Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

HEAT-PEX – ізраїльські технології в Україні

Компанія «HEAT-PEX Україна» пропонує трубопроводні системи на основі труб ізраїльської фірми Golan Plastic Product та спеціально створених для них у кооперації з кращими вітчизняними науковцями латунних фітингів. Системи пройшли ретельне тестування і мають усі необхідні сертифікати, авторитетні висновки та рекомендації щодо застосування в українських умовах

123heat_10 Труби Golan із поліетилену (Pex-А) і багатошарові металопластикові (Pex-Al-Pex) призначені для систем водопостачання та опалення (підлогового або радіаторного) з максимальною робочою температурою до 90 і вище градусів Цельсія, тиском – до 10 атмосфер. Труби призначені для продажу на європейському ринку та відповідають найжорсткішим вимогам стандартів ЄС та заводу-виробника. Для цієї продукції знадобилися не менш якісні фітинги. Тому для їхньої розробки залучили найкращих вчених Інституту металофізики Національної академії наук України ім. Г.В. Курдюмова. За посередництвом компанії «HEAT-PEX Україна», стратегічного партнера ізраїльського підприємства, був розроблений латунний сплав, який забезпечує міцність, зносостійкість та сумісність із системою полімерних труб, а також повну адаптованість до водо- і теплопостачання в Україні. Це свідчить про його відмінні конструкційні та антикорозійні властивості.

Згідно з висновком фахівців-металознавців, сплав на основі міді для виготовлення фітингів системи HEAT-PEX є багатокомпонентною складнолегованою латунню. Комбінуючи хімічний склад основних і легуючих елементів, вдалося уникнути використання домішок марганцю і миш'яку. При цьому досягнуто необхідних механічних і фізико-хімічних властивостей готових виробів. Цей факт підвищує екологічність фітингів, а також процесу їх виробництва.

Хімічний склад сплаву: мідь – 61–62%; свинець < 1,9%; алюміній – 0,5%; залізо – 0,8%; нікель – 0,2%; олово – 0,3%; цинк – залишок. Дана латунь відноситься до сплавів спеціального призначення з високими експлуатаційними характеристиками і стійкістю до корозії при температурах середовища до 200°С. Основна проблема латунних сплавів у вітчизняних умовах – вилуговування цинку. Цей процес прискорюється підвищеним вмістом хлоридів, що характерно в для системи водопостачання України. Розроблений сплав захищений від цього завдяки додаванню олова та алюмінію. Вилуговування цинку ефективно попереджається вже на стадії виливки з подальшою термообробкою, що гарантує міцність, відсутність внутрішніх напружень і стійкість до цього небажаного процесу в готових виробах.

Сплав рекомендований для використання в умовах відкритих і закритих систем опалення та водопостачання, навіть при наявності низької якості води із вмістом хлору та широким діапазоном значення pH, з циклічною зміною температури і тиску.

Відмінні результати випробування фітингів і труб засвідчили на розрахунковий гарантований термін служби - 50 років. Дослідження проводилися в лабораторії заводу Golan Plastic Product і мали 5 000 циклічних змін температури – з 5 до 90°С – при тиску 10 бар. Всі зразки виробів успішно пройшли вказане тестування.

Якість труб і сполучних деталей підтверджена також сертифікатами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Системи відповідають вимогам європейських та українських стандартів: ISO 900-2009, ДБН.В.2.5.-64: 2012 «Внутрішній водопровід та каналізація», ДБН.В.2.5.-67: 2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування». Гарантія від виробника становить 15 років.

Системи HEAT-PEX характеризуються простотою монтажу, широким вибором різних діаметрів : від 16 до 32 мм – та перехідників, конкурентною ціною. Крім того, монтажникам виробник пропонує професійний інструмент, навчання та програму лояльності.

«ВФ ХІТПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 256


Залишити коментар

Telegram