Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Газові конвектори АКОГ: техніка, перевірена часом

Сучасне рішення питання опалення приміщень пропонує українське підприємство ТОВ «Завод «Конвектор» (Ужгород). В арсеналі його продукції – енергоощадна високоякісна техніка, перевірена часом. Йдеться, зокрема, про моделі газових конвекторів серії АКОГ

Konv_0051 Одним з оптимальних рішень нині є індивідуальне опалення. А одним із найвигідніших і найбільш надійних ресурсів тепла, не дивлячись на цінові коливання, залишається природний газ.

Щонайменше 10 років бренд АКОГ утримує позицію № 1 на ринку газових конвекторів в Україні. В числі перших ці прилади почав серійно випускати ще в далекому 1998 р., від моменту свого заснування, ужгородський завод «Конвектор». На той час це був абсолютно новий для України прилад. Йшли роки, і разом з ними підприємство удосконалювало свої вироби.

За європейськими стандартами

На сьогодні завод «Конвектор» випускає сучасну газову продукцію, яка виготовлена у відповідності до європейських стандартів та призначена для автономного опалення приватних будинків, заміських дач, а також офісів та робочих приміщень.

Газові конвектори не втрачають актуальності, адже вони забезпечують енергонезалежність та ощадливість у використанні енергоресурсів, швидку тепловіддачу (прогрів приміщення у найкоротші строки). Для підвищення ефективності процесу є можливість встановлення вентиляторних блоків ВБ (сертифікат № UA.TR.012.C.0591-13), що також виготовляються ужгородським підприємством.

Крім того, конвектори характеризуються високою надійністю. У разі необхідності можливе переведення конвектора на скраплений газ.

Завод «Конвектор» пропонує широкий модельний ряд газових конвекторів: 7 моделей з чавунними або сталевими теплообмінниками. Номінальна потужність апаратів – 2,5; 3; 4; 5; 7,5 кВт. Всі моделі мають закриті камери згоряння з п`єзозапальником. Прилади оснащуються системами енергонезалежної автоматики безпеки SIT (Італія) або HUK (Угорщина). Поза тим, у 2014 р. впроваджена автоматика безпеки вітчизняного виробництва, що дало можливість виготовлення 100% українського продукту.

Якість і технології

Завод «Конвектор» пропонує якість світового рівня за розумну ціну. Бездоганність та надійність газових конвекторів АКОГ гарантується системою управління якістю ISO 9001, яка впроваджена та діє на підприємстві, а також виробництвом деталей на сучасному високотехнологічному обладнанні. Зокрема, в процесі виготовлення конвекторів застосовуються:

  • координатно-пробивний прес з числовим програмним керуванням (ЧПК) TruPunch 1000 (фірма-виробник – Trumpf, Німеччина);
  • револьверно-пробивний прес з ЧПК FinnPower X5 (FinnPower Oy, Фінляндія);
  • листозгинальні верстати з ЧПК CNC EAP20/040, CNC EAP25/090 (MVD INAN, Турція);
  • дротово-ерозійний верстат AQ300L (Sodick, Японія);
  • токарні верстати з ЧПК Tomat, Smart-42, EuroTurn12 (NCT, Угорщина);
  • вертикальний оброблювальний центр з ЧПК EmL-610 (NCT, Угорщина).

Окрім використання сучасного обладнання, особлива увага приділяється лабораторним дослідженням та інноваціям.

Конвектори АКОГ – конкурентоздатна продукція. Це підтверджується 17-річним успішним досвідом роботи ужгородського підприємства на ринку не лише України, а й Грузії, Узбекистану та Азербайджану. Нині у різних країнах експлуатується близько 800 000 опалювальних приладів виробництва компанії.

Гарантія та сервіс

На свою продукцію завод «Конвектор» надає 5-річну гарантію. Професійне сервісне обслуговування споживачів забезпечується шляхом співпраці з авторизованими сервісними організаціями. Завдяки їх розгалуженій мережі, у всіх регіонах України забезпечується успішне вирішення будь-якої технічної проблеми в найкоротші терміни. Адреси сервісних центрів розміщено на сайті компанії http://convector.info/. Там же можна ознайомитися з порадами з вибору, встановлення та правильної експлуатації опалювальних систем. Зокрема, хочеться звернути увагу на те, що, хоча газовий конвектор АКОГ є зручним та простим у користуванні, запорукою його безперебійної роботи є грамотний монтаж.

У планах заводу «Конвектор» на поточний, 2016-й рік – запуск у серійне виробництво нової моделі конвектора АКОГ-100, створенню якої передувала детальна кропітка робота із вивчення запитів теплотехнічного ринку. Головні особливості новинки: великий об`єм опалюваного приміщення – до 185 м³; номінальна потужність – 7,5 кВт.

Отже, запрошуємо до співпраці. Наше гасло: «Завод «Конвектор» – опалення для тих, хто вміє рахувати!».

ТОВ «Завод «Конвектор»
88007, Закарпатська обл.,
м. Ужгород, вул. Гранітна, 5.
Тел.: +38 (0312) 66-84-60, +38 (067) 312-35-33.
Факс: +38 (0312) 66-81-05.
е-mail: convector@ukrpost.ua.
Веб-сайт: http://convector.info.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 8 149

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram