Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«Газові Технології»: все для газових, твердопаливних та електричних котлів

Напередодні нового опалювального сезону важливо вчасно та якісно підготувати обладнання. В цьому процесі незамінним помічником може стати компанія ТОВ «Газові Технології», яка працює на ринку з 2006 р., і з тих пір зарекомендувала себе як надійний постачальник запчастин і комплектуючих для газових, електричних, твердопаливних котлів, а також конвекторів та іншої техніки вітчизняного та імпортного виробництва

ТОВ «Газові Технології», як дочірня компанія ТОВ «Газкомплект», є ексклюзивним дистриб'ютором на території України найбільших світових виробників – SIT Group, IMIT Control System і Polidoro.

Gaz_Teh_1

Запчастини

SIT постачає газові клапани, пілотні пальники, термопари, електронні плати керування та інші аксесуари. Компанія займає більше ніж 65% світового ринку в цій галузі. Інший виробник – Polidoro – випускає атмосферні трубчасті та секційні пальники. Термометри, манометри та термостати, в т. ч.
популярні в усьому світі моделі ТА3 і ТА5, пропонує IMIT – компанія зі 100-річною історією.Gaz_Teh_2

Серед інших європейських постачальників – такі відомі фірми, як Regulus, Valmex, Bitron, Nordgas, Condevo та ін. Крім цього, в асортименті ТОВ «Газові Технології» широко представлені пластинчасті вторинні теплообмінники та розширювальні баки від відомого італійського виробника Zilmet для котлів фірм Ariston, Baxi, Bosch, Ferroli, Hermann, Westen та багатьох інших.

Поряд з цим поставляються комплектуючі практично до всіх вітчизняних марок котлів: «Атем», «Атон», «Данко», «Корді», «Маяк», «Росс», «Термобар», «Тенко», Teplowest.

Власне виробництво

Також компанія «Газові Технології» має власне виробництво. Під зареєстрованою торговою маркою ARTI випускаються такі види продукції: неіржавіючий гофрований шланг для газу та води; побутові газові фільтри з розмірами ½'' і ¾''; газопальниковий пристрій для котлів КСТ і КЧМ. Останній зібраний виключно з комплектуючих італійського виробництва. Зокрема використовується автоматика EUROSIT 630.Gaz_Teh_3

Очищення від сажі

Важливим етапом підготовки опалювальної техніки до роботи взимку є очищення котла та димоходу. Спеціально для цього компанія «Газові Технології» пропонує хімічні та механічні засоби. Так, каталізатор горіння Spalsadz (виробництво – Польща) додається до твердого палива для видалення сажі та інших продуктів горіння зі стінок опалювального агрегату. Цей порошок також сприяє більш повному спалюванню дров та вугілля, а отже підвищує ККД горіння, продовжує термін служби котлів і камінів. Схожі властивості має і новинка – поліно «Трубочист». Хімічні очисники особливо актуальні при спалюванні свіжозрубаних або смолянистих дров, які сильно забруднюють димохід. Для механічного очищення компанія пропонує різні щітки, шомполи та сталеві троси.Gaz_Teh_4

Компанія постійно розширює асортимент запропонованої продукції. Запрошує до співпраці дистриб'юторів і дилерів опалювальної техніки.

Головна цінність у роботі компанії – партнери. На цьому базується стратегія побудови тривалих і взаємовигідних відносин. Компанія пропонує
маркетингову підтримку та лояльні умови фінансування.

ТОВ «Газові Технології» – 11 років бездоганної якості на ринку України! Приєднуйтеся!

ТОВ «Газові Технології»

Україна, м. Харків. вул. Автогенна, 10
Тел.: (057) 717-57-77;
(095) 665-52-52;
(096) 665-52-52.
E-mail: sale@gaztech.ua
http://gaztech.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 311


1 коментар

  • Потрібен теплообмінник на два контури. Котел 24 втv 17 протерм леопард

5
5
5
Залишити коментар

Telegram