Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система внутрішньої каналізації ASG Nano HTR – труби, які не шумлять

Комфорт проживання в багатоквартирних будинках залежить від багатьох факторів. Важливі параметри мікроклімату – температура, вологість і т. д. Однак серед найважливіших факторів комфорту є шум. А точніше – якщо звукове навантаження знаходиться в «комфортному» для людини діапазоні

Одним із головних джерел шуму у квартирі є шум від систем каналізації.

Зображення каналізаційна труба ASG Nano HTR Причин для появи шуму від каналізаційних труб може бути багато:

  • засмічення;
  • налипання відходів на стінках; забруднення;
  • внутрішній дефект;
  • помилки під час розрахунку. Діаметр підібраний на меншу кількість відходів, ніж є в реальності;
  • неправильне і неякісне кріплення.

Якщо дві останніх причини випливають із процесу проектування та якості кріплення, то перші дві – від матеріалу каналізаційних трубопроводів.

Раніше стояки системи каналізації робили з чавунних труб. На початку експлуатації такі труби мають достатню стійкість до корозії та вібрацій. Але з часом, характеристики чавунних труб погіршуються. Метал все одно іржавіє, кріплення «розбовтуються». Через це з'являються вібрації і шум, як форма звукового «забруднення», до якого звикнути неможливо. При шумі понад 90 дБ, який при цьому постійно повторюється, у людини можуть з'являтися нервово-психічні розлади, стреси, зниження порога чутності і навіть часткова втрата слуху.

Тому використання полімерних труб систем внутрішньої каналізації ASG Nano HTR – це не лише питання естетики, а й вирішення проблеми появи небажаного рівня шуму.

Проблему засмічення каналізаційних трубопроводів вирішує застосування основного матеріалу – первинного поліпропілену (РР Н), що відповідає європейським нормам DIN EN1451-1 та DIN 19560-10.

Головне джерело засмічення – це налипання відходів на стінках трубопроводів, а також розростання колоній мікроорганізмів в тих же місцях. Це відбувається тоді, коли шорсткість (гладкість) внутрішньої поверхні є достатньо значною. Різницю цього значення показує коефіцієнт еквівалентної шорсткості. Для чавунних труб цей показник дорівнює 0,5, а для поліпропіленових труб системи ASG Nano HTR складає всього 0,002.

Це досягається завдяки спеціальній тришаровій конструкції каналізаційних труб. І саме внутрішній шар мінімізує вірогідність утворення наростів, налипань, а також додатково зменшує стирання внутрішньої поверхні. Саме тому засмічення системи каналізаційних труб від ASG-Plast практично відсутнє.

Іншою позитивною відмінністю каналізаційної системи ASG Nano HTR є надійність з’єднання. Якщо сполучення фітингу та каналізаційної труби надійне – то й вірогідність появи вібрації, а значить й шуму, мінімізується.

Надійність розтрубного з’єднання ASG-Plast забезпечує ущільнююче кільце спеціальної запатентованої конструкції. Його основу складають два елементи – термопластичний еластомер та поліпропілен РР-Н.

Крім цього, для збільшення міцності фітингів та каналізаційних труб їх розтруби мають ускладнений профіль.

І як підсумок цих рішень: система внутрішньої каналізації ASG Nano HTR має ІІ-гу ступінь звукоізоляції на рівні 21 дБ, що еквівалентно шелесту листя або шепоту.

Елементи системи ASG-Plast доступні в діапазоні діаметрів від 32 мм до 160 мм. Та виробляються виключно в Україні.

Обирайте якісне, обирайте українське!

«Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ-Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 029


Залишити коментар

Telegram