Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інновація від "Одескабель"

Влітку 2016 року "Одескабель" запропонував українському ринку новий продукт – нагрівальний кабель GrayHot, призначений для повного або часткового обігріву приміщень. Новий продукт спрощує методику підбору кабелю. Яким чином?

Ми наділили нагрівальний кабель питомою потужністю 15 Вт/м, що дозволило нагрівати підлогу приміщень із будь-яким покриттям, використовуючи стандартну монтажну стрічку із кроком 2,5 см:

плитку на балконі – 200 Вт/м2 (крок 7,5 см);
плитку в приміщенні – 150 Вт/м2 (крок 10 см);
ламінат – 120 Вт/м2 (крок 12,5 см).

Odeskabel_1

Рис. 1. Етикетка нагрівального кабелю GrayHot 15

Найбільш поширена потужність – 150 Вт/м2 – випускається у вигляді кабелю, закріпленого на сітці з постійним кроком. Розміри нагрівального кабелю GrayHot (4,5х5,5 мм) дозволяють розміщати його на відстані 16 мм від поверхні підлоги в шару плиткового клею або глибше – в стяжці.

Важлива особливість потужностей 200, 150 і 120 Вт/м2 – вони забезпечують якісний прогрів поверхні, незалежно від наявності теплоізоляції під підлогою. Покупцю легко визначитися з вибором, а монтажник не помилиться при укладці, дотримуючись рекомендацій виробника, що вказані на етикетці.

При розробці цього кабелю ми застосували ШІСТЬ нововведень:

  1. Обмежили максимальну потужність нагрівального кабелю 2 кВт (уніфікували силову й комутаційну частини).
  2. Випробували й застосували для ізоляції особливу, термостійку композицію з робочою температурою 125 °С (поліпшили діелектричні властивості).
  3. Об'єднали два шари ізоляції в один (зменшили розміри кабелю).
  4. Впровадили алюмінієву жилу заземлення.
  5. Розділили жилу заземлення на дві й розташували їх симетрично по різні сторони кабелю, (створили симетричне температурне поле навколо кабелю).
  6. Вирівняли товщину оболонки нагрівального кабелю по її периметру (створили гарні умови для теплопередачі).

Впровадження таких нововведень дозволяє новому виробу працювати при питомій потужності 23 Вт/м, що на 53% більше розрахункової! Такий запас по навантажувальній здатності нагрівального кабелю GrayHot достатній, щоб впевнено гарантувати 15 років бездоганної роботи.

ПАТ "Одескабель"
м. Одеса, Миколаївська дорога, 144
Тел.: +38 (048) 75-99-837
http://grayhot.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 861


Залишити коментар

Telegram