Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Газові накопичувальні водонагрівачі BAXI SAG

Бойлери ГВП, які нагрівають воду за допомогою газового пальника, займають порівняно невелику нішу на ринку подібних пристроїв та оснащуються лише найнеобхіднішими елементами управління. При цьому агрегати відрізняються низькою вартістю і в експлуатації помітно економніше своїх електричних аналогів

Baxi Накопичувальний газовий нагрівач – це ємність, всередині якої знаходиться труба, по якій рухаються продукти згоряння від пальника. В цій системі застосовуються розсікачі димових газів, що перешкоджає занадто швидкому їх видаленню. Завдяки цьому забезпечується максимальна тепловіддача від газів до води. Крім того, тепло в бак надходитьі від самого пальника. При відкритті крана гарячої води користувачеві надходить попередньо нагріта вода з верхньої частини бака, в той же самий час з водопроводу в нижню частину бака подається холодна вода. Розташований тут термостат відчуває пониження температури і включає пальник.

Ємність газового накопичувального нагрівача захищена від корозії (виготовляється зі сталі покритої емаллю). Компанія BAXI (Італія) представляє на українському ринку найбільш затребувані моделі газових водонагрівачів серії SAG 3 ємністю від 50 до 300 л з постійно працюючим «пілотним» полум'ям, від якого і розпалюється пальник. Всі моделі енергонезалежні, тобто не вимагають підключення до електромережі.

Основними перевагами газових нагрівачів можна назвати: постійний запас гарячої води, який можна витратити навіть при тимчасовій відсутності газу; можливість одночасного розподілу води для декількох точок споживання; незалежність температури води від її споживання, тиску у водопроводі та тиску газу в газовій магістралі; висока стійкість до утворення накипу (системи з проточними нагрівачами часто перестають працювати саме внаслідок відкладень накипу в теплообміннику); надпроста і надійна конструкція (термостат вмикає і вимикає пальник в залежності від температури в бойлері, відсутність потреби в електроживленні), ніяких
додаткових теплоносіїв.

Управління дуже просте: людині достатньо виставити бажану температуру води ручкою термостату. При відсутності мешканців у будинку газовий водонагрівач можна відключити.

До димаря вимоги такі ж самі, як і до будь-якого газового приладу – відсутність звужень, наявність інспекційного отвору для чищення.

При виборі газового накопичувального водонагрівача потрібно, насамперед, визначитися з його об'ємом. Найбільш популярні моделі – від 100 до 200 л. Навісні, що встановлюються на кухні,
нагрівачі мають обсяг до 100 л включно, а підлогові варіанти – понад 100 л. Причому різниця в ціні між моделями на 100 і 200 л невелика.

Встановлення газового накопичувального нагрівача вельми доцільне в тому випадку, якщо завдання полягає тільки в забезпеченні гарячою водою. Розміщується він у тих же місцях, що й колонка (зазвичай – на кухні).

Дуже добре такі водонагрівачі вписуються в обладнання міні-готелів. Наприклад, 3–5 водонагрівачів SAG 3 ємністю 190 л, об’єднаних в одну систему (паралельно) прекрасно вирішують питання гарячого водопостачання в такій ситуації.

Водонагрівачі BAXI SAG міцно зайняли нішу, в якій спостерігається попит на забезпечення гарячою водою в комфортному варіанті та за невеликі гроші, причому за відсутності електрики і складної автоматики. Тут вони самодостатні й практично не потребують удосконалення. Для заміни газової колонки при незручності її використання це чудовий варіант, який з кожним роком обирають все більше споживачів.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні
01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 883


Залишити коментар

Telegram