Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Чотири світових тренди для ванних кімнат

Екологічність, компактність, насиченість зручностями та позитивними емоціями: чотири світових тенденції щодо ванних кімнат будть представлені в розділі The Bathroom Experience на провідній світовій виставці HVAC + Water ISH 2023

Зображення виставка ISH 2023 ванна кімната Спеціалізована експозиційна платформа Pop up my Bathroom на ISH 2023 розглядатиме ці чотири тенденції, які в подальшому відіграватимуть вирішальну роль у цілісному плануванні ванної кімнати. Демографія, клімат, урбанізація та спосіб життя безпосередньо впливають на розвиток галузі. Цього разу творці Pop up my Bathroom представлять перспективні розробки для невеликих ванних кімнат, досліджуючи варіанти екологічного дизайну ванної кімнати, створюючи насичену пристроями студію здоров’я та зосереджуючись на емоційній стороні дизайну.

Екологічна ванна кімната: головна тема на ISH 2023

Екологічність та сталість у ванній кімнаті є довгостроковою концепцією на майбутнє, яка прагне до оптимального поєднання розумних, рішень, що зберігають воду та енергію, екологічно чистого промислового виробництва, стійких матеріалів і довговічного дизайну – водночас передаючи відчуття контакту з природою та відображує перспективний світоглядний тренд «нуль відходів».

Ванна кімната – не маленька, а компактна!

Тенденція до компактних ванних кімнат для міських будинків спонукає промисловість і планувальників ванних кімнат до розробки інноваційних рішень, спеціально адаптованих до невеликих приміщень. У розділі експозиції Tiny Bathroom пропонуються рішення, які стануть актуальною моделлю для великої кількості споживачів. Їх вирізняють проста естетика, нові категорії виробів із компактними розмірами, розумні рішення, комфорт і зручність, а також високий ступінь персоналізації. Цьому сприятиме цифрове виробництво виготовлених на замовлення компонентів для туалетного столика, меблів для ванної кімнати або душу. Невелика ванна також вимагає великої точності виготовлення та ретельного планування та якості.

Ванна кімната як центр здоров’я: враження для всіх почуттів

Перетворення власної ванної кімнати на приватний спа-центр, насичений засобами для рекреації, збереження та відновлення для здоров’я – стає маленькою часткою справжньої розкоші. Протягом багатьох років оздоровлення є ключовим словом у цьому контексті. Але якщо цілісно розглядати ванну кімнату як важливий елемент благополуччя та самопочуття, є ще кілька компонентів, які відіграють важливу роль: уважність та піклування про себе, активність, охайність і чистота в домі, здорове харчування, простота. Як тенденція способу життя, благополуччя означає не лише пошук власне відпочинку, але роблять тебе самого щасливішим і зрештою активнішим та продуктивнішим. Ванна кімната може відігравати важливу допоміжну роль у всьому цьому – як із простими, так і з дуже складними виробами, такими як ванна чи гідромасажна ванна (для використання в приміщенні чи на вулиці), інфрачервона сауна або індивідуально програмований душ, класичні водні програми оздоровлення, інтелектуальні продукти для терапевтичного освітлення та мультимедійний супровід, що сприяє здоров’ю та релаксації. Ванна кімната для гарного самопочуття – це місце, де всі почуття оживають – завдяки життєдайному впливу води та супутніх факторів.

Ванна кімната – місце, де виникають емоції

Ванна кімната еволюціонує від суто функціональної допоміжної кімнати в простір стилю життя, стає місцем гарного настрою. Це не просто. Роль, яку відіграють естетичні чинники, значним чином зросла за останні кілька десятиліть – інтенція щодо вибору екологічного обладнання, поява світлодіодних технологій, прагнення завжди бути на зв’язку та збільшення можливостей програмування різноманітних функцій сприяють більшому технічному насиченню ванних приміщень. Але користувачі ванної кімнати хочуть більшого – емоційного враження. Як внести емоційність у цілісне планування ванної кімнати? Який вплив має комбінований ефект кольорів, форм і матеріалів? Які дизайнерські рішення на видимій стороні стіни викликають бажану емоційну насиченість? Бо власне хай-тек, як сукупність технологій, незабаром стає лише засобом досягнення мети – емоційний дизайн ванної кімнати, заснований на кольорі, світлі та сенситивній привабливості, що досягається за допомогою досконалої розвинутої сантехніки та розумного обладнання. Фактично технологія зникає за стіною.

«У березні 2023 року ISH у Франкфурті стане найбільшим салоном для ванних кімнат на планеті. Це приверне увагу до тенденцій, які сприяють зростанню величезного ринку інновації, емоцій та рішень стосовно ванних кімнат», – пояснює Єнс Дж. Вішманн, керуючий директор Німецької асоціації сектору ванних кімнат (Vereinigung Deutsche Sanitärwirtschaft e.V. [VDS]). «У нашому висвітленні трендів ми розповімо про найважливіше, що послуговуватиме основою для проектування сучасних ванних кімнат, а також шляхів реалізації сміливих ідей та нададуть натхнення для їх втілення в реальність».

Нагадаємо: ISH 2023 відбуватиметься з 13 по 17 березня 2023 року у Франкфурті-на-Майні, Німеччина.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 890


Залишити коментар

Telegram