційні котли на раму та вставити її у вбудований тримач. Ніжки, що регулюються окремо, дозволяють гнучко підлаштовуватися під умови місця встановлення. Гідравлічні вузли розташовані всередині, вся необхідна ізоляція входить в комплект поставки.
Ефективне рішення для об’єктів середньої потужності.

Відео. Конденсаційний котел Buderus Logamax plus GB272: огляд

Logamax plus GB272 має теплообмінник з литого алюмінію з обробкою поверхні ALU plus. Дана технологія обробки поверхні дозволяє зменшути кількість відкладень через забруднення та продукти горіння – для зниження витрат на технічне обслуговування та збільшення терміну експлуатації обладнання. Новий конденсаційний котел впевнено демонструє свою енергоефективність: при повному навантаженні він має ККД до 98%, при 30% частковому навантаженні коефіцієнт використання палива може становити до 109%. Енергоспоживання в режимі очікування дуже низьке - 2 Вт.

Зображення конденсаційні котли Buderus Logamax plus GB272  в каскаді

Розроблено з думкою про інсталяторів та сервісних інженерів

Усі електричні підключення зручно доступні. У нижній частині корпусу є окремі електричні з’єднання для вузлів насоса. Передню кришку можна зняти одним натисканням. Компоненти, необхідні для обслуговування, легко доступні в корпусі, а до сифона можна дістатися без попереднього демонтажу інших компонентів. Щоб захистити спину інсталяторів, повнокольоровий дисплей ергономічно розміщено на рівні очей. Його сенсорні клавіші дозволяють спеціалістам швидко переміщатися по меню та встановлювати параметри під час введення в експлуатацію та обслуговування.

Конденсаційні котли Buderus Logamax plus GB272і: різні варіанти керування

Logamax plus GB272 може використовуватися з системами керування Logamatic EMS plus або Logamatic серії 5000. Модульна система керування Logamatic серії 5000 дозволяє оптимально здійснювати регулювання більш складними установками на середніх та великих об’єктах та на виробництві. Для менш складних систем можливе оснащення Logamatic EMS plus.

Надійний віддалений контроль з Logamatic R5000

Віддалений доступ, включаючи моніторинг та керування системою дозволяє відобразити сенсорний дисплей системи керування на ПК або мобільному пристрої, що використовується, у співвідношенні 1:1. Вбудований Інтернет-інтерфейс для дистанційного доступу дозволяє з’єднатися з роутером; після цього можливий доступ до Logamatic серії 5000 через Інтернет з будь-якої точки світу та здійснення окремих налаштувань на рівні оператора.

Для виконання більш складних завдань ми пропонуємо функції центру керування шляхом надання розширеного доступу до Buderus Control Center Commercial PLUS за допомогою IP-шлюза. Завдяки цьому забезпечується дистанційна передача даних з повним дистанційним заданням параметрів, а також багатьма іншими функціями, наприклад, візуалізація установки за допомогою використання порталу.

Нові системи швидкого монтажу конденсаційного котла Buderus Logamax plus GB272

Доступні до замовлень нові комплекти гідравлічної системи Logaflow HS і HSM 40/50 для середнього діапазону потужності з номінальним діаметром насосних груп DN40 і DN50. Максимальна потужність однієї групи сягає близько 200 кВт. Усі важливі компоненти для відповідної насосної групи опалювального контуру попередньо зібрані на заводі, що забезпечує швидку та безпомилкову установку в системі.

Зображення груби швидкого монтажу котлів Будерус

Доступно 8 типів комплектів. У чотирьох встановлені насоси Wilo Para Maxo, ці групи адаптовані для керування з Logamatic EMS plus та модулем MM100. Інші чотири мають насоси KSB Calio та працюють з системами керування Logamatic 5000.

Розподільчі колектори опалювальних контурів HKV2/G2/DN125 і HKV3/G2/DN125 розроблені для встановлення 2 або 3 комплектів HS40 або HS50. Очевидна перевага: за допомогою фланцевих з’єднань розподільчі колектори можна комбінувати один з одним. Такий конструктив дозволяє зібрати набір з 6 насосних груп, за допомогою якого можна створити набір контурів системи опалення з максимальною сумарною потужністю до 1200 кВт.

Ключові характеристики Buderus Logamax plus GB272 і переваги:

  • Стабільна робота на природному і зрідженому газі;
  • Моделі потужністю 50, 70, 85 кВт, 100 кВт, 125 кВт і 150 кВт;
  • Продумана модульна конструкція всередині та ззовні;
  • Інтелектуальна система створення каскаду з потужністю до 900 кВт;
  • Підходить для монтажу у невеликих приміщеннях: можливість розмістити 570 кВт на 1 кв. м;
  • Технологія обробки теплообмінника ALU plus для більшої ефективності та продовження терміну експлуатації;
  • Може використовуватися разом з системами керування EMS plus та Logamatic серії 5000;
  • Можливість роботи на природному газі з домішком до 20% водню.

Деталі про котел та уся документація: переглянути деталі про Logamax plus GB272 за посиланням.

@awtherm Газовий конденсаційний котел Logamax plus GB272 новинка для комерційних проєктів ♬ оригінальний аудіозапис – @awtherm - @awthermБільше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 620


Залишити коментар

Telegram