Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплектні колекторні вузли

Всі, хто стикався з облаштуванням систем водопостачання чи з розводкою «теплої підлоги», можуть засвідчити, що придбання труб та монтаж головних компонентів – чи не найменша частина роботи та чи не найменша проблема. Позбавити замовника чи виконавця робіт від зайвого клопоту допоможуть комплектні колектори та набори колекторних вузлів від заводу-виробника

Найсуттєвіша і дуже клопітка частина робіт з облаштування гідросистеми – придбання всіх компонентів системи трубної обв’язки та приладів контролю потоку води. Компоненти та фітинги мають пасувати одне одному, але придбати всі розрізнені деталі та пристрої в одному місці зазвичай не вдається, відтак комплектація системи перетворюється на тривалий квест із невідомим результатом.

Сучасний підхід до трубної обв’язки, що наразі набув ознаки «промислового стандарту» – це застосування колекторних вузлів заводського виготовлення різного призначення, що охоплюють практично всі випадки застосування.

Наприклад, італійська компанія Giacomini, продукцію якої представляє в Україні її офіційний представник – компанія «А-Кваттро», пропонує цілу лінійку комплектів колекторних модулів для опалення (див. рис. 1). Заводське виготовлення – запорука високої якості та гарантій для замовника. Завжди можна підібрати такий комплект, який повністю задовольнить потреби у тому вигляді, що пропонується, без зайвих опцій, чи який можна без проблем доукомплектувати іншими елементами згідно вимогам конкретної системи на об’єкті замовника. Комплектні колекторні вузли попередньо зібрані та випробувані на заводі-виробнику. Отже, їх застосування полегшує монтаж системи на об’єкті – колектор можна прямо з пакування встановлювати в систему.

Зображення колектори для опалення та теплої підлоги Рис. 1. Колекторні вузли для опалення

Асортимент пропонованих комплектів заводського виготовлення та збірки охоплює колектори за призначенням (змішувальні вузли, розподільчі колектори – «гребінки», вузли з витратомірами тощо), аж до комплектів, що одразу пропонуються з монтажною коробкою та потребують мінімальних додатків.

Відео. Колектори для опалення та колекторні вузли виробництва в Італії

Використання комплектних колекторів означає, що в системі будуть використані елементи із потрібною точністю, функціональністю, умовними діаметрами та відповідними фітингами, що надалі полегшує гідравлічне розведення, балансування теплових потоків, полегшує експлуатацію, ремонт та обслуговування, а також врешті зменшує загальну вартість системи. За необхідності можна встановлювати циркуляційні насоси, термостатичні, відсічні клапани тощо або інші опційне приладдя. Для монтажу комплектів достатньо універсального інструменту та звичайних навичок.

Відео. Колектор для опалення, водопостачання та«теплої підлоги»: огляд новинки

Компанія-виробник гарантує високу якість всіх складових, що входять до комплекту та набору в цілому, для чого всі елементи й готовий комплект випробовуються у заводських умовах на придатність до роботи та герметичність з’єднань. Якість, ресурс та відповідність комплектів підтверджена сертифікатами виробника. Комплекти супроводжуються документацією з діаграмами, експериментально підтвердженими характеристиками пристроїв і таблицями для швидкого налаштування системи, а також рекомендаціями для вибору тих елементів, що купуються окремо за потребою замовника.

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: offce.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 275


Залишити коментар

Telegram