Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Відбулася Головна будівельна премія – Ibuild 2019

В київському Premier Palace Hotel 11 грудня відбулася церемонія нагородження переможців VІI Всеукраїнської будівельної премії Ibuild-2019. Цьогоріч представники будівельної галузі, будівельні і девелоперські компанії, а також кращі будівельні об’єкти обиралися у трьох категоріях: «Кращий серед рівних», «Вимір успіху», «Відкриття року» – це більше 300 номінантів і близько 50 переможців, які досягли найвищих результатів у своїй діяльності в році, що минає

Дана престижна премія з моменту свого заснування була націлена на розвиток будівельної галузі України. Всі переможці «Ibuild-2019» досягли визначних професійних вершин. «Сьогодні вже сьома Всеукраїнська будівельна премія Ibuild-2019. За цей час Конфедерація Будівельників України встигла стати хабом для акумуляції ідей та реалізації справ для понад 700 компаній-учасників. Саме будівництво – один із ключових драйверів нашої країни. Недарма, за останні два роки Україна піднялась у рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» з 140-го місця на 30-те – це вагомий аргумент. Давайте продовжувати будувати Україну разом», – привітав всіх присутніх Президент КБУ Лев Парцхаладзе. Учасники заходу та запрошені гості радо привітали новину, оголошену Президентом КБУ, що Конфедерація будівельників України (КБУ) приєдналася до Федерації європейської будівельної галузі (FIEC) – найбільшої та найвпливовішої галузевої асоціації Європи.

Кожного року підтверджується новий рівень інновацій у вітчизняному будівництві, досягнення нових показників енергозбереження, спрямованість на створення комфортного та безбар’єрного простору для людей, підвищення якості застосовуваних матеріалів, втілення нових рішень в інженерних системах будівель.

Відео. Як пройшла Головна будівельна премія Ibuild

«Ми можемо пишатися якістю проектів переможців. Адже бачимо не просто використання новітніх технологій і підходів, ми бачимо, як створюється простір для життя, для щастя», – зазначив голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов.

«У Мінрегіону амбітні плани на 5 років і втілювати ми їх будемо в тісній співпраці з професійною спільнотою. Аристотель казав, що місто це простір між людьми. Хочу подякувати будівельникам за створення цього простору», – запевнив присутніх перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький.

Зображення переможці премії IBUILD Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко привітав учасників заходу та сказав: «Будівельна галузь – дуже важлива для української економіки галузь, яка створює нові робочі місця. Бажаю успіху всім будівельникам та подальшого розвитку».

До гостей із привітаннями звернулися також президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков і представниця Європейської Бізнес Асоціації Валерія Кушнерчук.

Премію «Девелопер року» отримала компанія KAN Development. В номінації «Забудовник року» переміг «Інтеграл-Буд». У номінації «Надійний забудовник» переміг «КИЇВМІСЬКБУД». Категорію «Надійність та якість будівництва» опанувала цього року компанія «Ліко-Холдінг».

Зображення Антона Юрковського, СЕО Aerostar Group Звання «Лідер енергоефективних вентиляційних технологій» отримала компанія Aerostar Group, що вже другий рік поспіль отримує цю винагороду. Aerostar Group в цьому році першою з українських компаній отримала міжнародний сертифікат Eurovent. CEO компанії Aerostar Group Антон Юрковський у своїй вітальній промові учасникам заходу подякував КБУ за визнання, та запевнив, що компанія й надалі буде докладати зусиль, аби пропонувати енергоефективне обладнання. «До речі, все обладнання, що ми пропонуємо, виробляється в Україні, для чого нами застосовуються найсучасніші технології, і саме це дає нам можливість зберігати лідерство», – розкрив секрет успіху Антон Юрковський.

Кращим житловим комплексом преміум класу визнано Taryan Towers. Місце «Кращого житлового комплексу року» опанував «ЖК Tetris Hall». «Лідером з будівництва енергоефективного житла» стала забудова Royal House.

Зображення представник заводу ВЕНТС Відзнаку «Лідер глобального досвіду вентиляційних технологій» цьогоріч отримав вітчизняна компанія «Вентиляційні системи». «ВЕНТС» – потужне науково-виробниче підприємство, яке самостійно виробляє повний спектр обладнання для систем енергоефективної вентиляції та кондиціонування будь-якого ступеня складності. Представник компанії підкреслив, що одне робоче місце в будівельній галузі породжує 5-7 робочих місць в суміжних галузях, отже – житиме будівництво, то буде розвиток і в інших сферах економіки.

Перемогу в номінації «Іноваційний прорив серед звукоізоляційних матеріалів» здобула торгівельна марка «Вердані».

З переліком всіх переможців VІI Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD за різними категоріями можна ознайомитися за посиланням.

Нам приємно відзначити, що серед переможців конкурсу та персональних лауреатів премії було чимало партнерів та добрих друзів медіа-ресурсу AW-Therm, що традиційно був інформаційним спонсором у висвітленні цієї непересічної галузевої події.

Лев Парцхаладзе вручив спеціальні дипломи відзнаки партнерів заходу Ibuild: Американський торгівельній палаті, Торгово-промисловій палаті України та Українському клубу нерухомості URE-club.

Учасники події поласували святковим тортом. Концертна програма, що слідувала церемонії нагородження, включала виступ оркестру «Віртуози Києва» і солістів Київського національного академічного театру оперети – заслуженої артистки України Олени Арбузової та Олександра Чувпила.

Всеукраїнський конкурс Ibuild розпочинає відбір кращих у будівництві вже у наступному, 2020 році!

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 531

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram