Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Бажаєте очистити повітря? Тоді вам потрібен іонізатор AirPure від Hisense

В нинішніх умовах проблема очищення повітря в громадських, офісних та житлових приміщеннях від шкідливих органічних мікрочастинок та летючих сполук, мікроорганізмів та вірусів, екстра дрібного пилу тощо із категорії «актуально» і «цікаво» переходить в категорії «життєво-важливо» та «must have». Розв’язувати цю проблему можна за допомогою універсального вбудованого іонізатора повітря AirPure, що додаються в блоки систем Hisense VRF

На початку цього року разом із спалахом COVID-19 у всьому світі люди почали приділяти все більше уваги якості повітря в приміщенні. Нам легко запобігти видимій загрозі, але що ми будемо робити, щоб захистити себе та своїх близьких від невидимих ворогів у повітрі?

У приміщенні завжди є безліч невидимих бактерій та вірусів, які можуть спричинити серйозні загрози для здоров’я. Повітря, в якому мало кисню, побутове сміття, запах домашніх тварин та хімічні забруднювачі легко викликають задуху у людини, вона швидко втомлюється, втрачає продуктивність та працездатність і, врешті-решт, має підвищену вірогідність захворіти.

Hisense – це професійний виробник обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря, постачальник рішень для створення комфортного повітря. Ми розпочали технічні дослідження якості повітря в приміщеннях ще багато років тому. У сфері охолодження та нагрівання повітря Hisense розробив і застосував безліч передових технологій. У 2020 році компанія презентувала на ринку сучасний продукт для створення якісного повітря в приміщенні – комплект Hisense AirPure.

Внутрішній блок Hisense VRF додатково обладнаний набором для іонізації AirPure та може виділяти багато негативних іонів кисню, які розносяться по кімнаті з кондиціонованим потоком повітря, завдяки чому користувачі одночасно отримують кондиціонування та очищення повітря.

Комплект AirPure – це спеціальна опція, яка легко встановлюється у блок VRF від Hisense, для чого в самих блоках вже все конструктивно передбачено. Комплекти AirPure бувають двох різновидів – це HJK-ELZA та HJK-ELZB – відповідно для внутрішніх блоків касетного типу та канальних систем з встановленою потужністю 0,6-4,4 кВт (див. рис. 1). Для встановлення іонізаторів у іншому обладнанні Hisense VRF треба звернутися до місцевого відділення представництва компанії Hisense.

Зображення функції іонізатора повітря Рис. 1. Функції вбудованих іонізаторів AirPure та типи блоків, в яких вони встановлюються

Прилад AirPure обладнаний у внутрішньому блоці спеціальною опцією для очищення повітря від Hisense VRF, яка ефективно видаляє різні забруднюючі речовини та інгібує такі, як летючі органічні сполуки, повітряні бактерії та віруси, генеруючи негативні іони для очищення кондиціонованого простору, щоб гарантувати безпеку людини та покращити стан її здоров’я. Вбудований іонізатор завдяки генеруванню великої кількості окислюючих іонів з негативним зарядом безпосередньо нейтралізує шкідливі частки та летючі сполуки та за допомогою електростатики допомагає процесу їх механічної фільтрації та видалення.

За допомогою комплекту AirPure Kit бактерії та віруси, що переносяться повітрям, можуть бути ефективно інгібовані і, зрештою, видалені, що гарантує чисте і свіже повітря для вільного дихання (див. рис. 2).

Зображення ефективність іонізаторів

Рис. 2. Ефективність вбудованих іонізаторів AirPure для видалення вірусів (грипу) та небезпечних бактерій (кишкової палички та стафілококів)

На рис. 2 показані діаграми ефективності видалення вірусів грипу, кишкової палички та стафілококу. Умови випробовування для видалення вірусів грипу: 120 л камера, випробовування проводилося фахівцями BSA (Японія). Умови випробовування для видалення стафілококів та кишкової палички: 9 л камера, 35°С за відносної вологості 90% протягом 24 годин, за регламентом JIS Z 2801; випробовування проводилося фахівцями Boken Quality Evaluation Institute (Японія).

Пристрій AirPure Kit може розкласти шкідливий формальдегід на вуглекислий газ та воду, нейтралізувати аміак, бензол тощо, позбавити приміщення від неприємних запахів, у тому числі й від тютюнового диму, допомогти видалити з повітря летючий дрібний пил, пилових кліщів, алергени від тварин та пилку рослин, видалити та інгібувати грибкові спори тощо (див. рис. 3), щоб забезпечити чисте повітря в будь-якому приміщенні та в будь-який час. Формальдегід видаляється на 88,6%. Видалення аміаку відбувається на 91,5%, знешкодження бензолу – на 92.8%; умови випробування: моніторинг протягом 24 годин у камері 30 м3 фахівцями з Guangzhou Microbe Research Institute.

Зображення продуктивність іонізатора повітря при очищенні

Рис. 3. Продуктивність вбудованих іонізаторів AirPure при видаленні летючих мікрочастинок пилу, алергенів та протидії цвілі

AirPure може генерувати багато негативних іонів, щоб захопити частинки РМ2,5 (тобто за розміром не більше 2,5 мкм), що зависають у повітрі та пришвидшити падіння цих частинок. Тим часом мікроби, що знаходяться на частинках пилу, будуть стерилізовані, таким чином досягаючи мети – очищення повітря (див. рис. 3). Умови випробування: 30м3 камера, іони 250 тис. часток/см3.

За допомогою AirPure вплив алергенів, пилку, пилових кліщів та інших забруднювачів, що негативно впливають на імунну систему людини також можуть бути пригнічені, тим самим зменшуючи можливість появи алергічних реакцій та створюючи здорове середовище для життя (див. рис. 3). Випробування проводили у Viable Co., Ltd.

Іонізатор AirPure має впливовий ефект для запобігання розмноженню цвілі вдома (див. рис. 3). Умови випробовування для видалення цвілі: камера 9 л, 25°С за відносної вологості 70%, за регламентом JIS Z 2801; випробовування проводилося фахівцями Boken Quality Evaluation Institute (Японія).

Пристрій AirPure також може працювати як освіжувач повітря, видаляючи неприємні запахи та створюючи свіже і чисте повітря в приміщенні за допомогою окислювальної хімічної реакції, наприклад, тютюновий дим тощо.

Насолоджуйтесь комфортом з кондиціонерами Hisense, а про здоров'я подбає AirPure!

За додатковою інформацією щодо можливостей, застосування та придбання комплекту AirPure звертайтеся до Представництва Hisense в Україні:
www.hisense.com.ua,
www.hisense-vrf.com.ua,
office@hisense.com.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 285


Залишити коментар

Telegram