Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Гарантія від Heat-PEX: на чому базується?

О. Хіміч

Система труб та з’єднань Heat-PEX, що призначена для холодного та гарячого водопостачання, водяного опалення, для систем водяних «теплих підлог», технічних трубопроводів та для розподілу інших неагресивних рідин, вирізняється винятковою гарантованою якістю та надійністю. На чому базується впевненість виробника в довготерміновій стабільності їхніх матеріалів труб та фітингів?

Продукція компанії Heat-PEX системно охоплює весь асортимент виробів для високотемпературних та низькотемпературних систем опалювання, ГВП та ХВП, вони мають перевірену якість європейських виробників, європейських та національних органів сертифікації, прийнятну ціну та спираються на розумні інженерні розробки. Це дозволило надати споживачам довгострокові фінансово забезпечені гарантії, що не мають аналогів на українському ринку систем труб та арматури.

Унікальна та досконала продукція Фахівці компанії ВФ «Хітпекс Україна» (торгівельна марка Heat-PEX) разом із іспанськими колегами розробили та запропонували на вітчизняному ринку універсальні фітинги «Evolution». Їхня конструкція дозволяє міцніше тримати з’єднання у трубопровідних системах. При цьому фітинги із різних матеріалів влаштовані за єдиним рішенням.

Конструкція фітингів є унікальною розробкою, якій передували кілька років збору інформації, аналізу та випробувань. Геометрія конекторів – подовжений штуцер та гребені спеціальної форми – є однією із головних особливостей, проте не єдиною відмінністю фітингів, що використовуються в універсальній системі Heat-PEX Evolution (див. рис. 1).

Зображення Фітинги з латуні та PPSU системи Evolution Рис. 1. Фітинги Evolution з латуні та PPSU

Починаючи з 2014 року фахівці компанії «ВФ «Хітпекс Україна» вивчали сучасні матеріали й технології виробництва. Для виявлення всіх можливих переваг і недоліків, пошуку нових рішень, вони проаналізували десятки конструкцій різних виробників.

Після узагальнення інформації, вирішили не копіювати старі розробки відомих брендів, чим грішать виробники деяких систем, а розробити систему – власну. Своїм партнером Heat-PEX обрали іспанську компанію, що має досвід більше ніж чверть століття у цій сфері.

Розробка, технологічні карти виробництва та запуск в серію фітингів здійснені під контролем провідного іспанського інженера Хосе Мануеля, на рахунку якого – п’ять раніше запроваджених на європейському ринку трубопровідних систем.

«Я був приємно здивований, коли отримав технічне завдання на розробку фітингів від компанії Heat-PEX, в якому було закладено дуже багато практичного досвіду, враховані тонкощі, що вказують на ретельність підходу, – говорить Хосе Мануель. – Я вперше зіткнувся з таким переліком вимог, що вказують на далекоглядну турботу компанії щодо надійності системи й того, як забезпечити її тривалу експлуатацію на десятиліття вперед».

В результаті спільної роботи протягом трьох років у фітингах «Evolution» вдалося втілити кращі напрацювання, що існують, та власні ноу-хау. Ефективність конструкторських рішень перевірена випробуваннями в центрі виробника в Іспанії.


Відео. Як отримати гарантію на монтаж трубної системи

Про конструкційну досконалість свідчить те, що геометрія конекторів обрана однаковою як для металевих, так і для полімерних з’єднувачів від Heat-PEX (див. рис. 1). Це також відрізняє їх від продукції інших брендів. І завдяки цьому, на сьогодні система Heat-PEX – єдина на європейському ринку, яка пропонує своєму споживачу дві абсолютно рівнозначні лінійки, виконані як в латуні, так і в PPSU.

Зображення труби РЕ-Хa на 6 бар (зліва) та 10 бар та елементи системи Система Heat-PEX Evolution – це повноцінна універсальна система широкого застосування, в яку входять труби зі зшитого PE-Xa, унікальна п’ятишарова труба з PE-RT II типу, різьбові латунні фітинги, з’єднувачі для радіаторів та колектори для теплої підлоги, див. рис. 2 та рис. 3.

Технічна досконалість

Найсучасніша лінійка трубопровідних з’єднань Heat-Pex Evolution представлена системою з труб PE-Xa та PERT/AL/PERT (рис. 3) разом з широким асортиментом фітингів як із традиційної латуні, так і з інноваційного технічного пластику PPSU (поліфенілсульфон), див. рис. 2.

Поліфенілсульфон (PPSU) – високоякісний інженерний пластик, який зберігає механічні, електричні та теплові характеристики при тривалій дії високих температур і навантажень. Він характеризується ударостійкістю, а також витривалістю до хімічних сполук і розчинів.

Вироби з PPSU можна застосовувати для середовищ з робочими температурами від -50°C до +180°C (короткочасно до +210°C). При цьому використовується лише первинна сировина PPSU, що надходить від світового лідера – американської хімічної компанії Solvay S.A. Для виробництва фітингів «Evolution» використовуються високоякісні прес-форми з австрійської інструментальної сталі. Їхня висока стійкість до зносу забезпечує ідентичність геометрії від першого до мільйонного фітинга.

Окрім PPSU, фітинги «Evolution» виготовляють з латуні. Використовується високоякісна європейська латунь марки SW-617, яку можна застосовувати як для систем опалення, так і питного водопостачання. Латунне виробництво оснащене найсучаснішими високоефективними обладнаннями станків з ЧПУ, напівавтоматами або повністю автоматизованими. Особливістю даного виробництва є те, що латунні гільзи, які використовуються в системі Heat-PEX – єдині на ринку, які виробляються методом гарячого штампування, а не просто традиційною обробкою латунної трубки.

Універсальні труби РЕ-Хa використовуються в господарсько-питному та гарячому водопостачанні відповідно до вимог ДБН В.2.5-64-2012 та ДСТУ Б В.2.7-143-2007 при робочому тиску до 6 та 10 бар відповідно до типу труби та постійній температурі 70°С (клас умов експлуатації 1 та 2). Труби РЕ-Хa використовуються в високотемпературному опаленні відповідно до вимог ДБН В.2.5-67-2013 та ДСТУ Б В.2.7-143- 2007 при максимальному температурному режимі 90°С та тиску до 6 та 10 бар відповідно до типу труби (класи умов експлуатації 4 та 5), див. рис. 3. Універсальні труби РЕ-Хa серії Evolution та з’єднань «Fast&Easy» від «Heat-PEX» відповідають всім технічним вимогам та можуть також використовуватись для підлогового та низькотемпературного опалення.

Ексклюзивна гарантія від Heat-PEX

Розрахунковий термін експлуатації продукції з торговельною маркою «Heat-PEX» при дотриманні правил монтажу та експлуатації – не менше 50 років, а ексклюзивна гарантія, що надається виробником на систему Heat-PEX Evolution (див. рис. 4) – 15 років, та на вироби модельного ряду Heat-PEX Fast & Easy, Armature та Comfort – 10 років. Гарантія розповсюджується на застосовані матеріали чи дефекти виробництва.

Рис. 4. Гарантійний лист від «Виробнича фірма «Хітпекс Україна» на систему Heat-PEX Evolution та Страхове свідоцтво

З усіма умовами гарантії можна ознайомитися в ТОВ «Виробнича фірма «Хітпекс Україна», але є деякі важливі моменти, які варто зазначити. Гарантія точно діє, якщо всі роботи виконані лише за технічними вимогами від ВФ «Хітпекс Україна», з виключним використанням основних і допоміжних матеріалів від ВФ «Хітпекс Україна» (мають бути чеки на їх придбання в самій компанії, через офіційних представників чи дистриб’юторську мережу компанії) та лише навченими компанією фахівцями. У спеціаліста з монтажу має бути «Сертифікат монтажника» даної системи ВФ «Хітпекс Україна», оригінальний інструмент тощо і, звичайно, юридичний статус монтажника – (мінімум ФОП). Мають також бути проведені гідравлічні випробування системи з фото- і відео-фіксацією процесу і їх реєстрація у офіційного представника або зареєстрованого дилера фірми.

Трубопроводи Heat-PEX відповідають, а по деяким показникам перевершують вимоги норм ДСТУ Б В.2.7-143-2007, ДСТУ Б В.2.5-36:2007, ДБН В.2.5-67-2013, ДБН В.2.5-64-2012. ТОВ «Виробнича фірма «Хітпекс Україна» гарантує високу якість труб Heat-PEX PEX-a та PEX/AL/PEX, а також якість фасонних частин для нероз’ємного з’єднання труб Heat-PEX, які виробляються при суворому дотриманні технологічної дисципліни та з використанням високоякісної сировини. У процесі виробництва трубопроводи проходять поточний та вибірковий контроль якості.

«Виробнича фірма «Хітпекс Україна» несе фінансову відповідальність за шкоду, що охоплена гарантією на суму до 1000000 грн в цілому за всі випадки завданого збитку. Фінансова відповідальність є застрахованою на загальну суму 2 000 000. Це дійсно винятково для трубопровідної продукції та арматури, що пропонується на українському ринку.

Умови гарантії є такими, що українському Споживачеві не потрібно позиватися до суду в Лондоні чи Стокгольмі, аби вирішити всіх питання по гарантії, в тому числі і спірні. Всі питання вирішуються в Україні гарантовано якісно для українського Споживача.

Засвідчена якість

Всі труби та фітинги пройшли експертизу в Державній системі сертифікації та мають належні Сертифікати відповідності. Безпека та надійність системи підтверджена національним сертифікатом відповідності: UA.PN.191.0437-20 та висновками Державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/29446, № 05.03.02-04/29447. Дані трубопроводи відповідають, а по деяким показникам перевершують вимоги норм ДСТУ Б В.2.7-143-2007, ДСТУ Б В.2.5-36:2007, ДБН В.2.5-67-2013, ДБН В.2.5-64-2012. «Виробнича фірма «Хітпекс Україна» гарантує високу якість труб Heat-PEX PEX-a та PEX/AL/PEX.

Супровід якості та надійності «Виробнича фірма «Хітпекс Україна» здійснює також супровід своїх реалізованих проєктів. Окрім контролю за якістю виробництва на всіх етапах, окрім сертифікації технічної досконалості та відповідності, компанія на постійній основі співпрацює з лабораторіями, які перевіряють якість виробів та виконаних робіт.

Прикладом такої співпраці є кооперація компанії «Хітпекс Україна» з Лабораторією діагностики трубопровідних систем «ТРУБОЛАБ» (рис. 5).

Зображення Дмитро Семенюк Олександр Хіміч Рис. 5. Директор лабораторії «Труболаб» Дмитро Семенюк і директор «ВФ «Хітпекс Україна» Олександр Хіміч

Лабораторія володіє унікальною методологією та обладнанням для контролю якості та пошуку дефектів. Основними напрямками лабораторії «ТРУБОЛАБ» є діагностика трубопроводів й аудит тепла об’єкта, експертні консультації та навчання персоналу, продаж обладнання для пошуку джерел та діагностики трубопроводів. Лабораторія «ТРУБОЛАБ» використовує унікальну авторську методику, засновану на професійних знаннях й багаторічному досвіді.

Лабораторія «ТРУБОЛАБ» обслуговує квартири – всі типи житлової нерухомості в багатоквартирних та приватних будинках, дачі, котеджі, басейни, штучні водойми, фонтани тощо; компанії – підприємства, організації, офіси, виробництва, склади, магазини та подібні приміщення.

Для оцінки якості виконаних робіт, а також моніторингу стану трубопровідних систем лабораторія «ТРУБОЛАБ» використовує різноманітні методи: акустичний, кореляційний, ультразвуковий, тепловізійний, індукційний, газоіндикаторний, вологометричний, манометричний, телеметричний (відеоендоскопічний), ультрафіолетовий тощо. Отримані дані ретельно аналізуються та супроводжуються. «ВФ «Хітпекс Україна» має підстави вважати лабораторію «ТРУБОЛАБ» експертом та важливим партнером в наданні довготривалої ексклюзивної гарантії фірмою «ВФ «Хітпекс Україна».

Три підстави для ексклюзивної гарантії

Отже, здатність «ВФ «Хітпекс Україна» гарантувати якість своєї продукції п’ятнадцятирічним терміном та мільйонною виплатою базується на трьох головних чинниках, що надають впевненості:

  • технічна досконалість систем та системний контроль якості матеріалів на всіх етапах виробництва;
  • незалежна верифікація на відповідність національним та міжнародним технічним вимогам та стандартам;
  • технологічний аудит та моніторинг виконання робіт на об’єктах та подальший експертний супровід.

Щоб дізнатися більше про склад, технічні особливості та гарантії – звертайтесь до офісу та на сайт компанії.

ВФ «ХІТПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 626


Залишити коментар

Telegram