Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Компенсаційні пристрої AYVAZ

Компанія AYVAZ є одним з провідних світових виробників сильфонних компенсаторів та сильфонних компенсаційних пристроїв для різних галузей промисловості

Наші вироби поставляються та успішно експлуатуються на об'єктах: суднобудування, теплопостачання, енергетики, металургії, кріогеніки, машинобудування, нафтопереробної, хімічної, аерокосмічної промисловості, транспортування нафти і газу, на тепло- та електростанціях.

Kompensatori_Ayvaz Виробничі потужності дають можливість спроектувати сильфонний компенсатор будь-якої складності для будь-яких умов, з використанням високоякісної неіржавіючої сталі.

Виробничий комплекс підприємства включає в себе випробувальний центр, який дозволяє здійснювати приймальні, сертифікаційні, кваліфікаційні та інші випробування.

Сильфонний компенсатор – пристрій, що складається із сильфона, приєднувальної та обмежувальної арматури, здатний поглинати і врівноважувати відносні переміщення певної величини та частоти, що виникають у герметично з'єднаних конструкціях, і проводити в
цих умовах гази, рідини, пару.

На даний момент компанія AYVAZ виробляє наступні види компенсаторів:

  • сильфонні компенсатори з відкритою гофрою, ізольованою поліпропіленом;
  • компенсатори для систем опалення та гарячого водопостачання;
  • гумові компенсатори;
  • компенсатори для систем пожежогасіння;
  • сейсмічні компенсатори.

Звичайний осьовий сильфонний компенсатор використовується у будь-яких системах, де необхідним є поглинання теплового розширення трубопроводу. Для захисту сильфона та вирівнювання потоку він може комплектуватися внутрішнім захисним екраном. На рис. 1 зображений осьовий сильфонний компенсатор.

Компенсатори для систем опалення спроектовані виключно для вертикальних трубопроводів з водяним теплоносієм. Їхня максимальна робоча температура дорівнює 100°С. Вони мають внутрішній захисний екран і зовнішній кожух. На рис. 2 зображений компенсатор для систем опалення.

Сейсмічні компенсатори застосовуються для захисту трубопроводу у випадках підвищеної сейсмоактивності або у випадках існування великих переміщень в декількох напрямках. Наявність у конструкції двох сильфонів з карданним шарніром дозволяє поглинати будь-які види зміщень. На рис. 3 зображений сейсмічний карданний компенсатор.

Обов’язкові та необхідні умови для стабільного функціонування компенсатора:

  • між двома нерухомими опорами допускається встановлення не більше ніж одного компенсатора;
  • компенсатор потрібно встановлювати згідно з напрямком стрілки, яка зображена на сильфоні компенсатора;
  • при встановленні компенсатора слід берегти гофри від іскор зварювання;
  • вісь ділянки трубопроводу, на якому встановлюється сильфонний компенсатор, і вісь компенсатора повинні співпадати.

ТОВ «АЙВАЗ Україна»
03048, Україна,м. Київ, вул. Ернста, 3-Б
Тел.: +38 044 390-57-57;
Факс: +38 044 390-57-58
E-mail: info@ayvaz.com.ua
http://ayvaz.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 667


Залишити коментар

Telegram