Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Генерація X – нове покоління газових котлів Ariston

Новий час вимагає інновацій у проявах, що стосуються дизайну, зручності використання та ефективності. Все це було враховано при створенні нової серії X традиційних газових котлів виробництва італійської компанії Ariston

Aris Всі котли нового модельного ряду відрізняються високою енергоефективністю – їх ККД понад 90% – та надійністю. Останнє підтверджується тим, що на всі моделі надається трирічна гарантія. Якість досягається, зокрема, виготовленням котлів на заводах в Італії, з використанням сучасних автоматизованих ліній.

Котли адаптовані для роботи в українських умовах. Вони стабільно працюють при низькому вхідному тиску газу (до 5 мбар) і води, стійкі до перепадів напруги в електромережі та низьких вуличних температур (до -52˚С). Крім того, передбачені вбудовані фільтри для захисту від домішок у воді.

Всі моделі – двоконтурні, представлені у варіантах, як з відкритою, так і закритою камерами згоряння. Вони забезпечують нагрів води для опалення від 35 до 82°С, завдяки чому можуть використовуватися як в низькотемпературних системах типу «тепла підлога», так і в традиційних радіаторних системах. Температура води на виході для потреб гарячого санітарного водопостачання – до 60°С. При цьому в моделях середнього і преміум-класу – Clas X, Genus X, Alteas X – є функція прискореної подачі гарячої води менш ніж за 5 секунд. А це значно підвищує комфорт водокористування.

Теплообмінники котлів виконані з якісних довговічних матеріалів. Так, бюджетна модель Cares X оснащена первинними теплообмінником з алюмінію і вторинним – з нержавіючої сталі для виробництва гарячої води. Родзинка котла Clas X – пальник з нержавіючої сталі. Блок управління представляє широкі можливості тижневого і погодинного програмування роботи котлів, підключення кімнатних термостатів і пристроїв для здійснення погодозалежного регулювання. Все це дозволяє в значній мірі економити газ.

Панель з рідкокристалічним дисплеєм і підсвічуванням (моделі Alteas X, Genus X, Clas X) забезпечує просте управління, повний контроль робочих параметрів, візуалізацію і запис кодів помилок. Для зручності користування і сервісного обслуговування на екран виводяться підказки.

Інноваційним є використання дистанційного керування, за допомогою мережі Інтернет – це реалізовано у флагманській лінійці серії – дизайнерських котлах Alteas X. Це дозволяє забезпечити постійний доступ до апарату з будь-якої точки земної кулі і дає додаткові переваги в програмуванні роботи обладнання, а отже і економії енергоносіїв.

Ще одна особливість «преміальних» котлів Genus X і Alteas X – обладнання їх повністю модульованими циркуляційними насосами, що дозволяє економити до 30% електроенергії в процесі експлуатації.

В залежності від функціонального і конструкційного наповнення апарати мають різну вартість. У серії присутня широка гамма моделей для різних потреб і на різний гаманець, потужністю від 16 до 38 кВт.

Долучайтеся до переваг сучасних ефективних технологій опалення та інноваційних рішень, втілених у газових двоконтурних котлах серії X від Ariston!

ТОВ "АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА"

03680, м. Київ, вул. Боженка, 86 Є, під'їзд № 6
Тел.: +380 44 496 25 18 (секретар)
Тел.: +380 44 496 25 15 (сервіс)
е-mail: info.ua@aristonthermo.com
http://www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 870


Залишити коментар

Telegram