Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інноваційні системи змиву води від TECE

Тенденція до впровадження енергоефективних технологій зараз присутня практично в будь-якій сфері. Не виключення – системи змиву, для яких компанія TECE пропонує економні бачки та стильні панелі змиву власного виробництва

TECE Необхідність раціонального споживання води є наслідком не тільки значної обмеженості цього ресурсу в природі, а й постійним зростанням вартості її постачання централізованими водопроводами. Тому економне використання води змивними системами унітазів дозволить відчутно зменшити розмір рахунків за комунальні послуги.

Змивні бачки TECE, згідно з класифікацією WELL (Water Efficiency Label – класифікація Європейського об’єднання виробників арматури), отримали максимальний рейтинг ефективності витрати води – «А». Комфорт їх застосування в домашній зоні оцінюється в 4 зірки (****), а для загального користування, разом з панеллю TECElux «sen-Touch» – у 6 зірок (******) – обидва рівні є найвищими в системі оцінювання.

Корпус бачка виготовлений з ударостійкого пластику. Його об’єм становить 10 л при товщині лише 130 мм. Зливний клапан має два режими змиву: малий і великий. У першому випадку використовується 3 л води, а об’єм великого змиву користувач може відрегулювати самостійно на 4,5/6/7,5/9 л(заводське налаштування – 6 л). У такий спосіб можливо досягти значної економії води, не знижуючи рівня гігієни в туалеті. Також комплект поставки містить два спеціальних кільця, якими можна збільшити чи зменшити швидкість водяного потоку, підлаштовуючись, таким чином, до особливостей форми унітаза.

Завдяки спеціальній конструкції на поверхні корпусу зливних бачків TECE не утворюється конденсат, що надзвичайно важливо при його застінному монтажі.

Наповнювальний клапан вмонтовується в бачок ще на стадії виробництва, тому облаштування системи змиву відбувається швидше. Корпус поставляється опломбованим, отже, внутрішні механізми захищені від потрапляння пилу та бруду під час монтажу чи облицювальних робіт.

Незважаючи на компактний розмір вікна для встановлення панелі змиву, наповнювальний та зливний клапани надзвичайно легко демонтувати, наприклад, для сервісу чи налаштування. На всіх бачках ТЕСЕ форма посадочного місця для зливного клапана уніфікована, тому його заміна не стане проблемою пошуку запчастин. А сучасна версія клапана з легкістю встановлюється навіть на бачки ТЕСЕ, випущені більше 10 років тому.

Характерною особливістю зливних бачків TECE є сумісність з усіма панелями змиву, які пропонує компанія. Асортимент панелей представлений широким різноманіттям моделей зі скляними, металевими чи пластиковими поверхнями різної форми та кольору, що можуть органічно поєднуватись із будь-яким дизайном санвузла. Особливої уваги заслуговує застінний модуль TECElux у варіанті із сенсорною скляною панеллю: можливість безконтактної активації змиву робить її ідеальним варіантом для санвузлів загального користування.

Системи змиву компанії TECE є яскравим прикладом високоякісних, надійних і простих у монтажі конструкцій, які можуть максимально задовольнити потреби користувачів. Раціональність конструкції зливних бачків забезпечує підтримку гігієни на належному рівні з дотриманням економного споживання води. А стилістичне різноманіття зливних панелей допоможе реалізувати бажане оформлення інтер’єру.

ТОВ «ТЕСЕ Україна»
03189, Київ, вул. Академіка Вільямса,
буд. 3/7, оф. 7
тел.: +38 044 596 59 46
факс: +38 044 596 59 47
info@tece.ua
http://www.tece.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 923


Залишити коментар

Telegram