Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Фітинги з PP-RCT. Перспективи та переваги

І. Ядловський

Цього року Група компаній WAVIN® відзначає 30-річчя всесвітньо відомої марки – EKOPLASTIK®, чеського виробника трубопровідних систем з поліпропілену. Погодьтесь, 30 років на міжнародному ринку під однією незмінною маркою EKOPLASTIK® – це вже варто уваги й викликає певну довіру. З моменту заснування й дотепер провідною метою виробника є стабільне досягнення найвищої якості, безкомпромісної надійності, поміркованої легкості застосування продукції, а також використання надсучасних передових технологій. І схоже, за відгуками задоволених замовників, цієї мети вдалося досягнути

Зображення фітинги з PP-RCT Впродовж останніх 8 років бренд EKOPLASTIK® відзначився трубопроводами з новітнього поліпропілену PP-RCT (тип 4). Продукція флагманської лінійки – EKOPLASTIK® FIBER BASALT PLUS® стала відомою у колах провідних фахівців, добре зарекомендувала себе у 55 країнах світу, серед яких, звісно, є й Україна.

Однак істотна модернізація виробництва, що постійно триває та застосування передових технологій потребує також значних витрат на оновлення унікального виробничого устаткування підприємства, що доволі складно зробити одночасно. Тому фітинги для системи трубопроводів EKOPLASTIK® ще певний час вироблялися із поліпропілену PP-R (тип 3).

З 2016 року й донині чеське підприємство WAVIN® поступово переводить виробництво фітингів системи EKOPLASTIK® на матеріал PP-RCT. Фітинги EKOPLASTIK® новітнього зразка мають більш компактні розміри, проте вони витриваліші за їх аналоги з PP-R, оскільки виготовлені з матеріалу, що має іншу, порівняно зі звичним поліпропіленом PP-R, полікристалічну молекулярну структуру.

У перспективі, компанія повністю переведе виробництво усіх типів труб та фітингів системи EKOPLASTIK® на матеріал PP-RCT. Цей перехід буде поступовим, саме тому фітинги попереднього зразка будуть зустрічатися в мережах продажів ще певний час.

Переваги фітингів EKOPLASTIK® з PP-RCT

Серед основних переваг фітингів EKOPLASTIK® з PP-RCT порівняно з їх аналогами з PP-R є такі:

  1. Вища стійкість до тиску за високих температур. Витриваліші, більш пристосовані до роботи у складних температурних режимах. Повна відповідність максимальному 5 Класові експлуатації систем (високотемпературне радіаторне опалення).
  2. Добра сумісність з трубами PP-R та PP-RCT. Надійне з’єднання з трубопроводами з PP-R та PP-RCT, що вже існують. Фітинги з одного й того ж матеріалу, що й труби Ekoplastik EVO, Fiber Basalt, Stabi Plus.
  3. Більш компактні розміри і менша вага. З новими фітингами з PP-RCT стало простіше прокладати трубопроводи у важкодоступних місцях, навіть всередині інших трубопроводів.
  4. Значно полегшене ізолювання системи трубопроводів. Ізоляція однакового діаметру, як для труб, так і для фітингів.

Відео. Як правильно зварити трубу і фітинг з PP-RCT

Якщо Вам цікаво дізнатись, які ще є новинки та переваги системи трубопроводів з поліпропілену EKOPLASTIK® від компанії WAVIN® – читайте про це, а також багато іншої корисної інформації у наступному номері журналу AW-Therm. До нових зустрічей на сторінках журналу.

Представники Wavin Czechia s.r.o в Україні

Ядловський Ігор
Тел.: +38 (050) 231-50-20,
+38 (096) 66-33-596;

Дяченко Сергій
Тел.: +38 (067) 224-08-82,
+38 (099) 706-9000

E-mail: info@ekoplastik.ua; sd@ekoplastik.ua
www.ekoplastik.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 613


2 коментаря

  • Очень рад что работаю вашей продукцией

  • Евгений, спасибо, что выбираете нашу продукцию

5
5
5
Залишити коментар

Telegram