Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Групове рішення для швидкого монтажу котельні

Тривалість монтажу котельні напряму залежить від кількості опалювальних контурів. Монтаж запірно-регулювальної арматури, насосів та інших приладів для кожного з них може перетворитись на довгий і виснажливий процес. Відкритим залишається питання про зручність контролю над кожним із контурів у ході експлуатації

Giacomini_R586R Оптимальним рішенням для спрощення та пришвидшення обв’язки котельні стає застосування групових блоків насосно-змішувальних вузлів. Вони компактні та, зазвичай, вже включають кульові запірні крани із вбудованими термометрами, зворотний клапан і циркулюючий насос. Їх конструкція може містити й іншу арматуру для розширення сфери застосування. Як приклад, у цій статті ми детально розглянемо групові блоки серії R586R, представлені італійською компанією Giacomini.

Залежно від моделі групові розподілювачі R586R застосовуються в системах опалення, охолодження та ГВП. Асортимент серії представлено у вигляді чотирьох основних модифікацій:

  • R586RY101 є найпростішою. Вона не має змішувача, і додатково може використовуватись у системах ГВП;
  • R586RY102 – має змішувач із сервоприводом, що дає змогу регулювати температуруподачі теплоносія в ручному режимі, а при встановленні приводу терморегуляції К275 з протоколом KLIMAbus – в автоматичному;
  • R586RY103 – відрізняється від попередньої моделі наявністю регульованого байпаса для забезпечення фіксованої рециркуляції контуру;
  • R586RY104 – оснащена термостатичним змішувальним клапаном, який може не просто регулювати температуру теплоносія, а й постійно підтримувати її стале значення. Це робить його ідеальним для панельних низькотемпературних систем опалення.

Корпус пристроїв, а також уся арматура, гайки та патрубки, виконані з латуні (CW617N), а ущільнювачі – з EPDM. Усі блоки знаходяться в термоізольованому боксі, виготовленому з поліпропілену (EPP). Він містить пластину для кріплення до стіни. Стандартна комплектація кожного з модулів включає енергоефективний насос відомого німецького виробника Wilo (модель Yonos Para 25/6). Але якщо циркуляційний насос передбачається в іншому місці, то користувач може придбати модуль без нього. Натомість, на його місці буде встановлена трубка-проставка з оцинкованої сталі.

Теплоносієм для усіх модульних блоків може бути вода або розчин етиленгліколю (до 50%). Діапазон температури робочого середовища становить 5-100°С, а максимальний робочий тиск – 6 бар (для моделі R586RY104 – 5-95°С і 5 бар, відповідно). Підключення з боку системи здійснюється через різьбу діаметром 1″ F ISO 228, а зі сторони опалювального обладнання – 1½″ M ISO 228. Міжосьова відстань між патрубками подавальної та зворотної ліній трубопроводів є стандартною і становить 125 мм.

Застосування групових розподільних блоків Giacomini при обв’язці опалювальних систем дозволяє суттєво скоротити тривалість їх монтажу. Утворені з'єднання відрізняються високою надійністю, а керувати кожним контуром стає легше та безпечніше. У разі потреби блок можна легко замінити та відремонтувати. А використання стандартизованих розмірів для з'єднань робить його сумісним із більшістю опалювального обладнання провідних виробників.

GIACOMINI S.p.A.

Контакти в Україні
Тел. +38 (044) 232-48-08
info.ukraine@giacomini.com
http://ua.giacomini.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 387

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram