Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

KAN-therm – досвід, якість та інновації

Продукція європейської компанії KAN Sp.z o.o., що спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки – труб, фітингів, монтажних систем та іншої спеціалізованої продукції для будівництва – використовується на найбільш відповідальних та сучасних об'єктах

Європейська компанія KAN Sp.z o.o., яка веде свою історію з 90-го року, спеціалізується на виробництві інсталяційних систем та іншої інженерної техніки. Підприємство було засноване в 1990 році, центральний офіс і виробництво компанії розташовані в м. Білоcток (Польща). KAN завжди прагнув до розвитку. Відкриття представництва KAN Sp.z o.o. в Україні відбулося в 1999 році разом із розширенням мережі офісів в Польщі та заснуванням представницьких офісів в Росії, Білорусі та в Німеччині. Відтоді продукція бренду KAN-therm відома у 68 країнах світу, тобто практично по всій Європі та Азії і навіть в Африці. Тепер в KAN працюють понад 1000 співробітників.

Продукція KAN-therm відома з якнайкращої сторони у всьому світі. Вона отримала чимало престижних нагород в Європі та в інших країнах, була високо оцінена і в Україні. Ще у 2003 році в компанії KAN була впроваджена міжнародна система менеджменту якості ISO 9001.

Починалося все з запуску виробництва інсталяційної системи KAN-therm Push, яка за короткий час завоювала визнання клієнтів і по сьогодні є флагманським продуктом KAN, що успішно використовується в будівництві. Наприкінці 90-х KAN запустив у продаж нову комплектну систему KAN-therm Press на основі багатошарових труб і прес-з'єднувачів. У 2001 р. KAN впровадив у виробництво (першими в Польщі) фітинги з PPSU (поліфеніленсульфон), унікального конструктивного матеріалу. У той же час було розпочато виробництво елементів підлогового опалення на базі системи KAN-therm.

Сьогодні лінійка виробів KAN-therm – це повна інсталяційна мультисистема, що охоплює потреби санітарного, технологічного і опалювального обладнання. Наразі продукція KAN-therm застосовується для систем водопостачання, опалення, панельного поверхневого опалення у висотному житловому будівництві, котеджах, промислових об'єктах, інженерних системах обв'язки котелень, для систем пожежогасіння тощо, навіть у системах, що призначені для підігріву футбольних полів, див рис. 1.

Зображення труби KAN Рис. 1. Асортимент інсталяційних систем KAN-therm

KAN-therm включає системи полімерних і металевих трубопроводів для будь-якого цінового сегмента.

Продукція KAN-therm на ринку України

Наразі асортимент продукції від KAN-therm, що представлений на ринку України, охоплює 9 основних груп, що задовольняють практичні потреби та варіанти для якнайширшого застосування:

 • Система KAN-therm UltraLine – труби і фітинги з натяжним кільцем для систем опалення та водопостачання в діапазоні діаметрів 14-32 мм.
 • Система KAN-therm Push – труби і фітинги з натяжним кільцем для систем опалення та водопостачання, діапазон діаметрів 12-32 мм.
 • Система KAN-therm Platinum – труби і фітинги з натяжним кільцем для систем опалення та водопостачання в діапазоні діаметрів 14-32 мм.
 • Система KAN-therm Press / Press LBP – труби і фітинги з пресовим кільцем для систем опалення та водопостачання в діапазоні діаметрів 16-63 мм.
 • Система KAN-therm PP – зварні труби і фітинги для систем опалення та водопостачання в діапазоні діаметрів 16-110 мм.
 • Система KAN-therm Steel – труби і прес-фітинги з вуглецевої сталі для систем опалення в діапазоні діаметрів 12-108 мм.
 • Система KAN-therm Inox –труби і прес-фітинги з нержавіючої сталі для систем опалення та водопостачання, технологічного обладнання в діапазоні діаметрів 12-168 мм.
 • Система KAN-therm Sprinkler (Steel та Inox) – ціла система труб і прес-фітингів для системи пожежогасіння в розмірах 22-108 мм.
 • Панельне опалення в Системі KAN-therm – системні рішення для низькотемпературного водяного панельного опалення.
 • Система KAN-therm – допоміжні шафки і розподілювачі, додаткові елементи тощо.

Переглянути продукцію KAN-therm для України можна укаталозі http://ua.kan-therm.com/kan/upload/katalog-6w1-UA.pdf.

Відео. Шафи колекторі: огляд новинки

Компанія KAN знаходиться в постійному розвитку і регулярно випускає новинки в галузі водопостачання та опалення, що відповідають запитам ринку, не оминаючи навіть допоміжні пристрої та додатки. Наприклад, асортимент продукції для України доповнено безрамними шафками Slim та Slim+ для монтажу елементів інженерних систем від KAN, серед яких сучасні розподілювачі з нержавіючої сталі InoxFlow, виготовлені за найвищими європейськими стандартами якості.

Система KAN-therm UltraLine

Тепер доступною в Україні також стала система UltraLine (рис. 2) – це абсолютно нова система, створена із застосуванням новітніх технологій і матеріалів. Система KAN-therm UltraLine – це інноваційне та наразі єдине на інсталяційному ринку технічне рішення, що призначене для монтажу як систем опалення і водопостачання, так і спеціалізованих трубопровідних мереж, наприклад, для транспортування стислого повітря. Унікальна конструкція складових системи і можливість гнучкої конфігурації кінцевого комплексного рішення надає монтажникам і проектувальникам велику зручність та впевненість.

Зображення KAN-therm UltraLine Рис. 2. Система KAN-therm UltraLine

Гнучкість конфігурації Системи KAN-therm UltraLine полягає в можливості застосування різних типів труб з використанням тієї ж самої конструкції фітингів:

 • KAN-therm UltraLine AL – представлена у всьому діапазоні діаметрів 14-32 мм, де використовуються багатошарові труби PE-RT/Al/PE-RT, фітинги UltraLine в латунному або полімерному (PPSU) виконанні, а також полімерні (PVDF) кільця.
 • KAN-therm UltraLine PE – буде незамінною там, де використовується комбінація однорідних і багатошарових труб в єдиному рішенні, фітинги UltraLine в латунному або в полімерному (PPSU) виконанні, а також полімерні (PVDF) кільця.

Конструкція фітингів без використання ущільнювачів та техніка профільованого натяжного кільця гарантують високу стійкість системи до монтажних помилок і захищеність від впливів процесу старіння матеріалів при експлуатації обладнання. Завдяки цьому система характеризується високою безпекою монтажу та експлуатації, а також тривалим терміном служби. Система розрахована на використання трьох типів труб з діаметрами від 14 до 32 мм – фітинги з PPSU та латуні застосовуються з металопластиковими трубами UltraLine AL із формулою PE-RT/Al/PE-RT, пластиковими трубами UltraLine PE з PE-RT (тип II) та з PE-X.

На додачу до труб із зшитого поліетилену з PE-X (які давно в асортименті KAN-therm) система KAN-therm UltraLine доповнилася трубами з PE-RT (тип II). Обидва види труб – PE-X і PE-RT виготовлені з різних типів поліетилену при використанні разних видів технології.

Труби PE-X, зшиті у пероксидний (PE-Xa) чи електронно-променевий (PE-Xc) спосіб та термостійкі труби з PE-RT (тип II) мають дуже подібні характеристики:

 • стійкість до високої температури і тиску;
 • мають гладку внутрішню поверхню, не схильні до появи відкладень;
 • зручні способи монтажу – за допомогою натяжних кілець.

Новий матеріал PE-RT (Polyethylene of Raised Temperature resistance) типу II– поліетилен з підвищеною термостійкістю. Інша назва «термостійкий поліетилен». Сополімером для PE-RT (тип II) виступає не бутен, як для звичайного поліетилену, а октен. Навколо ланцюга основного полімеру завдяки протяжній, просторово-розгалуженій структурі молекули октена створюються додаткові взаємні переплетення та зв’язки. Просторове зчеплення в PE-RT утворюється не за рахунок додаткових міжатомних зв'язків, а за рахунок переплетення гілок сополімеру.

Поєднання всіх чинників робить пропозицію труб з PE-RT (тип II) в системі KAN-therm UltraLine дуже комерційно привабливою, особливо там, де інсталятору доводиться водночас монтувати систему опалення, систему з поверхневим опаленням (підлоги та стінові панелі) разом із системою ХВП і ГВП.

Девіз KAN-therm «Install your future» – створи своє майбутнє – вповні відповідає особливостям та перевагам продукції від KAN – він підкреслює інноваційність, широту пропозиції, високу якість та довготривалу надійність.

Більше інформації можна отримати в офіційному представництві в Україні ТОВ «КАН-ТЕРМ ЮЕЙ»

03062 м. Київ, просп. Перемоги, 67, корпус Г,
Тел. +38 (044) 379 14 55,
E-mail: kiev@kan-therm.com
www.ua.kan-therm.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 179


Залишити коментар

Telegram