Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інверторна VRF-система Mitsushito V5X

В той час як на ринку VRF-систем постачальники пропонують минулорічні моделі, компанія «Електромек Груп» презентує нове покоління VRF-систем, яке вже доступно на складах в Україні. Крім того, перша VRF-система Mitsushito V5X вже змонтована на об’єкті в місті Дрогобичі та введена в експлуатацію

Mitsushito

VRF-система Mitsushito V5X – ексклюзивна система нового покоління, що перевершує по ряду показників японські аналоги. Найчастіше виникає ситуація, що на об'єкті замовник вибирає з кількох брендів один, розглядає пропозиції від різних дилерів і пропонованих ними брендів, причому це можуть бути як бренди японського виробництва, так і китайського.

VRF-система Mitsushito V5X перевершує аналоги як японських так і китайських брендів за такими показниками:

Варіативність та мінімізація витрат

Наприклад, на сьогоднішній день Mitsushito V5X є одним з лідерів ринку за кількістю внутрішніх блоків, які підключаються на комбінаторних блоках середньої продуктивності. Наприклад, для системи продуктивністю 84 кВт можливе підключення до 50 внутрішніх блоків. Максимальна потужність модуля з чотирьох зовнішніх блоків – 246 кВт (модельний ряд модульних зовнішніх блоків розширений до 61,5 кВт).

Абсолютна більшість конкурентів в даному ціновому сегменті можуть монтувати перший і останній внутрішній блоки на висоті не більше 15 м один від одного (тобто не більше 4–5 поверхів за раз). Перепад висот внутрішніх блоків V5X становить 30 м (як у японського обладнання), що достатньо для кондиціонування до 10 поверхів однієї будівлі. При цьому перепад висоти між внутрішніми і зовнішніми блоками в системі V5X досягає 90 м при розміщенні зовнішніх блоків вище внутрішніх, що дозволяє кондиціювати перші поверхи 25-поверховогобудівлі, розташовуючи зовнішні блоки на даху. А при розміщенні зовнішніх блоків нижче внутрішніх (наприклад, на технічних поверхах будівлі) перепад висот VRF-системи Mitsushito V5X становить 110 м!

Все це дозволяє знизити витрати при побудові і монтажі системи.

Енергоефективність

Зазвичай всередині зовнішнього блоку VRF-системи розташовується від двох до трьох компресорів. В обладнанні бюджетних аналогів тільки один компресор інверторний (найчастіше це спіральний компресор Digital Scroll), а решта – компресори постійної продуктивності. Тому в обладнанні бюджетних аналогів у міру збільшення або зниження завантаження системи включається або вимикається кожен додатковий компресор постійної продуктивноcті, що призводить до загального зниження енергоефективності системи.

У VRF-системах Mitsushito V5X кожен компресор – інверторний. При малому та середньому ступені навантаження ці компресори працюють максимально ефективно з частотою обертання валу від 40 до 70 Гц.

Коефіцієнт IPLV для V5X досягає позначки 7,5, що в середньому в 2 рази вище, ніж у конкурентів усередині цінового сегмента, в якому знаходиться обладнання Mitsushito. Це означає, що в разі вибору замовником Mitsushito V5X, щомісячні платежі на електрику, що припадають на систему кондиціонування, будуть в 2 рази менше!

Надійність та довговічність

Як і в японських мультізональних системах, в системі Mitsushito V5X реалізований захист від неправильного підключення електроживлення, що захищає від електричних пошкоджень основну плату, модулі інверторів і, в деяких випадках, компресор.

В системі V5X робота всіх компресорів всередині одного зовнішнього блоку є рівномірною за розподілом навантаження і вирівнюється по мотогодинам. В системі V5X автоматично діє програма вирівнювання мотогодин не тільки для компресорів всередині одного зовнішнього блоку, але і для зовнішніх блоків всередині однієї системи. Таким чином, в системі будь-який з блоків може бути ведучим, що забезпечує ще більш надійну роботу системи і більший термін експлуатації!

Наша компанія надає повний комплекс послуг на ринку кліматичного обладнання, від моменту закупівлі обладнання у виробників до моменту монтажу. Комплексний підхід забезпечує готове рішення по забезпеченню оптимальним проектним рішенням, необхідним обладнанням, раціональними технологіями.

ГК «Електромек Груп»
Тел.: +380 (44) 593-30-33
http://mitsushito.com
http://mhi-ukraine.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 882


Залишити коментар

Telegram