Вартість енергоресурсів постійно збільшується. Це наштовхує споживача почати заощаджувати та раціонально розподіляти енергетичні ресурси. Що стосується опалення, найчастіше відбувається заміна застарілого обладнання на енергоефективні інженерні системи. Але що робити далі, коли ці всі заходи вже здійснені? Один із варіантів – встановлення магнітного фільтра у систему опалення, наприклад, R146C компанії Giacomini
Сучасні газові котли стрімко наближаються до неймовірних показників за ефективністю теплогенерації. Особливо конденсаційні моделі. Але на жаль, з часом їх коефіцієнт корисної дії знижується. У переважній більшості випадків у зв’язку із заростанням проходу теплообмінників продуктами роботи системи опалення. В основному це – металеві часточки чи продукти корозії. Це більш помітно, коли в якості опалювальних приладів використовуються сталеві панельні радіатори.
У цьому випадку потрібно викликати сервісного майстра, а в крайніх випадках – провести заміну теплообмінника. Це все призводить до значних витрат, а якщо це трапляється взимку, то й до ризику замерзання системи опалення в цілому. Встановлення компактного магнітного фільтра R146C призводить до усування цих ризиків.
Конструкція виробу забезпечує три типи очищення: механічне, магнітне та гідравлічне. Механічні часточки завдяки циклонному ефекту осідають на дно фільтру, де затримуються металевою сіткою із нержавіючої сталі. Металеві частинки затримуються магнітним картриджем, який виготовлений із неодиму N35H.
Сервісне обслуговування фільтра R146C дуже просте. Спочатку перекривається кульовий кран на вході. Для очищення картриджа необхідно просто викрутити його з корпусу. При цьому металеві частки осядуть на дно. Потім необхідно відкрити дренажний кран, та злити залишки теплоносія та бруду із корпусу фільтра.
Відео. Виробницвто труби та арматури на заводах Giacomini
Потрібно звернути увагу на те, що фільтр R146C має три варіанти для під’єднання до котла. Це здійснюється завдяки наявності запатентованого поворотного механізму. Тому магнітний фільтр Giacomini можна встановлювати як на прямий трубопровід, так і реалізувати кутову версію. Наявність кульового крана з накидною гайкою підвищує зручність та швидкість монтажу пристрою.
Відео. Комбінований магнітний фільтр Giacomini R146C
Основний корпус фільтру виготовляється із латуні CW617N згідно з європейським стандартом UNI EN 12165. Для камери гідравлічної сепарації циклонного типу використовується армований нейлон РА66GF30. Компактні розміри (141× 126,5× 73 мм) підключення до системи ¾″ та 1″. Магнітний фільтр Giacomini встановлюється на зворотній магістралі системи опалення перед входом у котел. Завдяки компактним габаритам виріб легко розміщувати в нішах будь-яких розмірів. Але слід пам’ятати, що необхідно залишити близько 50 мм вільного простору над сепаратором для зручного видалення магніту. Фільтр комплектується ручним повітровідвідником.
Завдяки такому пристрою ви зможете продовжити ресурс свого котла та забезпечити максимальну ефективність системи опалення на довгий період часу.
Магнітні фільтри R146C в Україні пропонує офіційний представник Giacomini – компанія «А-Кваттро».
ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua
Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok. Долучайтесь!
Переглянуто: 4 339