Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

HERZ Quick Fix - фітинги під натяжну гільзу

Розвиток технологій монтажу трубопроводів для систем водопостачання, опалення та холодопостачання вже давно йде по шляху підвищення надійності з'єднань, скорочення часу на монтаж та здешевлення капітальних витрат

HERZ_1 Для металополімерних труб сьогодні широко використовуються прес-фітинги та компресійні різьбові з'єднання, які відповідають всім необхідним вимогам до якості і надійності даних систем. Багатоваріантність технологій з'єднання трубопроводів сформувала наявність в середовищі фахівців монтажних організацій прихильників тих чи інших способів з'єднання, що забезпечують безаварійну експлуатацію протягом не менше 50 років в системах опалення/водопостачання.

Технологія HERZ Quick Fix дозволяє виключити операцію калібрування труби і застосування ущільнюючих О-Ring кілець в конструкції фітинга. Вона дає можливість монтажникам використовувати свої навички роботи з системами фітингів з натяжними гільзами і при цьому більш широко застосовувати продукцію марки HERZ.HERZ_2

Головна відмінність системи Quick Fix від прес-з'єднань системи Pipe Fix полягає у відсутності будь-яких кілець ущільнювачів, що спрощує процес монтажу і підвищує надійність з'єднання. Герметичність в даному випадку забезпечується еластичністю самої труби, стінки якої притиснуті зубчастою поверхнею штуцера фітинга з одного боку і обтискною втулкою - натяжною гільзою - з іншого. Монтаж такого з'єднання займає мало часу і може бути виконаний навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища. Робочі параметри багатошарової металополімерної труби для системи Quick Fix підтверджені результатами тестування відповідно до ISO 21003. З'єднання Quick Fix можуть бути покладені в бетонну стяжку і настінну штукатурку без ризику виникнення витоку.

Herz_3 Фітинги системи Quick Fix виготовлені з латуні CW626 стійкою до селективної цинкової корозії і з пониженим вмістом свинцю. Даний латунний сплав відповідає нормам для систем питного водопостачання EN1213, що дає можливість застосовувати систему труба + фітинги в питному водопостачанні. Здатність витримувати високі навантаження по температурі (до 95°С) і по тиску (до 12 бар), робить придатною систему Quick Fix до застосування в системах опалення та гарячого водопостачання.

Важливою особливістю Quick Fix є відсутність звуження прохідного перетину (діаметра) в фітингах, що сприяє економному споживанню електроенергії циркуляційним насосом, тому що втрати тиску в системі менше, ніж у систем на прес-з'єднаннях.

HERZ_4 За допомогою спеціального інструменту, який представлений компанією HERZ як в ручному, так і в електричному виконанні, система Quick Fix може бути швидко і надійно змонтована без істотних витрат часу на навчання персоналу.

«ГЕРЦ Україна»

02002, м. Київ,
вул. Митрополита Андрея Шептицького,10, оф. 168,
Тел. +38 044290-46-80
E-mail:office@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 140


Залишити коментар

Telegram