Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Цілеспрямовано для України!

Фірма Giacomini виробила нові підходи для України і, зважаючи на відчутну макроекономічну стабілізацію економіки, пропонує енергозберігаючі вироби і рішення, що технічно, економічно та практично налаштовані на застосування саме в нашій країні

Giaco_1 Компанія Giacomini добре відома на ринку України пропозицією італійського обладнання для систем опалення та водопостачання будинків. На переламі 2015 і 2016 років фірма провела значну аналітичну роботу щодо напрацювань в галузі системних технічних рішень та допоміжного обладнання і виробила нові пропозиції для умов України з урахуванням енергоефективності та економічної привабливості.

Фірма Giacomini пропонує для ринку України:

  • Регулюючу арматуру для радіаторів: клапани термостатичні, ручні та мікрометричні; термостатичні головки; вузли нижнього та бокового приєднання для одно- та двохтрубних систем, клапани видалення повітря.
  • Шарові крани та клинові засувки для води, газу, теплоносіїв, рідких вуглеводнів.
  • Колектори та колекторні збірки для систем опалення та водопостачання, в тому числі розподільчі вузли для горизонтальних систем багатоповерхових будинків.
  • Трубопроводи із зшитого поліетилену, системи GiacoQest та GX, металопластикові труби, фітинги декількох типів для них.
  • Обладнання для котельних та теплопунктів, зональні змішувальні клапани та групи швидкого монтажу на їх базі, приводи, комплектуючі для геліосистем, арматуру для твердопаливних котлів.
  • Пристрої та вузли обліку тепла та води, індивідуальні теплові пункти та станції опалювання і ГВП.
  • Системи опалення та охолодження на базі «теплої підлоги» та панелей охолодження на стелі, автоматика для терморегуляції.
  • Оновлений і розширений модельний ряд балансувальної арматури.
  • Giaco_2 Принципово нова система трубопроводів Giacomini GX орієнтована насамперед для багатоповерхових будинків. Вона базується на трубах з потовщеною стінкою із молекулярношитого поліетилену PE-X для високотемпературних систем з робочим тиском до 1 Мпа. Система Giacomini GX має фітинги з латуні та полімерні монтажні кільця з ефектом пам’яті форми, що дозволяє монтувати систему за одну операцію.

Giaco_3Значно розширена гама розподільчих колекторних вузлів для горизонтальних систем опалення та водопостачання багатоповерхівок. У виробничій програмі з’явилися комбіновані балансувальні клапани з можливістю установки серводвигуна, новий автоматичний регулятор перепаду тиску, компактна серія статичних балансувальних клапанів, пропонується безпровідна управляюча автоматика, що комутується по радіоканалу. Є нові моделі і серед добре зарекомендованих пристроїв – сепараторів шламу та повітря, шестиходового клапану, приводів для змішувальних клапанів.

Для довідки:
Ідеологія компанії Giacomini, заснованої у 1951 році, передбачає випуск сучасного обладнання для систем опалення, водопостачання та кондиціонування виключно на своїх трьох фабриках з виготовлення латунних виробів та однієї фабрики полімерних труб, що розміщені на півночі Італії. Виробництво Giacomini вирізняється високим рівнем автоматизації та технології, відповідає стандартам якості EN ISO 9001 та системі безпечності та охорони довкілля OHSAS 18001 і EN ISO 14001. Компанія Giacomini має 18 філій у Європі, Азії, Південній та Північній Америці. Продукція Giacomini S.p.A. експортується більше ніж у 100 країн світу.

Контакти в Україні:
м. Київ, тел.:
(044) 232-48-08
м. Ужгород,
«А-Кваттро»
тел. (03122) 2-65-01, (050) 317-9707

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 690

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram