Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«ФАСАД-2017» приглашает!

21 Строительно-архитектурная выставка «ФАСАД» - знаковое мероприятие для тех, кто хочет построить новый дом или благоустроить уже имеющееся жилье. Здесь будет представлено все, что необходимо для качественного ремонта и современного строительства: технологии «умный дом», энергосберегающее отопление, водоснабжение – особенно актуальные экспозиции в этом году. Также, в рамках выставки будет представлена экспозиция дизайна интерьеров и ландшафтного дизайна, энергосберегающие материалы и инженерные системы. Тематики выставки «Фасад»:

1) Оконные технологии. Двери. Фасады. Крыши;
2) Строительные материалы, оборудование;
3) Отделочные материалы;
4) Электрика и автоматизация зданий. Архитектурный и декоративный свет;
5) Домостроение;
6) Отопление, вентиляция, водоснабжение;
7) Энергосберегающие технологии;
8) Быстровозводимые конструкции, металлопрокат;
9) Ландшафтный дизайн.

В этом году площадкой для выставки «Фасад» станет Парк Развлечений «Лавина», г. Днепр, ул. Космическая 20. Для получения более подробной информации звоните: (056) 373-93-72, (067) 639-86-79 или пишите: fasad@expometeor.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 811

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram