Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Гнучка підводка Valtec

Гнучкі шланги – дуже важливий елемент трубної обв’язки, без якого інколи неможливо змонтувати систему. Їх використання виправдане для установки вбудованої побутової техніки, сантехнічного обладнання, роботи у важкодоступних місцях тощо. Якість та надійність гнучких шлангів може критично впливати на якість та надійність всієї системи розподілу та подачі теплоносія чи води

Зображення Гнучкі шланги Гнучкі шланги Valtec – це сучасна продукція, вироблена за новітніми технологіями. Вони забезпечують підведення води до санітарно-технічних приладів систем водопостачання, опалення та іншого обладнання. Великою перевагою гнучких шлангів Valtec є їх виконання з екологічно чистих та надійних матеріалів, які є стійкими до старіння та корозії.

В основі конструкції шлангів є гнучкий рукав з етилен-пропіленового каучуку EPDM (згідно DIN EN 2430). Внутрішній діаметр гнучкого рукава – 8,5 мм, зовнішній – 12,5 мм. Зверху шланг обплетений дротом з нержавіючої сталі марки AISI 304 E підвищеної міцності для його захисту від механічних пошкоджень. Товщина нитки обплетення становить 0,2 мм, що є набагато більшим, ніж у гнучких шлангів інших виробників. Також з нержавіючої сталі виготовлені накидна гайка, зовнішня
різьба та ніпелі. Таке рішення унеможливлює поломку шлангу та збільшує стійкість до процесів корозії.

Використання гнучких шлангів дозволяє переміщувати під'єднане обладнання без відключення від системи, що є перевагою в процесі експлуатації, ремонту тощо.

Процес монтажу гнучкої підводки Valtec не вимагає особливих навичок та додаткового інструменту. Шланги мають підвищену гнучкість, завдяки використанню рукава з каучуку, що значно спрощує їх монтаж. При цьому варто дотримуватися вимоги щодо мінімального радіусу вигину шлангу, який становить 65 мм. Не допускається також перекручувати та розтягувати шланг, треба залишати шланг без натягу, вільно.

Завдяки своїй конструкції гнучкі шланги Valtec знижують вібраційне навантаження на сантехнічні пристрої, тим самим збільшують термін їх служби.

Шланги бренду Valtec можуть бути різної довжини з різними варіантами кінцевих елементів.

Шланги бувають наступних типів:

  • шланг із накидними гайками (1/2’’);
  • шланг із накидною гайкою і зовнішньою різьбою (1/2’’);
  • шланг із накидною гайкою та ніпелем для змішувача з метричною різьбою М10*18;
  • шланг із накидною гайкою та ніпелем для змішувача з метричною різьбою М10*35.

Мінімальна довжина гнучкої підводки – 30 см, максимальна – 200 см. Також існують шланги довжиною 120 см, які під'єднуються до змішувачів води за допомогою ніпеля з метричною різьбою М10. Накидна гайка та ніпель М10 монтуються без додаткових герметизуючих матеріалів і йдуть в комплекті з ущільненнями з каучуку EPDM. Також асортимент Valtec включає два шланги з різною довжиною ніпеля – 18 та 35 мм, що робить процес монтажу ще зручнішим.

Гнучкі шланги Valtec розраховані на експлуатацію за робочого тиску 10 бар (максимальний тиск становить 20 бар). В якості робочого середовища може бути вода та 50% гліколеві розчини. Діапазон температури робочого середовища від 1 до 95 °С. Максимальна температура – 100 °С. Подача через гнучкий шланг при перепаді тиску 300 кПа становить 40 л/хв. До надійності шлангів компанією Valtec ставляться підвищені вимоги. Продукція повністю відповідає українським стандартам, що підтверджує наявність відповідних сертифікатів. Надійність гнучких шлангів Valtec та високий їх термін служби – 10 років, дозволила встановити гарантійний строк на них 8 років.

Більш детальну інформацію про шланги Valtec можна отримати на сайті www.valtec.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 846


Залишити коментар

Telegram