Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кліматичне обладнання Hisense

Компанія Hisense в наступному році відзначить своє 50-річчя. Всесвітньо відомий виробник давно ні в чому не поступається якістю своєї продукції навіть найсильнішим японським брендам. Суворий контроль виробництва дозволяє компанії впевнено тримати позиції лідера на міжнародному ринку

Зображення завод Hisense Hitachi На заводі Qingdao Hisense Hitachi Airconditioning Systems Co., Ltd виробляється широка лінійка кліматичного обладнання. Прагнення до лідерства зобов’язує підприємство слідувати найостаннішим світовим розробкам, тому лінійка обладнання постійно вдосконалюється і розширюється, дозволяючи компанії Hisense впевнено змагатися з будь-якими японськими брендами.

Зображення Hisense Природним підтвердженням сили Бренда є постійне спонсорство світових спортивних заходів, і ось уже в наступному році Hisense буде спонсором Чемпіонату світу з футболу UEFA EURO 2020.

VRF Hi-Smart серія H

Зображення кліматична VRF система Оновлена енергоефективна лінійка VRF систем серії Н. Новий компресор забезпечує високу ефективність. Робоча температура навколишнього середовища досягає 46°C в режимі охолодження, а найнижча робоча температура досягає мінус 20°C в режимі обігріву. Безліч теплових датчиків у внутрішньому блоці гарантують точне керування температурою в режимі реального часу. 2000-ступінчастий електронний розширювальний клапан забезпечує точне регулювання витрати фреону.

Компактний касетний блок

Зображення касетний блок системи кондиціонування повітря Новий чотирипотоковий касетний блок Hisense дозволяє керувати кожним жалюзі окремо та має вбудований датчик присутності людей у приміщенні. Додатково пропонується система обробки повітря молекулами срібла, що дуже позитивно впливає на здоров’я. Унікальна перфорована панель блока може максимально плавно керувати потоком повітря, мінімізуючи протяги, чим створює неповторний комфорт у приміщенні.

Компактний консольний блок

Зображення консольний блок системи кондиціонування повітря На доповнення до широкої лінійки обладнання компанія Hisense випустила новий консольний блок для VRF систем. Крім лаконічного дизайну та високої енергоефективності в новинці присутній датчик активності людини у приміщенні та датчик вологості. Блок може застосовуватися як в офісних приміщеннях, так і в квартирах і котеджах. Застосування цих систем допоможе створити приємний клімат, не порушуючи дизайну.

Найтонший канальний блок

Зображення канальний кондиціонер Тонкий інверторний канальний блок Hisense зроблений для застосування у місцях, де робочий простір сильно обмежений. Безліч способів підключення, датчики відкритих вікон та активності людини у приміщенні, мінімальний рівень шуму, датчик вологості та вбудований фільтр повітря дозволять застосовувати ці блоки там, де у інших просто немає шансів. Товщина блока – від 192 мм.

«Хайсенс Україна»

м. Київ, вул. Чаадаєва, 2
Тел.: +38 068 548-28-89
E-mail: office@hisense-air.com.ua
hisense-air.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 916


Залишити коментар

Telegram