Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комбінований магнітний фільтр Giacomini – запорука надійності

Компанія Giacomini (Італія) представила регульований магнітний сепаратор шламу R146C на основі механічного, магнітного та гідравлічного методу очищення

Giacomini_Ris_1 Наявність у тепло- чи холодоносії повітря, металічних частинок і бруду може суттєво скоротити тривалість роботи обладнання, а також знизити його енергоефективність. При цьому фільтрування води перед подачею її в систему та встановлення автоматичних відвідників повітря є недостатніми засобами, оскільки небажані частинки можуть утворюватись безпосередньо у самій системі опалення чи охолодження. Тому воду необхідно фільтрувати постійно, і для цього найкраще використовувати сепаратори шламу, бруду та повітря.

Giacomini_Ris_2 Комбінований магнітний фільтр R146C, представлений компанією Giacomini, дозволяє ефективно відділяти розчинене у воді повітря, бруд чи металічний шлам з можливістю подальшого виведення їх із системи опалення чи охолодження. Під час потрапляння води в циклонну камеру спеціальної форми утворюється відцентрова сила, що регулює швидкість руху води, сприяючи виділенню з неї повітря. Воно піднімається вгору, де в подальшому виводиться із системи через регульований клапан. Інші тверді рештки під дією цієї сили осідають на дні фільтра, і, зрештою, видаляються через зливний кран. Для запобігання потраплянню в систему найдрібніших частинок бруду в нижній частині сепаратора знаходиться додатковий фільтр із неіржавіючої сталі. Для уловлювання феромагнітних частинок використовується неодимовий магніт (N35H). Корпус, а також вхідний і вихідний патрубки, виготовлені з латуні (CW617N), циклонна камера – зі склонаповненого нейлону, а ущільнювачі та прокладки – з EPDM. Сепаратор розрахований на робочий тиск 10 бар, що робить можливим його використання як в автономних, так і в централізованих системах опалення.

Поточні моделі магнітного фільтра R146C виготовлені для підключення діаметром 3/4″, з розрахунком для приєднання до котлів потужністю 35 кВт, а до кінця цього року буде випущена версія з підключенням 1″ для котлів потужністю до 50 кВт. Регульована конструкція сепаратора дозволяє повертати фітинг пристрою на 360°, виходячи з наявної схеми розташування трубопроводів. Сам фільтр має компактні розміри (141 х 126,5 х 73 мм), що дозволяє встановити його у місцях з обмеженим простором.

Особливістю комбінованого сепаратора Giacomini R146C також є зручність в його обслуговуванні. Для того, щоб почистити фільтр, немає потреби зливати воду з усієї системи. Для цього необхідно лише обмежити циркуляцію води в сепараторі, вийняти магніт і спорожнити вміст фільтра через зливний кран внизу пристрою. Для повного очищення сепаратора необхідно додатково відкрутити нижню частину корпусу та очисти сітчастий фільтр.

Відео. Комбінований магнітний фільтр Giacomini R146C

Окрім сепаратора R146C, компанія Giacomini має у своєму асортименті ряд інших фільтрів, зокрема моделі R146D та R146M. У цих пристроях потік води фільтрується через систему сітчастих фільтрів, при цьому тверді частинки опускаються на дно сепаратора, а уламки феромагнітних решток уловлюються магнітом (тільки в R146M).

Використання комбінованих сепараторів шламу в системах опалення та охолодження дозволяє суттєво продовжити термін функціонування обладнання, зменшивши його пошкодження через усунення частинок піску, бруду, металічного шламу чи повітря з тепло- чи холодоносія.

Контакти в Україні:
Тел. +38 (044) 232-48-08
info.ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 461

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Підкажіть, до кого можна звернутись в Івано-Франківську для встановлення такого сепаратора?

4
4
4
Залишити коментар

Telegram