Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Методи герметизації при введенні комунікацій в приміщення

Методи гідроізоляції при введенні інженерних комунікацій у приміщення

Зображення застосування бентонітовий шнурЗагальновідомо, що рішення стосовно місця введення інженерних комунікацій у приміщення є досить вирішальним для комфортного користування (каналізація, електрифікація або водопровідні труби, які проходять крізь стіну бетонної споруди), так як існує проблема гідроізоляції та герметизації цих вводів. У результаті цього, навіть в перші роки експлуатації місця введення інженерних комунікацій стають джерелом протікання та порушують всю систему гідроізоляції приміщення. З причини недостатньої герметизації введених комунікацій в приміщення виникатиме зайва вологість, позбутися такої проблеми в подальшому буде складно та затратно.

Відео. Герметизація вводу інженерних систем у будинок бентонітовим шнуром

Простим і правильним рішенням такої проблеми при гідроізоляції введенних комунікацій без втрати часу є набухаючий бентонітовий шнур «Гідростоп Sanpol» або акриловий набухаючий шнур Hydroflex. Принцип дії бентонітового шнура полягає в тому, що при контакті з вологістю він значно збільшується в об’ємі (від 2-х до 5-ти разів), заповнюючи всі тріщини і порожнечі, утворюючи надійний захисний шар.

Переваги використання набухаючого бентонітового шнура «Гідростоп Sanpol» та акрилового набухаючого шнура Hydroflex:

 • простота монтажу;
 • не потребує висококваліфікованих монтажників;
 • гнучкість та пластичність;
 • витримує робочий тиск води до 7 атмосфер;
 • широкий діапазон монтажу від +25°С до мінус 15°С;
 • широкий спектр застосування.

Зображення монтаж бентонітового шнура Застосування бентонітового шнура «Гідростоп Sanpol» або акрилового набухаючого шнура Hydroflex для герметизації вводів інженерних комунікацій крізь стіну підвалу або фундаменту:

 • Навколо введення комунікацій готується порожнина з глибиною та шириною на 10 см більше діаметра труби. Підготовлену порожнину необхідно очистити від пилу, крихких частинок і промити водою.
 • Шнур обмотати навколо труби або гільзи неменше, ніж 2,5 витка.
 • Надійно та міцно закріпити шнур навколо труби в’язальним дротом.
 • Надійно та жорстко встановити в арматурний каркас трубу так, щоб шнур був рівно по центру стіни між зовнішнім та внутрішнім арматурним каркасом.

Утворюючи міцний захисний шар, набухаючий бентонітовий шнур «Гідростоп Sanpol» та акриловий набухаючий шнур Hydroflex є надійними засобами гідроізоляції та герметизації усіх видів інженерних комунікацій.

Більш детальна інформація за телефоном (044) 499-82-94 або на сайті компанії www.sanpol.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 697


2 коментаря

 • Подскажите, бентонитовым шнуром можно заделать щель вокруг дымохода в стене после установки турбированного котла?

 • Иван, прежде всего очень благодарны за оставленный Вами комментарий. Бентонитовым шнуром недопустимо заделывать щели вокруг дымохода после установки турбированного котла.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram