Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

ІТП для систем централізованого опалення

Практика застосування систем погодозалежного регулювання (зокрема встановлення автоматизованого індивідуального теплового пункту) та комерційного обліку тепла підтверджує значне скорочення енергоспоживання (до 30%), при цьому споживачі тепла отримують реальну економію та можливість підвищити рівень комфорту свого проживання. Оптимізація існуючої неощадної системи теплопостачання має бути першочерговим завданням серед заходів з термомодернізації

Зображення індивідуального теплового пункту для будинкуДосягти встановленої мети економії енергоресурсів при одночасному покращенні роботи системи опалення дозволяють індивідуальні теплові пункти (ІТП), які можуть бути застосовані як для нового будівництва так і при реконструкції. Такі індивідуальні теплові пункти виготовляються у відповідності до проектної документації та технічних умов теплопостачальної компанії.

ІТП може складатися з декількох модулів: модуля обліку тепла, модуля системи опалення (залежна чи незалежна схема приєднання), модуля системи гарячого водопостачання (ГВП) та модуля системи вентиляції.

Модульне виконання забезпечує компактні розміри та значну економію простору. Як правило, ІТП збирається на одній рамі разом з необхідними підключеннями та щитом автоматики. Завдяки коротким термінам виготовлення та простоті монтажу вдається досягти економічного ефекту в порівнянні з традиційним підходом до збирання модулів «за місцем». Автоматизовані індивідуальні теплові пункти дозволяють віддалено контролювати параметри роботи обладнання. У разі виникнення аварійних ситуацій інформація надсилається у диспетчерський центр.

Комбінований клапан – серце сучасного індивідуального теплового пункту

Зображення клапану для індивідуального теплового пункту Функцію регулювання бере на себе комбінований клапан F4006. Регулятор витрати із вбудованим регулювальним клапаном, у першу чергу, призначений для керування значенням температури теплоносія в системах опалення, вентиляції, ГВП у залежності від теплової потреби. Завдяки застосуванню комбі-клапанів була створена компактна та універсальна схема вузла регулювання, яка може застосовуватись у широкому ряді схем індивідуальних теплових пунктів. Регулятори температури та витрати успішно застосовуються у схемах із залежним і незалежним приєднанням споживачів до теплових мереж. Вбудований клапан регулятора витрати приводиться у дію електроприводом, який, в свою чергу, керується мікропроцесорним контролером. Завдяки цій арматурі у поєднанні із системою автоматичного керування вдається досягти досить високої точності регулювання об'єкта при змінних характеристиках теплової мережі. Досвід реалізованих проектів термомодернізації свідчить, що для максимального енергозбереження крім встановлення ІТП повинні бути передбачені й інші енергоефективні заходи, наприклад, встановлення арматури для ручного (статичного) та автоматичного (динамічного) балансування систем опалення, а також встановлення термостатичних клапанів на опалювальних приладах. Результати термомодернізації будуть помітні вже в перші місяці експлуатації системи регулювання.

Співпраця

Завдяки наявності власних виробничих потужностей з виробництва теплових пунктів (ІТП) і комплектуючої арматури компанія запрошує до співпраці будівельні, монтажні організації та служби експлуатації будинків до взаємовигідної співпраці. Також для всіх зацікавлених осіб у рамках роботи свого центру енергоефективності компанія готова надати безкоштовні консультації з питань впровадження енергоефективних заходів.

ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА»

02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, офіс 168 (4-й поверх),
Тел. +38 044 290-46-80
E-mail:office@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 906


Залишити коментар

Telegram