Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Комбінований магнітний фільтр Giacomini – запорука надійності

Компанія Giacomini (Італія) представила регульований магнітний сепаратор шламу R146C на основі механічного, магнітного та гідравлічного методу очищення

Giacomini_Ris_1 Наявність у тепло- чи холодоносії повітря, металічних частинок і бруду може суттєво скоротити тривалість роботи обладнання, а також знизити його енергоефективність. При цьому фільтрування води перед подачею її в систему та встановлення автоматичних відвідників повітря є недостатніми засобами, оскільки небажані частинки можуть утворюватись безпосередньо у самій системі опалення чи охолодження. Тому воду необхідно фільтрувати постійно, і для цього найкраще використовувати сепаратори шламу, бруду та повітря.

Giacomini_Ris_2 Комбінований магнітний фільтр R146C, представлений компанією Giacomini, дозволяє ефективно відділяти розчинене у воді повітря, бруд чи металічний шлам з можливістю подальшого виведення їх із системи опалення чи охолодження. Під час потрапляння води в циклонну камеру спеціальної форми утворюється відцентрова сила, що регулює швидкість руху води, сприяючи виділенню з неї повітря. Воно піднімається вгору, де в подальшому виводиться із системи через регульований клапан. Інші тверді рештки під дією цієї сили осідають на дні фільтра, і, зрештою, видаляються через зливний кран. Для запобігання потраплянню в систему найдрібніших частинок бруду в нижній частині сепаратора знаходиться додатковий фільтр із неіржавіючої сталі. Для уловлювання феромагнітних частинок використовується неодимовий магніт (N35H). Корпус, а також вхідний і вихідний патрубки, виготовлені з латуні (CW617N), циклонна камера – зі склонаповненого нейлону, а ущільнювачі та прокладки – з EPDM. Сепаратор розрахований на робочий тиск 10 бар, що робить можливим його використання як в автономних, так і в централізованих системах опалення.

Поточні моделі магнітного фільтра R146C виготовлені для підключення діаметром 3/4″, з розрахунком для приєднання до котлів потужністю 35 кВт, а до кінця цього року буде випущена версія з підключенням 1″ для котлів потужністю до 50 кВт. Регульована конструкція сепаратора дозволяє повертати фітинг пристрою на 360°, виходячи з наявної схеми розташування трубопроводів. Сам фільтр має компактні розміри (141 х 126,5 х 73 мм), що дозволяє встановити його у місцях з обмеженим простором.

Особливістю комбінованого сепаратора Giacomini R146C також є зручність в його обслуговуванні. Для того, щоб почистити фільтр, немає потреби зливати воду з усієї системи. Для цього необхідно лише обмежити циркуляцію води в сепараторі, вийняти магніт і спорожнити вміст фільтра через зливний кран внизу пристрою. Для повного очищення сепаратора необхідно додатково відкрутити нижню частину корпусу та очисти сітчастий фільтр.

Окрім сепаратора R146C, компанія Giacomini має у своєму асортименті ряд інших фільтрів, зокрема моделі R146D та R146M. У цих пристроях потік води фільтрується через систему сітчастих фільтрів, при цьому тверді частинки опускаються на дно сепаратора, а уламки феромагнітних решток уловлюються магнітом (тільки в R146M).

Використання комбінованих сепараторів шламу в системах опалення та охолодження дозволяє суттєво продовжити термін функціонування обладнання, зменшивши його пошкодження через усунення частинок піску, бруду, металічного шламу чи повітря з тепло- чи холодоносія.

Контакти в Україні:
Тел. +38 (044) 232-48-08
info.ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 7 328

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Підкажіть, до кого можна звернутись в Івано-Франківську для встановлення такого сепаратора?

4
4
4
Залишити коментар

Telegram