Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Газові котли EuroStyle: комфорт, функціональність, ефективність

Італійська компанія Thermex з метою задоволення очікувань вимогливих споживачів розробила новий високоефективний настінний газовий котел EuroStyle. Один із численного модельного ряду в лінійці обладнання фірми, він являє собою результат багаторічних дослідницьких і технічних розробок. У конструкції котла застосовані найсучасніші технології. Він призначений для побутового використання і має оригінальний дизайн корпусу, який гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр

Зображення котел газовий настінний двоконтурний Апарати цієї серії здатні задовольнити будь-які споживчі запити як в естетичному, так і в технологічному відношенні. Винятковий комфорт, новітні енергозберігаючі технології, елегантний дизайн, надійність, якість та абсолютна безпека — основні цілі, на яких був сконцентрований весь творчий і технічний потенціал науково-технічного відділу компанії Thermex при розробці настінного газового котла EuroStyle. Був створений досконалий і зручний для користувача інтерфейс панелі керування, що надає широкі можливості для виконання налаштувань. Газовий котел виготовляється на ультрасучасному обладнанні. Виробництво відповідає останнім технологічним нормам і має сертифікат якості UNI EN ISO 9001:2000.

Нова серія газових котлів включає чотири моделі номінальною потужністю 18, 24 28 і 32 кВт. Усі апарати обладнані автоматичним електронним розпалом. Усі моделі мають герметичну камеру згоряння, працюють на примусовій тязі.

Газові котли оснащені двома високоефективними теплообмінниками, які пройшли всебічне тестування. Є також вбудована функція «пріоритету» ГВП. Якщо під час роботи опалювального контуру відбувається розбір гарячої води, то електричний ланцюг, що відноситься до системи опалення, автоматично вимикається, і напруга подається на електричний ланцюг контуру ГВП.

Головною особливістю котлів серії, про яку йдеться, є плата керування, так би мовити, «серце» апарата. Завдяки ній з'явилося багато нових можливостей. Перша — робота з низькотемпературними системами опалювання («тепла підлога») – коли котел газовий настінний переводиться у такий режим, температура теплоносія не піднімається вище за 55°C. Наступним нововведенням в EuroStyle є можливість підключення протоколу OpenTherm, що дозволяє споживачу слідкувати за котельним обладнанням за допомогою мобільного телефона.

За рахунок модулювання потужності газовий котел підтримує постійну температуру гарячої води навіть при змінній її витраті. Всі моделі оснащені системою безперервної модуляції полум'я, яка забезпечує максимальний комфорт як у режимі опалення, так і при виробництві води для системи ГВП. Це досягається за рахунок регуляції в залежності від результатів вимірювання двох параметрів: температури і витрати.

На контурі системи опалення встановлено пристрій захисту від замерзання. Він активний, коли установка підключена до джерела живлення, у випадку падіння температури в системі опалення нижче за +5°C. При цьому відбувається розпал пальника — навіть якщо відсутній запит на тепло від термостата приміщення (у випадку його підключення) — поки температура не досягне +15°C.

Оснащення високопродуктивним мікропроцесором дозволило реалізувати масу функцій, що полегшують експлуатацію та обслуговування цих апаратів. Однією з них є самодіагностика газового котла. У разі виникнення несправностей чи збоїв у роботі обладнання на індикаторі відображається ідентифікаційний код несправності. Щойно відповідний параметр повертається в нормальний діапазон – газовий котел відновлює нормальну роботу.

EuroStyle можна перевести в режим тестування. При роботі в ньому можливо оперативно змінювати потужність опалення і температуру теплоносія. Таким самим чином регулюється температура ГВП. Можна змінювати потужність розпалювання. Режим тестування використовується також для регулювання газового клапана та аналізу димових газів. Існує можливість відобразити величину іонізаційного струму і тип газу, що використовується.

При застосуванні пульта дистанційного керування мікропроцесорна плата буде модулювати кімнатну температуру з урахуванням заданого значення. При цьому для її підтримки пульт ДУ може знизити температуру подачі опалюваного контуру. Це відбудеться, якщо кімнатна температура підвищиться на 1°C відносно заданої величини. При роботі котла в комбінації з дистанційним керуванням можливим є регулювання експлуатаційних параметрів, що значно полегшує роботу сервісному інженеру при виконанні пусконалагоджувальних робіт. Натисканням спеціальної комбінації клавіш на пульті ДУ спеціаліст отримує доступ до меню параметрів котла, які відображуються на дисплеї пристрою. Сервісний інженер може переглянути їх і, в разі
необхідності, внести корективи. Змінені параметри діятимуть відразу після виходу з меню. Також фахівець може отримати доступ до архівних відомостей про роботу котла. Дистанційне керування реєструє декілька останніх аварійних зупинок котла. На дисплеї пристрою відображається порядковий номер, під яким зареєстрована аварія, і відповідний код. Можна перебирати такі ситуації за їх нумерацією.

У котлах, що працюють за принципом модуляції полум'я, використовуються дві постійні величини тиску газу: мінімальна (0,8 м3/год) та максимальна (2,73 м3/год). Система газопостачання подає на форсунки блакитне паливо з тиском, що знаходиться в діапазоні між цими значеннями. Для належного функціонування газового клапана (він повинен забезпечувати постійний тиск газу в форсунках), необхідно, щоб тиск газу на вході був стабільним і відповідав типу палива, що використовується.

При використанні у коаксіальній системі повітропідведення/димовидалення концентричних труб діаметром 60/100 мм максимальна довжина ділянки коаксіальної труби має становити 5 м. Для труб діаметром 80/125 мм ця величина дорівнює 10 м.

Протягом багаторічної історії компанії Thermex основним аспектом діяльності була і залишається якість продукції, що підтверджується європейськими та українськими сертифікатами. Завдяки всім описаним вище якостям апарати EuroStyle займають перше місце в модельному ряду традиційних настінних котлів італійського виробника і призначені для тих, хто йде в ногу з часом. До того ж, незважаючи на зазначені вище нововведення, цінова політика стосовно цієї серії котлів стала ще ближчою до кінцевого споживача.

Зображення котел газовий настінний двоконтурний в інтер'єрі Апарати, з одного боку, створені за традиціями та досвідом, а з іншого – вироблені з використанням передових технічних і дизайнерських рішень. Це дозволило об'єднати комфорт і функціональність з оригінальним стилем, відповідним новітнім архітектурним і дизайнерським тенденціям. Привабливий зовнішній вигляд газового настінного котла робить його гармонійним у будь-якій обстановці, навіть, якщо до неї пред'являються найвищі естетичні вимоги. Досягнутий високий ККД – 93% – з усіма наступними перевагами в галузі енергозбереження виводить лінійку EuroStyle на вершину в цій категорії котлів. Можливість експлуатації у низькотемпературному режимі керування, а також вбудована функція самодіагностики гарантують газовим котлам хороші показники комфорту та ефективності, високий рівень надійності та якості, які завжди були притаманні продукції, що випускається під торговою маркою Thermex.

За додатковою інформацією звертайтеся на сайт https://thermex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 522


Залишити коментар

Telegram