Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інсталяція МЕРА «nextVIT» типу WC та AIR-WC: інновації для сантехнічних кімнат

Компанія МЕРА на ринку України пропонує повністю зібрану – готову до підключення уніфіковану пристінну інсталяцію «nextVIT» для унітазів і пісуарів типу WC та AIR-WC. Інсталяція характеризується гнучким застосуванням для різних трубопровідних систем та легким монтажем без використання особливих інструментів

Типи інсталяційМЕРА

Зображення МЕРА інсталяція «nextVIT» AIR-WC

На ринку України компанія МЕРА представляє інсталяції «nextVIT» AIR-WC та WC зі зливними бачками типу А 31 та Р 31.

Інсталяція AIR-WC (рис. 1) зі зливним бачком типу А 31 містить в своїй конструкції запатентований обмежувач потоку змивання, вбудований у зливний клапан від 2,2 л/с до 1,8 л/с.

Зображення «nextVIT» AIR-WC

Рис. 1. Інсталяція прихованого монтажу «nextVIT» AIR-WC

Монтаж інсталяції здійснюється з компенсацією похибок свердління як в настінному, так і в підлоговому виконанні. Настінний кронштейн не входить до комплекту, проте його можна замовити окремо. Монтаж його здійснюється в один клік. Інсталяція AIR-WC передбачає великий вибір та поєднання кнопок змиву МЕРА на будь-які потреби та дизайн!

Головною перевагою інсталяції MEPA «nextVIT» Air-WC є її здатність до усунення неприємного запаху за рахунок конструкції, яка полягає в видаленні повітря замість циркуляції його. Завдяки цьому установка не потребує фільтрів та додаткового обслуговування.

Інсталяція WC (рис. 2) зі зливним бачком типу А 31 містить зливний клапан з обмежувачем потоку змивання від 2,2 л/с до 1,8 л/с. Монтаж інсталяції здійснюється з компенсацією похибок свердління. При цьому можливий як настінний, так і підлоговий монтаж. Настінний кронштейн не входить до комплекту, а замовляється окремо. Монтаж кронштейну здійснюється в один клік. Інсталяція WC передбачає великий вибір змивних клавіш для будь-якого застосування в різноманітних дизайнах.

Зображення інсталяція «nextVIT» WC

Рис. 2.Інсталяція прихованого монтажу «nextVIT» WC

Інсталяція WC зі зливним бачком типу Р 31 складається зі зливного клапана без обмежувача потоку змиву. Монтаж інсталяції може бути як настінний, так і підлоговий. Настінний кронштейн входить до комплекту поставки. При цьому варіант Complete (металевий) потрібно прикрутити за допомогою інструмента, а варіант Light – постачається без кронштейну. Будівельна захисна коробка (BSK) монтується за допомогою інструменту. Кнопка змиву MEPA Sun або MEPA Orbit додається до комплекту постачання.

@awtherm Дуже швидка установка кнопки змиву для унітаза ♬ sonido original - lyrsae

Відео. Встановлення кнопки змиву MEPA

Пристінна інсталяція MEPA: собливості конструкції

Інсталяції МЕРА характеризуються різними регульованими обсягами змиву: великий об’єм змиву - 5,0-7,0 л; малий об’єм змиву - 3,0-4,5 л. При цьому заводське налаштування становить 6л/3л. Додаткові модулі інсталяції МЕРА просто інтегровані в конструкцію та характеризуються гнучким використанням для різних систем трубопроводів.

Конструкція пристінної інсталяції виконана з самонесучої монтажної рами, покритої високоякісним чорним порошковим покриттям. Регульовані ніжки дозволяють здійснювати регулювання по висоті ± 240 мм.

Інсталяція MEPA характеризується легким встановленням та доступом до усіх компонентів, при чому кожен рух має значення. Це є дуже важливим для швидкої та легкої роботи, адже повністю зібрана інсталяція вже відразу готова до підключення. Заміна всіх компонентів здійснюється без використання особливих інструментів, крім кутового клапана. Крім цього, компанія МЕРА постійно працює над покращенням збірки установки за рахунок оптимізації та модернізації конструкції.

При монтажі інсталяції «nextVIT» AIR-WC та WC зі зливними бачками типу А 31 застосовується концепція EasyConnect (рис. 3). Кожен з елементів монтажу встановлюється в один крок. Настінний кронштейн встановлюється без інструментів, регулювання глибини здійснюється за допомогою гайки. Кронштейн має високу стійкість до ударів та навантажень.

Зображення збірка Інсталяції МЕПА

Рис. 3. Коцепція EasyConnect від MEPA

Монтажна пластина (рис. 4) просто кріпиться до стіни та підлоги, може бути вільно переміщена для стін та підлоги до необхідного отвору. Потрібно лише зробити отвір там, де буде зручно. При монтажі пластини доступно в чотири рази більше площі для свердління отворів.

Зображення монтажна пластина для інсталяції МЕПА

Рис. 4. Монтажна пластина для трубопроводів

Опорна пластина EasyConnect може використовуватися в обох напрямках. Монтується на опорну плиту для профілів UW50 і UW75. Входить в стандартну комплектацію з регулюванням висоти до 240 мм.

Захисна коробка монтується без гвинтів, лише за допомогою кліку та легко знімається в будь-який час. Технологічний відвід кріпиться поверхневим кріпленням для легшого підключення та регулюється на три глибини.

Запроваджені інновації для сантехнічних кімнат від компанії MEPA гарантують споживачу не тільки сучасні інженерні системи у сантехнічних кімнатах з комфортною експлуатацією і, але й 100% безпеку за рахунок окремо регульованих обсягів змиву.

За додатковою інформацією про інсталяції МЕРА звертайтесь до представників REHAU в Україні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 320

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram