Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Гнучкі шланги Valtec

Компанія Valtec відома всім як виробник високоякісної арматури для систем водопостачання та опалення. Але асортимент бренду набагато ширший. Гнучкі шланги – одна із категорій продукції, яка набуває стрімку популярність

Зображення гнучкий шланг Валтек За допомогою таких шлангів процес підключення санітарно-технічних приладів, таких як душові кабіни, унітази, змішувачі і т.ін., відбувається набагато швидше та простіше. Також гнучке під’єднання до трубопроводів шлангами дозволяє переміщувати на незначну відстань під’єднане обладнання без відключення від системи водопостачання. Це зручна функція під час експлуатації.

Гнучкі шланги можуть знижувати вібраційне навантаження на сантехнічні пристрої. Це збільшує строк їх експлуатації.

Для монтажу шлангу не потрібно використовувати спеціальний інструмент – гайку чи штуцер можна легко закрутити звичайним ключем.

Асортимент шлангів має чотири різновиди:

• Шланг із накидними гайками (1/2");

• Шланг із накидною гайкою та зовнішньою різьбою (1/2");

• Шланг із накидною гайкою та ніпелем для змішувача з метричною різьбою М10×18;

• Шланг із накидною гайкою та ніпелем для змішувача з метричною різьбою М10×35.

Останні два види шлангів під’єднується безпосередньо до змішувачів води за допомогою ніпеля з метричною різьбою М10. Для зручності монтажу в асортименті Valtec присутні два шланги із різною довжиною ніпеля – 18 та 35 мм.

Мінімальна довжина гнучкої підводки – 30 см, максимальна – 200 см (120 см – для шлангів із ніпелем М10).

Основа виробу – гнучкий рукав із етилен-пропіленового каучуку EPDM (згідно DIN EN 2430). Для збільшення стійкості до дії тиску внутрішнього середовища та захисту від зовнішніх пошкоджень, рукав вкриваються обплетенням дротом із нержавіючої сталі марки AISI301. Внутрішній діаметр гнучкого рукава – 8,5 мм; зовнішній – 12,5 мм.

Основною перевагою шлангів Valtec є використання нержавіючої сталі AISI302 для виготовлення накидної гайки, зовнішньої різьби та ніпелей. Це рішення збільшує стійкість до процесів корозії та мінімізує вірогідність злому ніпелей.

Для з’єднання основного рукава із обплетенням та фітингу використовується внутрішній штуцер та прес-гільза. Для збільшення міцності гільза опресовується. Тому робочий тиск гнучких шлангів складає 10 бар, а максимальний – 20 бар.

Зображення накидна гайка гнучкого шлангу ватлек Накидну гайку та ніпель М10 можна монтувати без додаткових герметизуючих матеріалів. Ці фітинги комплектуються ущільненнями із каучуку EPDM.

В якості робочого середовища може бути використана вода та гліколеві розчини (50%). Температурний діапазон робочого середовища становить від +1 до 95°С. Максимальна температура – 100°С.

Витрата через гнучкий шланг при перепаді тисків 300 Кпа становить 40 л/хв.

Завдяки використанню рукава із каучуку,шланги можуть вигинатися для потреб монтажу. Але слід пам’ятати, що мінімально допустимий радіус вигину складає 65 мм. Також не допускається перекручування та розтягування шлангу.

Якість шлангів підтверджується сертифікатами відповідності українським стандартам. Саме тому строк служби гнучкої підводки бренду Valtec становить 10 років. При цьому гарантійний строк складає 8 років.

Більш детальну інформацію про цю продукцію можна отримати звернувшись до фахівців компанії на сайті www.valtec.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 663

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram