Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові інверторні кондиціонери Bosch Climate: комфорт та ефективність

Нові спліт-системи Climate 3000 i та Climate 5000 i від Bosch – функціональні, енергоефективні інверторні кондиціонери, що мають можливість розумного керування

Серія Climate 3000 i представлена моделями з чотирма різними ступенями потужності: від 2,6 до 7,0 кВт. Climate 5000 i випускається зі ступенями потужності 2,6 – 3,5 кВт. Попри високу потужність, системи відзначаються низьким рівнем шуму.

Енергоефективність

Завдяки використанню безпечного холодоагенту R32 та наявності ЕКО-режиму навіть при температурі повітря до + 50°С Climate 3000i досягає сезонного показника енергоефективності (SEER) A++, а Climate 5000i – A+++. При температурі повітря до - 15°С завдяки функції додаткового нагрівання у Climate 3000 i та Climate 5000 i забезпечується необхідна температура із досягненням значення сезонного коефіцієнта продуктивності (SCOP) A+.

Відео. Огляд моделі кондиціонера Bosch Climate 3000i

Функціональність

У моделі Climate 3000 i доступні функції «FoIIow-Me» та «Wind-Avoid-Me Away», що дозволяють користувачеві розподілити потоки повітря залежно від потреби. Для комфортного сну є режим «Тиша» та нічний режим. Для швидкого охолодження є режим «Турбо», для вибору потужності – режим «Gear». У Climate 5000 i додатково доступна функція «3D-Swing», за допомогою якої потоки повітря рівномірно розподіляються між усіма кутками приміщення.

Відео. Огляд інверторного кондиціонера Bosch Climate 5000i

Чисте повітря

Спліт-системи Climate оснащені сучасною технологією фільтрації. Обидві моделі кондиціонерів містять режим «i-clean», що знешкоджує до 99% бактерій завдяки нагріванню випарника до + 56°C. Climate 3000 i мають такі вбудовані фільтри: для пилу підвищеної щільності та «холодний каталізатор», що усуває формальдегіди, шкідливі гази та неприємні запахи. Моделі Climate 5000 i додатково оснащені біофільтром або HEPA-фільтром, а також функцією іонізатора, що забезпечує знешкодження алергенів, бактерій, грибків, вірусів та інших забруднювачів у повітрі.

Відео. Технології фільтрації повітря

Розумне керування

Завдяки підключенню додаткового аксесуара – шлюзу WLAN, спліт-системами можна керувати зі смартфона з використанням додатку HomeCom Easy від компанії Bosch. З цим додатком можна увімкнути та вимкнути автоматичний режим, режими нагрівання та охолодження, відрегулювати потоки та напрямок подачі повітря, отримати інформацію про температуру в приміщенні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 140


Залишити коментар

Telegram