Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

GROHE Rapid SLX – інсталяція прихованого монтажу

Сучасна ванна кімната простора. Усі передові технології прагнуть залишатися за лаштунками і концептуально створювати витончений дизайн ванної кімнати

Зображення інсталяція GROHE Rapid SLX Під час створення нового дизайну ванної кімнати ми прагнемо досягнути такого простору для вашого дому, який би відображав ваш особистий стиль і дозволив вам почуватися максимально комфортно. У ванній кімнаті вільний простір є найбільш цінним ресурсом, і високотехнологічне рішення ванної кімнати GROHE є доказом того, що навіть найдрібніша деталь має велике значення. Саме тому компанія GROHE пропонує своїм поціновувачам вбудовану частину Rapido SmartBox та інсталяцію Rapid SLX для прихованого монтажу сантехнічного обладнання. Саме ці приховані технології пропонують не тільки сучасні сантехнічні рішення для вашої ванної кімнати, а й інструменти майбутнього з нульовими компромісами. Встановлені у стіні, Rapido SmartBox і Rapid SLX – це невидимі активи: гнучкі, високоефективні та сантехнічно зручні.

Зображення Rapido SmartBox Розглянемо детальніше новинку у сфері інсталяцій – GROHE Rapid SLX. Це - компактна рамкова конструкція, яка пропонує інноваційний підхід до змивної технології. Служить ідеальним доповненням для всіх безобідкових унітазів. Інтегрований регулятор потоку робить процес регулювання та налаштування потужності змиву легким і дозволяє уникнути небажаного розбризкування і переливу. Ще один плюс: нова рамка також має інтегровану систему керування потужністю водного потоку і додатковий водний канал, тому якщо ви згодом захочете переоснастити унітаз-біде, зможете це зробити без будь-яких труднощів.

Відео. Інсталяція прихованого монтажу: огляд комплектації

Між тим, Rapido SmartBox – це мозок за лаштунками нескінченних можливостей, а також одна єдина частина прихованого монтажу, яку можна комбінувати з одноважільними змішувачами, термостатами або системами SmartControl. Крім того, GROHE Rapido SmartBox пропонує безліч варіантів підключення для ще більшої індивідуальності та забезпечує більше вільного місця у душі.

Зображення інсталяція для прихованого монтажу Професійні рішення GROHE – це герої домашнього закулісного мистецтва, які роблять вашу ванну кімнату готовою до майбутнього. Rapido SmartBox та Rapid SLX нададуть вашій ванній кімнаті революційної функціональності завдяки технології прихованого монтажу.

Ці рішення непомітно інтегруються у вашу ванну кімнату та дозволяють вам насолоджуватися водою без будь-яких турбот.

GROHE бажає справжнього задоволення від спілкування з водою.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 5 435

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram