Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Гідна заміна старому котлу

Сучасні котли вражають набором автоматичних функцій. Та розширений функціонал часто коштує немалих грошей. І далеко не всі користувачі прагнуть перетворити свою оселю на «розумний дім». Що ж робити, коли потрібно просто замінити старий і неефективний котел на новий надійний бюджетний аналог?

Romstal_WEILI-WE24_Daikin При цьому «бюджетний» зовсім не означає, що всіма процесами потрібно буде керувати вручну. Одним із доступних і достатньо функціональних котлів є газовий турбокотел WEILI WE24 турецького виробника Daikin. Про нього і піде мова в цій статті.

Економний та ефективний

Цей двоконтурний котел – конвекційного типу. Його теплова потужність становить 23,8 кВт, а ККД при повному навантаженні – 93%. Варто відзначити економне споживання ним палива: мінімальна витрата природного газу становить 1,03 м3/год, а максимальна – 2,52 м3/год. Турбокотел WEILI WE24 може працювати і на зрідженому газі (G30 і G31), використовуючи мінімально 0,81 кг/год і максимально 1,88 кг/год палива. Споживання електроенергії також на достатньо низькому рівні – всього 110 Вт/год. Котел достатньо ергономічний. Його розміри становлять 730 х 430 х 345 мм, а маса – лише 35 кг.

Повна безпека в користуванні

Турецький виробник Daikin подбав про безпеку роботи турбокотла WEILI WE24. Коаксіальний димохід обладнаний регулятором тиску, який контролює подачу свіжого повітря та видалення відпрацьованих газів. За наявність полум’я в пальнику відповідає електрод контролю іонізації. Якщо полум’я зникне або запалювання не відбудеться, котел негайно припинить роботу та сповістить про проблему.

Якщо температура води в теплообміннику підніметься вище за 92-94°С, спрацює захист від перегріву. Котел захищений і від замерзання: якщо температура теплоносія знизиться до 5°С, його циркуляція припиниться, а пальник продовжить свою роботу, прогріваючи теплоносій до 15°С.

Котел захищений від «сухої» роботи. При падінні тиску теплоносія нижче за 0,5 бар, котел припинить роботу та попередить користувача. Якщо ж тиск буде вищим за 3 бари, запобіжний клапан розпочне скидання зайвої рідини. Циркуляційний насос (відомої данської компанії Grundfos) обладнаний функцією автоматичного видалення повітря. Це дозволяє зменшити ймовірність виникнення гідроударів.

Якщо котел тривалий час не використовувався, система неодмінно залишиться справною. Кожні 24 години відбувається активація трипозиційного клапана та циркуляційного насоса для уникнення їх блокування.

Монтаж без проблем

Щоб замінити старий і неефективний котел, не доведеться змінювати усі підключення трубопроводів. Приєднання до контуру опалення та газопроводу в моделі WEILI WE24 здійснюється через стандартну різьбу, діаметром ¾". Трубопровід подачі води та виходу ГВП має різьбу діаметром ½". Також, до стандартного набору включено комплект для герметизації димової труби.

Для забезпечення надійної роботи системи опалення і ГВП не обов’язково вибирати найдорожчий котел. І бюджетна модель WEILI WE24 турецького виробника Daikin цьому яскраве підтвердження. Отримати детальнішу інформацію про цей котел, придбати його та замовити монтаж можна, звернувшись до представників компанії «Ромстал Україна».

0-800-501-182 (безкоштовно по Україні)
+38 (050) 414-37-72
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 137


Залишити коментар

Telegram