Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

GROHE: допомога молодим сантехнікам від німецької компанії

Компанія GROHE запускає спеціальну ініціативу підтримки України

В нинішніх умовах розвиток та відновлення системи професійної освіти України стає надактуальним. Ще минулої осені компанія GROHE в рамках програми GROHE GIVE відкрила освітній центр для студентів за спеціальністю «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Учбово-технологічні класи були започатковані на базі професійно-технічного навчального закладу в Івано-Франківську. Тепер компанія розширює програму – в межах глобальної ініціативи допомоги Україні.

Зображення GROHE навчає студентів

Нові можливості:

  • В цьому році програма GROHE GIVE діє одразу у 4 учбових закладах – у Львові, Івано-Франківську, Рівному та Здолбунові.
  • Найкращі молоді спеціалісти отримають шанс взяти участь у міжнародних змаганнях EuroSkills 2023 в Європі.
  • Кожен бажаючий може приєднатися до програми навчання – як студенти, так і майстри, які бажають підвищити свою кваліфікацію.

Протягом навчання учні опановують, серед іншого, монтаж водних систем GROHE Blue Home та унітазу-біде GROHE Sensia Arena. GROHE безкоштовно забезпечує навчально-технологічні класи всім необхідним сучасним обладнанням.

Детальніше про ініціативу за посиланням.

Слідкувати за оновленнями можна на сторінці GROHE у Facebook:

З якими проблемами молоді спеціалісти-сантехніки стикаються зараз? Перш за все, це відсутність стандартизованого підходу до освітнього процесу у різних країнах світу, недостатня залученість бізнесу та професіоналів міжнародного рівня. В Україні поки що немає окремої спеціальності «сантехнік» та відсутня відповідна освітньо-професійна програма. Також наразі не існує міжнародної системи акредитації чи єдиного сертифікату для тих, хто отримав освіту сантехніка. Саме ці проблеми покликана вирішити програма GROHE GIVE, залучаючи українські заклади освіти. GROHE надає сучасне обладнання та проводить майстер-класи; в майбутньому планується надання допомоги в працевлаштуванні і навіть можливість стажування в сервісному центрі компанії.

Вже більше ніж декілька сотень студентів в Україні відвідали майстер-класи за програмою та отримали практичні навички на спеціальному обладнанні. А протягом наступного року компанія планує залучити до участі в GROHE GIVE десятки професійно-технічних училищ, технікумів і коледжів по всьому світу, щоб дати можливість ще мінімум 5 000 майбутнім фахівцям-сантехнікам підвищити свою кваліфікацію.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 076


2 коментаря

  • Богдан, ми допоможемо.
    Зверніться до нас за телефоном 044 502-33-50

5
5
5
Залишити коментар

Telegram